Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
157. rida: | 157. rida: | ||
!sünniaeg | !sünniaeg | ||
|- | |- | ||
| 2 || || [[Kristaps Abersons]] || {{lv}} | | 2 || || [[Kristaps Abersons]] || {{lv}} || || || 26.07.1996 | ||
|- | |- | ||
| 11 || || [[Bálint Borsos]] || {{hu}} | | 11 || || [[Bálint Borsos]] || {{hu}} || || || 24.02.1998 | ||
|- | |- | ||
| 5 || || [[Oskar Budis]] || {{pl}} | | 5 || || [[Oskar Budis]] || {{pl}} || || || 04.12.1996 | ||
|- | |- | ||
| 15 || || [[Uku Eelmäe]] || {{ee}} | | 15 || || [[Uku Eelmäe]] || {{ee}} || || || 27.01.1996 | ||
|- | |- | ||
| 4 || || [[ | | 4 || || [[Mátyás Fekete]] || {{hu}} || || || 12.09.1996 | ||
|- | |- | ||
| 26 || || [[Daniel Glin]] || {{pl}} | | 26 || || [[Daniel Glin]] || {{pl}} || || || 05.03.1996 | ||
|- | |- | ||
| 10 || || [[Oskars Graznovs]] || {{lv}} | | 10 || || [[Oskars Graznovs]] || {{lv}} || || || 25.03.1997 | ||
|- | |- | ||
| 8 || || [[Marc Hasson]] || {{fr}} | | 8 || || [[Marc Hasson]] || {{fr}} || || || 03.05.1998 | ||
|- | |- | ||
| 14 || || [[Martin van Ijzendoorn]] || {{nl}} | | 14 || || [[Martin van Ijzendoorn]] || {{nl}} || || || 24.03.1997 | ||
|- | |- | ||
| 13 || || [[Martin Jantson]] || {{ee}} | | 13 || || [[Martin Jantson]] || {{ee}} || || || 19.05.1997 | ||
|- | |- | ||
| 24 || || [[Fabian Jaslar]] || {{de}} | | 24 || || [[Fabian Jaslar]] || {{de}} || || || | ||
|- | |- | ||
| 6 || || [[Kristjan Jürgenson]] || {{ee}} | | 6 || || [[Kristjan Jürgenson]] || {{ee}} || || || 09.01.1996 | ||
|- | |- | ||
| 20 || || [[Famil Kamilli]] || {{az}} | | 20 || || [[Famil Kamilli]] || {{az}} || || || 10.02.1999 | ||
|- | |- | ||
| 25 || || [[Amin Krane]] || {{de}} | | 25 || || [[Amin Krane]] || {{de}} || || || 03.10.1998 | ||
|- | |- | ||
| 3 || || [[Jannes Kromhout]] || {{nl}} | | 3 || || [[Jannes Kromhout]] || {{nl}} || || || 21.05.1997 | ||
|- | |- | ||
| 16 || || [[Ignas Kvetkus]] || {{lt}} | | 16 || || [[Ignas Kvetkus]] || {{lt}} || || || 18.06.1996 | ||
|- | |- | ||
| 22 || || [[Martijn Libbrecht]] || {{be}} | | 22 || || [[Martijn Libbrecht]] || {{be}} || || || 01.12.1996 | ||
|- | |- | ||
| 12 || || [[Veit-Rudi Mohrstedt]] || {{de}} | | 12 || || [[Veit-Rudi Mohrstedt]] || {{de}} || || || | ||
|- | |- | ||
| 9 || || [[Marko Nõmm]] || {{ee}} | | 9 || || [[Marko Nõmm]] || {{ee}} || || || | ||
|- | |- | ||
| 19 || || [[Tomaš Pavliukovič]] || {{lt}} | | 19 || || [[Tomaš Pavliukovič]] || {{lt}} || || || 17.06.1996 | ||
|- | |- | ||
| 21 || || [[Dāgs Putniņš]] || {{lv}} | | 21 || || [[Dāgs Putniņš]] || {{lv}} || || || 21.12.1996 | ||
|- | |- | ||
| 18 || || [[Danil Sakhiullin]] || {{ru}} | | 18 || || [[Danil Sakhiullin]] || {{ru}} || || || 22.02.1996 | ||
|- | |- | ||
| 17 || || [[Kristofer Tali]] || {{ee}} | | 17 || || [[Kristofer Tali]] || {{ee}} || || || 1996 | ||
|- | |- | ||
| 1 || || [[Aleksandr Urmanov]] || {{ru}} | | 1 || || [[Aleksandr Urmanov]] || {{ru}} || || || 21.07.1997 | ||
|- | |- | ||
| 7 || || [[Wojciech Wołczak]] || {{pl}} | | 7 || || [[Wojciech Wołczak]] || {{pl}} || || || 26.09.1996 | ||
|- | |- | ||
| 23 || || [[Maksym Voskresenskyy]] || {{ua}} | | 23 || || [[Maksym Voskresenskyy]] || {{ua}} || || || 12.12.1996 | ||
|} | |} |
Redaktsioon: 5. august 2006, kell 08:15
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Standings
Place Gm Pt Sk SB Clr ------------------------------------------------------------------------ 1 Wolczak Wojciech Poland 6- 11 38 68 2 2 Budis Oskar Poland 6- 10 41 68 0 3 Kromhout Jannes Nederlands 6- 8 47 55 0 4 Sakmiulin Danil Russia 6- 8 47 54 0 5 Urmanov Aleksander Russia 6- 8 46 54 0 6 Voskresenski Maksim Ukrainia 6- 8 41 51 0 7 Abersons Kristaps Latvia 6- 8 37 43 0 8 Kamilli Famil Azerbaïdjan 6- 8 36 42 -2 9 Glin Daniel Poland 6- 8 36 40 0 10 Pavliukovic Tomas Lituania 6- 7 39 42 0 11 Jurgenson Kristjan Estonia 6- 7 37 30 0 12 Borsos Balint Hungaria 6- 6 41 24 0 13 van Ijzendoorn M. Nederlands 6- 6 34 22 -2 14 Fekete Matyas Hungaria 6- 6 34 20 0 15 Putninchs Dags Latvia 6- 6 32 31 2 16 Nomm Marko Estonia 6- 5 36 25 2 17 Jantson Martin Estonia 6- 5 35 28 0 18 Jaslar Fabian Germany 6- 5 33 19 0 19 Graznovs Oskars Latvia 6- 5 32 17 -2 20 Eelmae Uku Estonia 6- 5 24 9 0 21 Libbrecht Martijn Belgium 6- 4 42 20 0 22 Kvetkus Ignas Lituania 6- 4 36 14 0 23 Hasson Marc France 6- 4 29 4 0 24 Tali Kristofer Estonia 6- 2 31 0 0 25 Mohrstedt Veit-Rudi Germany 6- 2 26 0 0 26 Krane Amin Germany 6- 0 26 0 0 ------------------------------------------------------------------------
Round 1 01-08-2006
Urmanov Aleksander - Abersons Kristaps 2-0 Kromhout Jannes - Fekete Matyas 2-0 Budis Oskar - Jurgenson Kristjan 2-0 Wolczak Wojciech - Hasson Marc 2-0 Nomm Marko - Graznovs Oskars 2-0 Borsos Balint - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jantson Martin - van Ijzendoorn M. 2-0 Eelmae Uku - Kvetkus Ignas 0-2 Tali Kristofer - Sakmiulin Danil 0-2 Pavliukovic Tomas - Kamilli Famil 2-0 Putninchs Dags - Libbrecht Martijn 0-2 Voskresenski Maksim - Jaslar Fabian 2-0 Krane Amin - Glin Daniel 0-2
Round 2 01-08-2006
Fekete Matyas - Urmanov Aleksander 0-2 Kvetkus Ignas - Kromhout Jannes 0-2 Sakmiulin Danil - Budis Oskar 1-1 Libbrecht Martijn - Wolczak Wojciech 0-2 Glin Daniel - Nomm Marko 2-0 Jantson Martin - Borsos Balint 0-2 Voskresenski Maksim - Pavliukovic Tomas 2-0 Abersons Kristaps - Eelmae Uku 2-0 Jurgenson Kristjan - Tali Kristofer 2-0 Hasson Marc - Putninchs Dags 0-2 Graznovs Oskars - Krane Amin 2-0 van Ijzendoorn M. - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jaslar Fabian - Kamilli Famil 0-2
Round 3 02-08-2006
Urmanov Aleksander - Glin Daniel 2-0 Kromhout Jannes - Voskresenski Maksim 2-0 Borsos Balint - Wolczak Wojciech 0-2 Putninchs Dags - Budis Oskar 1-1 Kamilli Famil - Sakmiulin Danil 0-2 Eelmae Uku - Nomm Marko 0-2 Graznovs Oskars - Jantson Martin 1-1 Pavliukovic Tomas - van Ijzendoorn M. 0-2 Libbrecht Martijn - Jurgenson Kristjan 0-2 Kvetkus Ignas - Abersons Kristaps 0-2 Tali Kristofer - Fekete Matyas 0-2 Krane Amin - Hasson Marc 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Jaslar Fabian 0-2
Round 4 03-08-2006
Sakmiulin Danil - Urmanov Aleksander 2-0 Wolczak Wojciech - Kromhout Jannes 1-1 Budis Oskar - van Ijzendoorn M. 2-0 Jurgenson Kristjan - Voskresenski Maksim 1-1 Glin Daniel - Abersons Kristaps 1-1 Nomm Marko - Borsos Balint 0-2 Jaslar Fabian - Jantson Martin 1-1 Putninchs Dags - Graznovs Oskars 0-2 Hasson Marc - Libbrecht Martijn 0-2 Kamilli Famil - Fekete Matyas 2-0 Pavliukovic Tomas - Kvetkus Ignas 2-0 Krane Amin - Tali Kristofer 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Eelmae Uku 0-2
Round 5 04-08-2006
Wolczak Wojciech - Urmanov Aleksander 2-0 Sakmiulin Danil - Kromhout Jannes 1-1 Budis Oskar - Borsos Balint 2-0 van Ijzendoorn M. - Voskresenski Maksim 0-2 Glin Daniel - Jurgenson Kristjan 2-0 Abersons Kristaps - Graznovs Oskars 2-0 Jantson Martin - Putninchs Dags 1-1 Nomm Marko - Pavliukovic Tomas 0-2 Libbrecht Martijn - Kamilli Famil 0-2 Jaslar Fabian - Eelmae Uku 1-1 Fekete Matyas - Hasson Marc 2-0 Kvetkus Ignas - Tali Kristofer 2-0 Mohrstedt Veit-Rudi - Krane Amin 2-0
Round 6 04-08-2006
Wolczak Wojciech - Sakmiulin Danil 2-0 Kromhout Jannes - Budis Oskar 0-2 Voskresenski Maksim - Glin Daniel 1-1 Abersons Kristaps - Pavliukovic Tomas 1-1 Urmanov Aleksander - Graznovs Oskars 2-0 Borsos Balint - Kamilli Famil 0-2 Jurgenson Kristjan - Jantson Martin 2-0 Tali Kristofer - van Ijzendoorn M. 0-2 Nomm Marko - Jaslar Fabian 1-1 Fekete Matyas - Libbrecht Martijn 2-0 Putninchs Dags - Kvetkus Ignas 2-0 Eelmae Uku - Krane Amin 2-0 Hasson Marc - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0
Round 7 04-08-2006
Budis Oskar - Wolczak Wojciech - Kromhout Jannes - Jurgenson Kristjan - Glin Daniel - Sakmiulin Danil - Kamilli Famil - Urmanov Aleksander - Abersons Kristaps - Voskresenski Maksim - Pavliukovic Tomas - Putninchs Dags - Eelmae Uku - Borsos Balint - van Ijzendoorn M. - Fekete Matyas - Jantson Martin - Nomm Marko - Graznovs Oskars - Jaslar Fabian - Libbrecht Martijn - Krane Amin - Kvetkus Ignas - Hasson Marc - Mohrstedt Veit-Rudi - Tali Kristofer -
List of players
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kristaps Abersons | 26.07.1996 | ||||
11 | Bálint Borsos | 24.02.1998 | ||||
5 | Oskar Budis | 04.12.1996 | ||||
15 | Uku Eelmäe | 27.01.1996 | ||||
4 | Mátyás Fekete | 12.09.1996 | ||||
26 | Daniel Glin | 05.03.1996 | ||||
10 | Oskars Graznovs | 25.03.1997 | ||||
8 | Marc Hasson | 03.05.1998 | ||||
14 | Martin van Ijzendoorn | 24.03.1997 | ||||
13 | Martin Jantson | 19.05.1997 | ||||
24 | Fabian Jaslar | |||||
6 | Kristjan Jürgenson | 09.01.1996 | ||||
20 | Famil Kamilli | 10.02.1999 | ||||
25 | Amin Krane | 03.10.1998 | ||||
3 | Jannes Kromhout | 21.05.1997 | ||||
16 | Ignas Kvetkus | 18.06.1996 | ||||
22 | Martijn Libbrecht | 01.12.1996 | ||||
12 | Veit-Rudi Mohrstedt | |||||
9 | Marko Nõmm | |||||
19 | Tomaš Pavliukovič | 17.06.1996 | ||||
21 | Dāgs Putniņš | 21.12.1996 | ||||
18 | Danil Sakhiullin | 22.02.1996 | ||||
17 | Kristofer Tali | 1996 | ||||
1 | Aleksandr Urmanov | 21.07.1997 | ||||
7 | Wojciech Wołczak | 26.09.1996 | ||||
23 | Maksym Voskresenskyy | 12.12.1996 |