Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
112. rida: | 112. rida: | ||
Kvetkus Ignas - Tali Kristofer - | Kvetkus Ignas - Tali Kristofer - | ||
Mohrstedt Veit-Rudi - Krane Amin - | Mohrstedt Veit-Rudi - Krane Amin - | ||
==List of players== | |||
{| class=wikitable | |||
|- | |||
!nr | |||
!fmjd id | |||
!nimi | |||
!riik | |||
!tiitel | |||
!reiting | |||
!sünniaeg | |||
|- | |||
| 2 || || [[Kristaps Abersons]] || {{lv}} | |||
|- | |||
| 11 || || [[Bálint Borsos]] || {{hu}} | |||
|- | |||
| 5 || || [[Oskar Budis]] || {{pl}} | |||
|- | |||
| 15 || || [[Uku Eelmäe]] || {{ee}} | |||
|- | |||
| 4 || || [[Bálint Borsos]] || {{hu}} | |||
|- | |||
| 26 || || [[Daniel Glin]] || {{pl}} | |||
|- | |||
| 10 || || [[Oskars Graznovs]] || {{lv}} | |||
|- | |||
| 8 || || [[Marc Hasson]] || {{fr}} | |||
|- | |||
| 14 || || [[Martin van Ijzendoorn]] || {{nl}} | |||
|- | |||
| 13 || || [[Martin Jantson]] || {{ee}} | |||
|- | |||
| 24 || || [[Fabian Jaslar]] || {{de}} | |||
|- | |||
| 6 || || [[Kristjan Jürgenson]] || {{ee}} | |||
|- | |||
| 20 || || [[Famil Kamilli]] || {{az}} | |||
|- | |||
| 25 || || [[Amin Krane]] || {{de}} | |||
|- | |||
| 3 || || [[Jannes Kromhout]] || {{nl}} | |||
|- | |||
| 16 || || [[Ignas Kvetkus]] || {{lt}} | |||
|- | |||
| 22 || || [[Martijn Libbrecht]] || {{be}} | |||
|- | |||
| 12 || || [[Veit-Rudi Mohrstedt]] || {{de}} | |||
|- | |||
| 9 || || [[Marko Nõmm]] || {{ee}} | |||
|- | |||
| 19 || || [[Tomaš Pavliukovič]] || {{lt}} | |||
|- | |||
| 21 || || [[Dāgs Putniņš]] || {{lv}} | |||
|- | |||
| 18 || || [[Danil Sakhiullin]] || {{ru}} | |||
|- | |||
| 17 || || [[Kristofer Tali]] || {{ee}} | |||
|- | |||
| 1 || || [[Aleksandr Urmanov]] || {{ru}} | |||
|- | |||
| 7 || || [[Wojciech Wołczak]] || {{pl}} | |||
|- | |||
| 23 || || [[Maksym Voskresenskyy]] || {{ua}} | |||
|} |
Redaktsioon: 4. august 2006, kell 14:20
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Standings
Place Gm + = - Pt Sk SB Clr --------------------------------------------------------------------------------- 1 Wolczak Wojciech Poland 4 3- 1- 0 7 19 31 0 2 Sakmiulin Danil Russia 4 3- 1- 0 7 18 30 0 3 Kromhout Jannes Nederlands 4 3- 1- 0 7 16 25 0 4 Budis Oskar Poland 4 2- 2- 0 6 19 28 0 5 Urmanov Aleksander Russia 4 3- 0- 1 6 19 24 0 6 Borsos Balint Hungaria 4 3- 0- 1 6 15 16 0 7 Voskresenski Maksim Ukrainia 4 2- 1- 1 5 19 19 0 8 Jürgenson Kristjan Estonia 4 2- 1- 1 5 17 17 0 9 Abersons Kristaps Latvia 4 2- 1- 1 5 15 13 -2 Glin Daniel Poland 4 2- 1- 1 5 15 13 0 11 Graznovs Oskars Latvia 4 2- 1- 1 5 11 10 0 12 Jantson Martin Estonia 4 1- 2- 1 4 18 16 0 13 Nõmm Marko Estonia 4 2- 0- 2 4 18 14 0 14 Libbrecht Martijn Belgium 4 2- 0- 2 4 17 10 0 15 Kamilli Famil Azerbaïdjan 4 2- 0- 2 4 16 10 0 16 Pavliukovic Tomas Lituania 4 2- 0- 2 4 15 12 2 17 van Ijzendoorn M. Nederlands 4 2- 0- 2 4 14 8 -2 18 Putninchs Dags Latvia 4 1- 1- 2 3 17 10 2 19 Jaslar Fabian Germany 4 1- 1- 2 3 13 4 0 20 Fekete Matyas Hungaria 4 1- 0- 3 2 19 4 -2 21 Kvetkus Ignas Lituania 4 1- 0- 3 2 18 4 0 22 Hasson Marc France 4 1- 0- 3 2 14 0 0 Tali Kristofer Estonia 4 1- 0- 3 2 14 0 0 24 Eelmäe Uku Estonia 4 1- 0- 3 2 11 0 0 25 Mohrstedt Veit-Rudi Germany 4 0- 0- 4 0 15 0 0 26 Krane Amin Germany 4 0- 0- 4 0 14 0 2 ---------------------------------------------------------------------------------
Round 1 01-08-2006
Urmanov Aleksander - Abersons Kristaps 2-0 Kromhout Jannes - Fekete Matyas 2-0 Budis Oskar - Jurgenson Kristjan 2-0 Wolczak Wojciech - Hasson Marc 2-0 Nomm Marko - Graznovs Oskars 2-0 Borsos Balint - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jantson Martin - van Ijzendoorn M. 2-0 Eelmae Uku - Kvetkus Ignas 0-2 Tali Kristofer - Sakmiulin Danil 0-2 Pavliukovic Tomas - Kamilli Famil 2-0 Putninchs Dags - Libbrecht Martijn 0-2 Voskresenski Maksim - Jaslar Fabian 2-0 Krane Amin - Glin Daniel 0-2
Round 2 01-08-2006
Fekete Matyas - Urmanov Aleksander 0-2 Kvetkus Ignas - Kromhout Jannes 0-2 Sakmiulin Danil - Budis Oskar 1-1 Libbrecht Martijn - Wolczak Wojciech 0-2 Glin Daniel - Nomm Marko 2-0 Jantson Martin - Borsos Balint 0-2 Voskresenski Maksim - Pavliukovic Tomas 2-0 Abersons Kristaps - Eelmae Uku 2-0 Jurgenson Kristjan - Tali Kristofer 2-0 Hasson Marc - Putninchs Dags 0-2 Graznovs Oskars - Krane Amin 2-0 van Ijzendoorn M. - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jaslar Fabian - Kamilli Famil 0-2
Round 3 02-08-2006
Urmanov Aleksander - Glin Daniel 2-0 Kromhout Jannes - Voskresenski Maksim 2-0 Borsos Balint - Wolczak Wojciech 0-2 Putninchs Dags - Budis Oskar 1-1 Kamilli Famil - Sakmiulin Danil 0-2 Eelmae Uku - Nomm Marko 0-2 Graznovs Oskars - Jantson Martin 1-1 Pavliukovic Tomas - van Ijzendoorn M. 0-2 Libbrecht Martijn - Jurgenson Kristjan 0-2 Kvetkus Ignas - Abersons Kristaps 0-2 Tali Kristofer - Fekete Matyas 0-2 Krane Amin - Hasson Marc 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Jaslar Fabian 0-2
Round 4 03-08-2006
Sakmiulin Danil - Urmanov Aleksander 2-0 Wolczak Wojciech - Kromhout Jannes 1-1 Budis Oskar - van Ijzendoorn M. 2-0 Jurgenson Kristjan - Voskresenski Maksim 1-1 Glin Daniel - Abersons Kristaps 1-1 Nomm Marko - Borsos Balint 0-2 Jaslar Fabian - Jantson Martin 1-1 Putninchs Dags - Graznovs Oskars 0-2 Hasson Marc - Libbrecht Martijn 0-2 Kamilli Famil - Fekete Matyas 2-0 Pavliukovic Tomas - Kvetkus Ignas 2-0 Krane Amin - Tali Kristofer 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Eelmae Uku 0-2
Round 5 04-08-2006
Wolczak Wojciech - Urmanov Aleksander - Sakmiulin Danil - Kromhout Jannes - Budis Oskar - Borsos Balint - van Ijzendoorn M. - Voskresenski Maksim - Glin Daniel - Jurgenson Kristjan - Abersons Kristaps - Graznovs Oskars - Jantson Martin - Putninchs Dags - Nomm Marko - Pavliukovic Tomas - Libbrecht Martijn - Kamilli Famil - Jaslar Fabian - Eelmae Uku - Fekete Matyas - Hasson Marc - Kvetkus Ignas - Tali Kristofer - Mohrstedt Veit-Rudi - Krane Amin -
List of players
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kristaps Abersons | |||||
11 | Bálint Borsos | |||||
5 | Oskar Budis | |||||
15 | Uku Eelmäe | |||||
4 | Bálint Borsos | |||||
26 | Daniel Glin | |||||
10 | Oskars Graznovs | |||||
8 | Marc Hasson | |||||
14 | Martin van Ijzendoorn | |||||
13 | Martin Jantson | |||||
24 | Fabian Jaslar | |||||
6 | Kristjan Jürgenson | |||||
20 | Famil Kamilli | |||||
25 | Amin Krane | |||||
3 | Jannes Kromhout | |||||
16 | Ignas Kvetkus | |||||
22 | Martijn Libbrecht | |||||
12 | Veit-Rudi Mohrstedt | |||||
9 | Marko Nõmm | |||||
19 | Tomaš Pavliukovič | |||||
21 | Dāgs Putniņš | |||||
18 | Danil Sakhiullin | |||||
17 | Kristofer Tali | |||||
1 | Aleksandr Urmanov | |||||
7 | Wojciech Wołczak | |||||
23 | Maksym Voskresenskyy |