Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
35. rida: | 35. rida: | ||
==Round 3 02-08-2006 == | ==Round 3 02-08-2006 == | ||
Urmanov Aleksander - Glin Daniel | |||
Kromhout Jannes - Voskresenski Maksim | Urmanov Aleksander - Glin Daniel 2-0 | ||
Borsos Balint - Wolczak Wojciech | Kromhout Jannes - Voskresenski Maksim 2-0 | ||
Putninchs Dags - Budis Oskar | Borsos Balint - Wolczak Wojciech 0-2 | ||
Kamilli Famil - Sakmiulin Danil | Putninchs Dags - Budis Oskar 1-1 | ||
Eelmae Uku - Nomm Marko | Kamilli Famil - Sakmiulin Danil 0-2 | ||
Graznovs Oskars - Jantson Martin | Eelmae Uku - Nomm Marko 0-2 | ||
Pavliukovic Tomas - van Ijzendoorn M. - | Graznovs Oskars - Jantson Martin 1-1 | ||
Pavliukovic Tomas - van Ijzendoorn M. 0-2 | |||
Libbrecht Martijn - Jurgenson Kristjan 0-2 | |||
Kvetkus Ignas - Abersons 0-2 | |||
Krane Amin - | Tali - Fekete Matyas 0-2 | ||
Mohrstedt Veit-Rudi - | Krane Amin - Hasson Marc 0-2 | ||
Mohrstedt Veit-Rudi - Jaslar Fabian 0-2 | |||
==Round 4 03-08-2006 == | |||
Sakmiulin Danil - Urmanov Aleksander - | |||
Wolczak Wojciech - Kromhout Jannes - | |||
Budis Oskar - van Ijzendoorn M. - | |||
Jurgenson Kristjan - Voskresenski Maksim - | |||
Glin Daniel - Abersons - | |||
Nomm Marko - Borsos Balint - | |||
Jaslar Fabian - Jantson Martin - | |||
Putninchs Dags - Graznovs Oskars - | |||
Hasson Marc - Libbrecht Martijn - | |||
Kamilli Famil - Fekete Matyas - | |||
Pavliukovic Tomas - Kvetkus Ignas - | |||
Krane Amin - Tali - | |||
Mohrstedt Veit-Rudi - Eelmae Uku - |
Redaktsioon: 2. august 2006, kell 19:05
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Round 1 01-08-2006
Urmanov Aleksander - Abersons 2-0 Kromhout Jannes - Fekete Matyas 2-0 Budis Oskar - Jürgenson Kristjan 2-0 Wolczak Wojciech - Hasson Marc 2-0 Nõmm Marko - Graznovs Oskars 2-0 Borsos Balint - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jantson Martin - van Ijzendoorn M. 2-0 Eelmäe Uku - Kvetkus Ignas 0-2 Kristofer Tali - Sakmiulin Danil 0-2 Pavliukovic Tomas - Kamilli Famil 2-0 Putninchs Dags - Libbrecht Martijn 0-2 Voskresenski Maksim - Jaslar Fabian 2-0 Krane Amin - Glin Daniel 0-2
Round 2 01-08-2006
Fekete Matyas - Urmanov Aleksander 0-2 Kvetkus Ignas - Kromhout Jannes 0-2 Sakmiulin Danil - Budis Oskar 1-1 Libbrecht Martijn - Wolczak Wojciech 0-2 Glin Daniel - Nomm Marko 2-0 Jantson Martin - Borsos Balint 0-2 Voskresenski Maksim - Pavliukovic Tomas 2-0 Abersons - Eelmae Uku 2-0 Jurgenson Kristjan - Tali 2-0 Hasson Marc - Putninchs Dags 0-2 Graznovs Oskars - Krane Amin 2-0 van Ijzendoorn M. - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jaslar Fabian - Kamilli Famil 0-2
Round 3 02-08-2006
Urmanov Aleksander - Glin Daniel 2-0 Kromhout Jannes - Voskresenski Maksim 2-0 Borsos Balint - Wolczak Wojciech 0-2 Putninchs Dags - Budis Oskar 1-1 Kamilli Famil - Sakmiulin Danil 0-2 Eelmae Uku - Nomm Marko 0-2 Graznovs Oskars - Jantson Martin 1-1 Pavliukovic Tomas - van Ijzendoorn M. 0-2 Libbrecht Martijn - Jurgenson Kristjan 0-2 Kvetkus Ignas - Abersons 0-2 Tali - Fekete Matyas 0-2 Krane Amin - Hasson Marc 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Jaslar Fabian 0-2
Round 4 03-08-2006
Sakmiulin Danil - Urmanov Aleksander - Wolczak Wojciech - Kromhout Jannes - Budis Oskar - van Ijzendoorn M. - Jurgenson Kristjan - Voskresenski Maksim - Glin Daniel - Abersons - Nomm Marko - Borsos Balint - Jaslar Fabian - Jantson Martin - Putninchs Dags - Graznovs Oskars - Hasson Marc - Libbrecht Martijn - Kamilli Famil - Fekete Matyas - Pavliukovic Tomas - Kvetkus Ignas - Krane Amin - Tali - Mohrstedt Veit-Rudi - Eelmae Uku -