Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B10

Allikas: Kabeliit


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


KohtVõistlejaRiik123456789+=-PtSlhS-l
1.Wojciech WołczakFlag of Poland.png24/221/215/27/13/26/22/19/24/16-3-0157285
2.Oskar BudisFlag of Poland.png12/26/113/18/215/27/21/13/09/25-3-1137590
3.Aleksandr UrmanovFlag of Russia.png5/217/210/26/01/023/24/12/28/15-2-2127792
4.Famil KamilliFlag of Azerbaijan.png11/014/26/017/221/215/23/110/21/15-2-2126984
5.Kristaps AbersonsFlag of Latvia.png3/019/216/210/123/211/19/012/26/25-2-2126880
6.Daniil SahhiullinFlag of Russia.png20/22/14/23/27/11/010/113/25/04-3-2118095
7.Jannes KromhoutFlag of the Netherlands.png17/216/29/21/16/12/012/18/014/24-3-2117388
8.Martijn van IJzendoornFlag of the Netherlands.png22/025/211/22/09/020/217/27/23/15-1-3116679
9.Maksim VoskressenskiFlag of Ukraine.png14/211/27/012/18/210/15/21/02/04-2-3107792
10.Daniel GlinFlag of Poland.png26/218/23/05/112/29/16/14/011/13-4-2107385
11.Tomaš PavliukovičFlag of Lithuania.png4/29/08/016/218/25/113/019/210/14-2-3107082
12.Kristjan JürgensonFlag of Estonia.png2/020/221/29/110/022/27/15/023/24-2-3106578
13.Dāgs PutniņšFlag of Latvia.png21/024/22/123/022/116/211/26/017/24-2-3105972
14.Fabian JaslarFlag of Germany.png9/04/025/222/119/118/123/215/27/03-3-396072
15.Bálint BorsosFlag of Hungary.png25/222/21/018/22/04/019/114/026/24-1-495974
16.Ignas KvetkusFlag of Lithuania.png19/27/05/011/020/213/024/126/221/24-1-495971
17.Mátyás FeketeFlag of Hungary.png7/03/020/24/024/221/28/018/213/04-0-586779
18.Marko NõmmFlag of Estonia.png23/210/019/215/011/014/122/117/025/23-2-485868
19.Uku EelmäeFlag of Estonia.png16/05/018/025/214/126/215/111/024/23-2-485264
20.Kristofer TaliFlag of Estonia.png6/012/017/026/216/08/025/224/222/24-0-585263
21.Martijn LibbrechtFlag of Belgium.png13/21/012/024/24/017/026/222/116/03-1-576176
22.Martin JantsonFlag of Estonia.png8/215/023/114/113/112/018/121/120/01-5-376172
23.Oskars GraznovsFlag of Latvia.png18/026/222/113/25/03/014/025/212/03-1-575870
24.Marc HassonFlag of France.png1/013/026/221/017/025/216/120/019/02-1-655267
25.Veit-Rudi MöhrstedtFlag of Germany.png15/08/014/019/026/224/020/023/018/01-0-825465
26.Amin KraneFlag of Germany.png10/023/024/020/025/019/021/016/015/00-0-905363
Tulemused tabelina allkirja ja pitsatiga
Vasakult Oskar Budis, Wojciech Wołczak ja Aleksandr Urmanov

Võistlejad

nr nimi riik sünniaeg
2 Kristaps Abersons Flag of Latvia.png 26.07.1996
11 Bálint Borsos Flag of Hungary.png 24.02.1998
5 Oskar Budis Flag of Poland.png 04.12.1996
15 Uku Eelmäe Flag of Estonia.png 27.01.1996
4 Mátyás Fekete Flag of Hungary.png 12.09.1996
26 Daniel Glin Flag of Poland.png 05.03.1996
10 Oskars Graznovs Flag of Latvia.png 25.03.1997
8 Marc Hasson Flag of France.png 03.05.1998
14 Martijn van IJzendoorn Flag of the Netherlands.png 24.03.1997
13 Martin Jantson Flag of Estonia.png 19.05.1997
24 Fabian Jaslar Flag of Germany.png 09.09.1996
6 Kristjan Jürgenson Flag of Estonia.png 09.01.1996
20 Famil Kamilli Flag of Azerbaijan.png 10.02.1999
25 Amin Krane Flag of Germany.png 03.10.1998
3 Jannes Kromhout Flag of the Netherlands.png 21.05.1997
16 Ignas Kvetkus Flag of Lithuania.png 18.06.1996
22 Martijn Libbrecht Flag of Belgium.png 01.12.1996
12 Veit-Rudi Mohrstedt Flag of Germany.png 02.06.1996
9 Marko Nõmm Flag of Estonia.png 15.08.1996
19 Tomaš Pavliukovič Flag of Lithuania.png 17.06.1996
21 Dāgs Putniņš Flag of Latvia.png 21.12.1996
18 Danil Sakhiullin Flag of Russia.png 22.02.1996
17 Kristofer Tali Flag of Estonia.png 17.06.1996
1 Aleksandr Urmanov Flag of Russia.png 21.07.1997
7 Wojciech Wołczak Flag of Poland.png 26.09.1996
23 Maksym Voskresenskyy Flag of Ukraine.png 12.12.1996
Personaalsed tööriistad