Euroopa noorte meistrivõistlused 2000

Allikas: Kabeliit

2. Euroopa noorte meistrivõistlused 2000 toimusid Itaalias Triestes 1.–7. augustil 2000.

     Lipp  Föderatsioon  Punkte  Kuld   Hõbe  Pronks
1. Flag of Ukraine.png Ukraina 41 3 2 1
2. Flag of Russia.png Venemaa 31 1 2 2
3. Flag of Latvia.png Läti 24 1 1 1
4. Flag of the Netherlands.png Holland 16 1 - 1
5. Flag of Lithuania.png Leedu 8 - - 1
6. Flag of Belarus.png Valgevene 6 - 1 -
7. Flag of Poland.png Poola 3 - - -
Flag of Israel.png Iisrael 3 - - -

Sisukord

G19

Koht Nimi Riik Punkte + = -
1. Darja Tkatšenko Flag of Ukraine.png 14 5 4 0
2. Jevgenia Bassova Flag of Ukraine.png 14 5 4 0
3. Natalja Jessina Flag of Ukraine.png 11 4 3 2
4. Olga Rodovitskaya Flag of Israel.png 11 4 3 2
5. Daina Raituma Flag of Latvia.png 10 3 4 2
6. Marielle Kromhout Flag of the Netherlands.png 10 4 2 3
7. Martyna Siwek Flag of Poland.png 9 2 5 2
8. Malgorzata Skolimowska Flag of Poland.png 9 4 1 4
9. Julita Boravskaja Flag of Lithuania.png 9 3 3 3
10. Marijke van Genderen Flag of the Netherlands.png 9 3 3 3
11. Darja Kirillova Flag of Russia.png 9 2 5 2
12. Marite Čača Flag of Latvia.png 9 3 3 3
13. Astrid van der Stelt Flag of the Netherlands.png 8 3 2 4
14. Marta Wilczopolska Flag of Poland.png 7 2 3 4
15. Laima Vizule Flag of Latvia.png 5 1 3 5
16. Martina Volfová Flag of the Czech Republic.png 0 0 0 9

G16

Koht Nimi Riik Punkte + = -
1. Anastassia Krasnova Flag of Russia.png 14 6 2 0
2. Olena Pestunova Flag of Ukraine.png 12 4 4 0
3. Lāsma Abramsone Flag of Latvia.png 11 3 5 0
4. Anna Chylewska Flag of Poland.png 10 3 4 1
5. Ruta Novickaite Flag of Lithuania.png 9 4 1 3
6. Valija Lasmanovica Flag of Latvia.png 9 3 3 2
7. Natalja Gorelaja Flag of Belarus.png 9 3 3 2
8. Roelinda Lunenborg Flag of the Netherlands.png 8 3 2 3
9. Kristine Tiruma Flag of Latvia.png 8 3 2 3
10. Ewelina Langowska Flag of Poland.png 7 2 3 3
11. Jekaterina Štutšanaja Flag of Russia.png 5 1 3 4
12. Marjoleine Geurts Flag of the Netherlands.png 5 2 1 5
13. Edyta Suchecka Flag of Poland.png 4 1 2 5
14. Silvia Pantanella Flag of Italy.png 1 0 1 7

G13

Koht Nimi Riik Punkte + = -
1. Evita Zīle Flag of Latvia.png 14 5 4 0
2. Irina Platonova Flag of Russia.png 13 5 3 1
3. Natalia Šestakova Flag of Russia.png 12 5 2 2
4. Laura Ratniece Flag of Latvia.png 12 5 2 2
5. Elina Zīle Flag of Latvia.png 11 4 3 2
6. Anna Kuzjakina Flag of Russia.png 11 5 1 3
7. Marta Kask Flag of Estonia.png 10 4 2 3
8. Paulina Hamera Flag of Poland.png 10 3 4 2
9. Alexandra Elvova Flag of Ukraine.png 9 3 3 3
10. Emilia Gawlinska Flag of Poland.png 9 3 3 3
11. Monika Grzybowska Flag of Poland.png 9 3 3 3
12. Irene Sterrenburg Flag of the Netherlands.png 8 3 2 4
13. Natalija Bezzubova Flag of Lithuania.png 7 2 3 4
14. Ieva Buzinskaite Flag of Lithuania.png 5 2 1 6
15. Pamela Zomer Flag of the Netherlands.png 4 1 2 6
16. Francesca Radivo Flag of Italy.png 0 0 0 9

B19

Koht Nimi Riik Punkte + = -
1. Juri Anikejev Flag of Ukraine.png 13 4 5 0
2. Vladimir Simonov Flag of Russia.png 12 4 4 1
3. Sven Beugelink Flag of the Netherlands.png 12 4 4 1
4. Dirk van Schaik jun Flag of the Netherlands.png 12 5 2 2
5. Ivan Antonenko Flag of Ukraine.png 12 4 4 1
6. Aleksei Fedorenkov Flag of Belarus.png 10 1 8 0
7. Tijs Demasure Flag of Belgium.png 10 3 4 2
8. Richard Kromhout Flag of the Netherlands.png 10 2 6 1
9. Grzegorz Siuda Flag of Poland.png 10 4 2 3
10. Dzianis Vaitsekhovski Flag of Belarus.png 9 3 3 3
11. Konstantin Litšagin Flag of Russia.png 9 2 5 2
12. Ugis Matisons Flag of Latvia.png 9 1 7 1
13. Maksim Staskunas Flag of Lithuania.png 9 1 7 1
14. Ludvico Pesce Flag of Italy.png 8 3 2 4
15. Tomasz Bieniek Flag of Poland.png 8 2 4 3
16. Arvis Stroda Flag of Latvia.png 8 1 6 2
17. Jimmy Depeape Flag of Belgium.png 8 2 4 3
18. Renars Freidensons Flag of Latvia.png 8 0 8 1
19. Gennaro Neto Flag of Italy.png 8 1 6 2
20. Ubaldo Pesce Flag of Italy.png 8 3 2 4
22. Marcin Robek Flag of Poland.png 6 1 4 4
23. Michael Izhakov Flag of Israel.png 6 1 4 4
24. Giovanni Depeape Flag of Belgium.png 4 0 4 5

B16

Koht Nimi Riik Punkte + = -
1. Jasper Lemmen Flag of the Netherlands.png 14 6 2 1
2. Roberts Misāns Flag of Latvia.png 13 5 3 1
3. Justinas Jankunas Flag of Lithuania.png 13 5 3 1
4. Nikolay Strutšov Flag of Russia.png 12 6 0 3
5. Aleksej Lovčik Flag of Lithuania.png 12 5 2 2
6. Vassili Zadorožnõi Flag of Ukraine.png 11 4 3 2
7. Zigmārs Dauge Flag of Latvia.png 11 3 5 1
8. Vladislav Splender Flag of Belarus.png 10 3 4 2
9. Gleb Ušakov Flag of Ukraine.png 10 3 4 2
10. Artem Verkovkin Flag of Ukraine.png 10 3 4 2
11. Dmitri Russavski Flag of Ukraine.png 9 3 3 3
12. Wouter Ludwig Flag of the Netherlands.png 9 3 3 3
13. Radosław Wika Flag of Poland.png 9 2 5 2
14. Georgi Malajev Flag of Israel.png 9 4 1 4
15. Viesturs Tomass Flag of Latvia.png 8 3 2 4
16. Piotr Osiolkowski Flag of Poland.png 8 2 3 4
17. Piotr Strzyszyk Flag of Poland.png 7 2 3 4
18. Pieter Lefevre Flag of Belgium.png 6 2 2 5
19. Lorenzo Modena Flag of Italy.png 6 1 4 4
20. Luca Lurusso Flag of Italy.png 5 2 1 6
21. Gianpaolo Diprisco Flag of Italy.png 3 1 1 7
22. Alessandro Visentin Flag of Italy.png 3 0 3 6

B13

Koht Nimi Riik Punkte + = -
1. Artem Ivanov Flag of Ukraine.png 16 8 0 1
2. Igor Mihhaltšenko Flag of Belarus.png 15 7 1 1
3. Stepan Danilov Flag of Russia.png 12 5 2 2
4. Oleksandr Tšisko Flag of Ukraine.png 12 6 0 3
5. Mihhail Pavlov Flag of Russia.png 12 5 2 2
6. Klaas-Hendrik Leijenaar Flag of the Netherlands.png 11 4 3 2
7. Andrei Toltšikov Flag of Belarus.png 10 4 3 2
8. Raido Värik Flag of Estonia.png 9 3 3 3
9. Spaans Sander Flag of the Netherlands.png 9 3 3 3
10. Raitis Ozols Flag of Latvia.png 9 3 3 3
11. Mateusz Swiszcz Flag of Poland.png 9 3 3 3
12. Bert Vanhee Flag of Belgium.png 9 3 3 3
13. Edgaras Sidla Flag of Lithuania.png 8 2 4 3
14. Piotr Zavadzki Flag of Poland.png 8 3 2 4
15. Martiņš Kraskurs Flag of Latvia.png 8 3 2 4
16. Bartosz Zapart Flag of Poland.png 7 2 3 4
17. Christophe Deleersnyder Flag of Belgium.png 7 2 3 4
18. Leonardo Bevilaqua Flag of Italy.png 7 3 1 5
19. Daniele Favale Flag of Italy.png 7 2 3 4
20. Stefano Tita Flag of Italy.png 5 1 3 5
21. Artems Svecs Flag of Latvia.png 5 2 1 6
22. Simone Tondo Flag of Italy.png 3 1 1 7


Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010
Personaalsed tööriistad