Euroopa noorte meistrivõistlused 1999

Allikas: Kabeliit

I Euroopa noorte meistrivõistlused 1999 toimusid Poolas Ludow Polskis 26.–31. juulil 1999.

Riikide paremusjärjestus

Koht Lipp  Föderatsioon  Punkte  Kuld   Hõbe  Pronks
1. Flag of Russia.png Venemaa 44 1 4 2
2. Flag of Ukraine.png Ukraina 34 2 2
3. Flag of Latvia.png Läti 21 2 2
4. Flag of the Netherlands.png Holland 15 1
5. Flag of Poland.png Poola 9 1
6. Flag of Germany.png Saksamaa 7 1
7. Flag of Lithuania.png Leedu 2

Medalistid

Klass  Kuld   Hõbe  Pronks
G19 Darja Tkatšenko Flag of Ukraine.png Daina Raituma Flag of Latvia.png Martena Nogovitsõna Flag of Russia.png
G16 Ewa Siuda Flag of Poland.png Jevdokia Postnikova Flag of Russia.png Olena Pestunova Flag of Ukraine.png
G13 Anastassia Krasnova Flag of Russia.png Julija Sauša Flag of Latvia.png Evita Zile Flag of Latvia.png
B19 Jeroen van den Akker Flag of the Netherlands.png Vladimir Simonov Flag of Russia.png Ivan Antonenko Flag of Ukraine.png
B16 Juri Anikejev Flag of Ukraine.png Roman Razumov Flag of Russia.png Fidan Išmuratov Flag of Russia.png
B13 Renat Melamed Flag of Germany.png Aleksei Mironov Flag of Russia.png Roberts Misāns Flag of Latvia.png

Neiud (G19)

Koht Nimi Riik DK DR MN NJ MS KK AJ MW JS AK Punkte
1 Darja Tkatšenko Flag of Ukraine.png * 2 1 1 1 2 2 2 2 2 15
2 Daina Raituma Flag of Latvia.png 0 * 2 0 2 2 2 2 2 2 14
3 Martena Nogovitsõna Flag of Russia.png 1 0 * 1 2 2 2 2 0 2 12
4 Natalja Jessina Flag of Ukraine.png 1 2 1 * 1 1 0 2 2 0 10
5 Martyna Siwek Flag of Poland.png 1 0 0 1 * 2 1 0 2 1 8
6 Kristina Krusinskaite Flag of Lithuania.png 0 0 0 1 0 * 2 2 1 2 8
7 Agniezka Jurkiewicz Flag of Poland.png 0 0 0 2 1 0 * 1 2 1 7
8 Marta Wilczopolska Flag of Poland.png 0 0 0 0 2 0 1 * 1 2 6
9 Jekaterina Šikil Flag of Moldova.png 0 0 2 0 0 1 0 1 * 1 5
10 Anna Kowal Flag of Poland.png 0 0 0 2 1 0 1 0 1 * 5

Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010
Personaalsed tööriistad