Euroopa klubide meistrivõistlused 2004

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 28. september 2008, kell 17:00 kasutajalt Taivo (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Confederation cup 2004.png

Euroopa klubide 6. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes toimusid 25.–30. juunini 2004 Tallinna Malemajas. Sealsamas toimusid ka Euroopa naiste klubide 5. meistrivõistlused.

Sisukord

Kohad ja koosseisud

  1. Ufaa Bašneft: Aleksandr Švartsman, Aleksandr Georgijev, Murodullo Amrillojev, Vladimir Milšin
  2. Iževski Udmurtneft: Aleksei Tšižov, Vadim Virnõi, Igor Kirzner, Guntis Valneris
  3. Dneprodzeržinski Kadima: Juri Anikejev, Oleg Tšernjak, Juri Bobkov, Dmitri Nadtotši
  4. Culemborgi Meurs Denk en Zet: Jeroen van den Akker, Boudewijn Derkx, Pim Meurs, Kees van den Bosch
  5. Tveri Melkom: Aleksandr Novikov, Aleksandr Getmanski, Ivan Kostjonov, Andrei Kalmakov
  6. RTU - 1: Laimonis Zālitis, Jevgeni Matvejev, Konstantin Aleksejev, Roberts Misāns
  7. Rigas Skolenu Pils: G. Rumpēteris, Raimonds Vipulis, Benno Butulis, Renārs Freidensons
  8. RTU - 2: Gunārs Zālītis, Jānis Lelis, Viesturs Vizulis, Vsevolod Teterin
  9. Lasnamäe Male-Kabeklubi: Villem Lüüs, Kenneth Karp, Tarmo Tulva, Toomas Ismailov
  10. Nõmme Kabeklubi: Raido Värik, Imre Anton, Margus Martsepp, Konstantin Selli, Priit Tänav
  11. Keila Kabeklubi: Mart Arm, Kaido Leesmann, Kalev Parksepp, Indrek Peenmaa, Riho Teinemaa, Argo Unnuk, Arno Uutma

Tulemused

A-alagrupp

JrkKlubiRiik12345Punkte
1.Rigas Skolenu PilsLäti*00022
2.Dneprodzeržinski KadimaUkraina2*1126
3.Ufaa BašneftVenemaa21*227
4.RTU - 1Läti210*25
5.Lasnamäe MKKEesti0000*0

B-alagrupp

JrkKlubiRiik123456Punkte
1.RTU - 2Läti*200024
2.Nõmme KabeklubiEesti0*00022
3.Tveri MelkomVenemaa22*1027
4.Culemborgi Meurs DeZHolland221*027
5.Iževski UdmurtneftVenemaa2222*210
6.Keila KabeklubiEesti00000*0

Poolfinaalid

1.–4. kohale:

  • Ufaa Bašneft – Culemborgi Meurs Denk en Zet 6:2
  • Iževski Udmurtneft – Dneprodzeržinski Kadima 5:3

5.–8. kohale:

  • RTU 1 – RTU 2 4:4, 6:0
  • Tveri Melkom – Rigas Skolenu Pils 5:3

9.–11. kohale:
Lasnamäe MKK – Keila Kabeklubi 4:4, 5:3

Finaalid

1. kohale: Ufaa Bašneft – Iževski Udmurtneft 4:4, 5:3
3. kohale: Dneprodzeržinski Kadima – Culemborg 4:4, 4:4, 6:2
5. kohale: Tveri Melkom – RTU-1 6:2
7. kohale: Rigas Skolenu Pils – RTU-2 6:2
9. kohale: Lasnamäe Male-Kabeklubi – Nõmme Kabeklubi 7:1

Partiid

Personaalsed tööriistad