Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 22. oktoober 2017, kell 18:36 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
19. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs (peakohtunik), Irma Nahkor (abikohtunik)
20. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 – 1. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.–27. jaanuar Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs (peakohtunik), Irma Nahkor (abikohtunik)
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti meeste 64. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - registreerunud mängijad - - LIVE (1. Laud) Turniiritabel
Algus 30.01.2018 kell 15:00
Eelregistreerimine lõppeb 23.01.2019!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - registreerunud mängijad Turniiritabel
Algus 30.01.2018 kell 15:00
Eelregistreerimine lõppeb 23.01.2019!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
Veebruar
30.jaanuar – 3. veebruar Eesti meeste 64. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
30.jaanuar – 3. veebruar Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
1. veebruar EKL Üldkoosolek
Algus kell 17:00
Malemaja EKL
9.–10. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
17. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 – 2. etapp 64 Malemaja EKL Kerdi Pesur
17. veebruar Kukesamm 6 64 Malemaja Nupuklubi Krista Pahapill
23. – 26. veebruar Eesti meistrivõistlused juunioritele
Eelregistreerimine lõppeb 20.02.2019!
Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!
100 Malemaja EKL Villem Lüüs
Märts
2.-3. märts 35. Eesti omavalitsuste talimängud 64 Kadrina ESL Jõud
10. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 64 Malemaja EKL Villem Lüüs, Irma Nahlor
16. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 Malemaja EKL Villem Lüüs, Irma Nahkor
17. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
30. märts Harjumaa MV vene kabes 64 Viimsi Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Veebruari sünnipäevalised:
3. veebruar 1939 Mihhail Lazarev meistrikandidaat
10. veebruar 1938 Rafael Hecht meistrikandidaat
18. veebruar 1941 Vello Jõulu meistrikandidaat
19. veebruar 1976 Evelin Marks
23. veebruar 1963 Kaido Raidla
23. veebruar 2000 Andreas Tulva
24. veebruar 1973 Riho Alas meistersportlane
26. veebruar 1958 Tarmo Lukk meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad