Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 22. oktoober 2017, kell 18:36 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Märts
2.-3. märts 35. Eesti omavalitsuste talimängud Tabel 64 Kadrina ESL Jõud Aare Harak
10. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid, Tüdrukud, Tüdrukute järelmatš 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva, Krista Pahapill
16. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs, Irma Nahkor
17. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
30. märts Harjumaa MV vene kabes Juhend Registreerimisleht Tulemused täiskasvanud Tulemused noored 64 Viimsi Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi Aare Harak
Aprill
4.–7. aprill Eesti meeste 71. meistrivõistlused vene kabes Tulemused 64 Tartu Mart Reiniku kool EKL Krista Pahapill
4.–7. aprill Eesti naiste 63. meistrivõistlused vene kabes Tulemused 64 Tartu Mart Reiniku kool EKL Krista Pahapill
5. aprill EKL Üldkoosolek
Algus kell 17:00
64 Tartu Mart Reiniku kool EKL
13.–14. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele

Poisid Tüdrukud

64 Malemaja EKL Villem Lüüs
21. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26. aprill – 05. mai Noorte EM 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
Mai
26. aprill – 05. mai Noorte EM 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
11. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL
12. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL
18. mai Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL
19. mai Tallinna meistrivõistlused vene kabes
Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 5. etapp
64 Malemaja EKL
26. mai Eesti Seeniorspordi Spordiveteranide Liidu ind.-võistk. meistrivõistlused (juhend) 64 Jõgeva ESSL / EKL / Jõgeva Kabeklubi

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Aprilli sünnipäevalised:
6. aprill 1947 Raivo Rist FMJD meister
7. aprill 1944 Uno Plakk meistersportlane
12. aprill 1946 Nijazmet Ismailov meistrikandidaat
13. aprill 1931 Juta Raudsepp meistrikandidaat
18. aprill 1966 Argo Unnuk FMJD meister
19. aprill 1973 Indrek Migur meistrikandidaat
24. aprill 1968 Riho Teinemaa meistrikandidaat
24. aprill 1991 Kadi Veski FMJD meister
26. aprill 1970 Urmas Väärtnõu meistrikandidaat
27. aprill 1993 Elvia Sõber meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad