Erinevus lehekülje "Esileht" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 1: Rida 1:
  
{| class="wikitable" width="100%" style="background: #ffffff; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
+
<!--{| class="wikitable" width="100%" style="background: #ffffff; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
!style="background: #9C9C9C"| '''<font size="3">In memoriam [[Arvo Rist|ARVO RIST]]<br /> 03.04.1944 - 16.04.2019</font>'''<br>
 
!style="background: #9C9C9C"| '''<font size="3">In memoriam [[Arvo Rist|ARVO RIST]]<br /> 03.04.1944 - 16.04.2019</font>'''<br>
|}
+
|}-->
 
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
|-  
 
|-  

Redaktsioon: 1. mai 2019, kell 09:09

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Juuni
13. juuni Jõgevamaa seenioride mv 64-r kabes 64 Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
20. juuni Jõgevamaa mv välkkabes / Jõgeva KK karikavõistluste IV etapp 64, 100 64/100 Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
21. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Juuli
1. juuli Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
4. juuli Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
4. juuli Jõgevamaa MV brasiilia kabes / Jõgeva KK karikavõistluse V etapp 64 Jõgeva, Virtus JSL Kalju, Jõgeva KK Ülar Poom
5. juuli Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
9.–11. juuli Eesti meistrivõistlused juunioridele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
19. juuli Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 7. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24.-26. juuli 56. Saaremaa Kapp Juhend 64 Saaremaa KK Jaan Truu
August
1. august 39. kabetajate kokkutulek
Algus kell 10:00
Paduvere, Jõgevamaa Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt
1. august Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp
Algus kell 10:00
64 Paduvere, Jõgevamaa Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
1.-9. august Noorte Online EM Juhend UUS 100 www.vint.ee EDC, EKL Johan Demasure
15. august Lohusalu 2020 64 Lohusalu MTÜ Lohusalu Selts
16. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-31. august MM (noored, seeniorid, võistkondlikud - noored, mehed, naised, seeniorid) 64 Kranevo, Bulgaaria IDF

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Juuli sünnipäevalised:
1. juuli 1997 Joanna Sild
4. juuli 1947 Jaan Truu meistrikandidaat
9. juuli 1972 Taivo Rist meistrikandidaat
13. juuli 1949 Nikolai Ossipov
15. juuli 1972 Katrin Rajasalu
17. juuli 1985 Imre Anton
20. juuli 1933 Heinar Jahu meistersportlane
22. juuli 1987 Darja Dmitrenko
22. juuli 1991 Priit Tänav
24. juuli 1943 Mihkel Tammeveski

Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad