Esileht: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 44 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
<!--{| class="wikitable" width="100%" style="background: #ffffff; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;" | |||
!style="background: #9C9C9C"| '''<font size="3">In memoriam [[Arvo Rist|ARVO RIST]]<br /> 03.04.1944 - 16.04.2019</font>'''<br> | |||
|}--> | |||
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;" | {| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;" | ||
|- | |- | ||
26. rida: | 10. rida: | ||
!style="background: #E0E5CF;"| <font color=#000000>Koht</font> | !style="background: #E0E5CF;"| <font color=#000000>Koht</font> | ||
!style="background: #E0E5CF;"| <font color=#000000>Korraldaja</font> | !style="background: #E0E5CF;"| <font color=#000000>Korraldaja</font> | ||
!style="background: #E0E5CF;"| <font color=#000000>Kohtunik</font> | |||
|- | |- | ||
{{ kalender/{{# | {{ kalender/{{ #ifeq:{{#timel:m}}|1| {{#expr:{{#timel:Y}}-1}}/12 | {{#timel:Y}}/{{#ifexpr:{{#timel:m}}-1<10|0}}{{#expr:{{#timel:m}}-1}} }} }} | ||
{{ kalender/{{#TIMEL:Y/m}} }} | {{ kalender/{{ #TIMEL:Y/m}} }} | ||
{{ kalender/{{# | {{ kalender/{{ #ifeq:{{#timel:m}}|12| {{#expr:{{#timel:Y}}+1}}/01 | {{#timel:Y}}/{{#ifexpr:{{#timel:m}}+1<10|0}}{{#expr:{{#timel:m}}+1}} }} }} | ||
|} | |} | ||
<small>''Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell '''11.00''', kui eelnevalt pole teatatud teisiti.''</small> | <small>''Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell '''11.00''', kui eelnevalt pole teatatud teisiti.''</small> |
Redaktsioon: 1. mai 2019, kell 09:09
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | Kohtunik |
---|---|---|---|---|---|
Veebruar | |||||
3. veebruar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - Poisid, Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
4. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - Poisid, Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |
10. veebruar | Jõgevamaa MV 100-r kabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend *Võistluste algus kell 10:00 |
100 | Jõgeva Kultuurikeskus | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | |
10. veebruar | Talikabe MV 2024 Juhend | 64 | Tallinna Taliujumiskeskus | Tallinna Taliujumiskeskus,EKL | Aare Harak |
11.veebruar | Tartumaa MV 100-r kabes /Elva Kabe 2.etapp Juhend *Võistluste algus kell 11:00 Tulemused |
100 | Elva Gümnaasium Tartu mnt 3 |
Elva MMK, Tartumaa Spordiliit | |
18. veebruar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele - Poisid, Tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
18. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 2.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
22.-25. veebruar | Eesti naiste 52. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
22.-25. veebruar | Eesti meeste 69. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Turniiritabel | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
Märts | |||||
2.-3. märts | Eesti omavalitsuste talimängud Kabe juhend Turniiritabel | 64 | Tartumaa | ESL Jõud | Aare Harak |
9. märts | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Tüdrukud, Poisid | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
14. märts | Vaida Kabeäss 2024 Turniiritabel 1.-3. klassile Turniiritabel 4.-6. klassile Turniiritabel 7.-9. klassile | 64 | Vaida Põhikool | Vaida Põhikool | Aare Harak |
16. märts | Tartumaa MV 64-r kabes / Elva Kabe 3.etapp Juhend Tulemused: A-grupp B-grupp |
64 | Nõo Reaalgümnaasium | Elva MMK, Tartumaa Spordiliit | |
17. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 3.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Elva Gümnaasium Tartu mnt 3, Elva |
EKL | Anna Lütsepp |
24. märts | Jõgevamaa MV 64-r ja 100-r välkkabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend *Võistluste algus kell 10:00 | 64, 100 | Jõgeva Kultuurikeskus | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | |
29.-31 märts | Nõmme kevad - ajakava | 100 | Nõmme Kabeklubi | ||
Aprill | |||||
13. aprill | Jõgevamaa veteranide MV 64-r kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva | Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi | |
13. aprill | Harjumaa MV Juhend Registreerimine Harjumaa Spordiliidu lehel | 64 | Kose-Uuemõisa Külakeskus | Harjumaa Spordiliit, Kose Male-kabe klubi, Tabasalu Kabeklubi | Aare Harak |
14. aprill | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
21. aprill | Kabeturniir Elva Kevad / Elva Kabe 4.etapp Juhend | 64 | Elva Spordihoone | ||
21. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 4.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
|
Märtsi sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
7. märts 1987 | Margus Martsepp | |
11. märts 1974 | Urmo Ilves | rahvusvaheline suurmeister |
13. märts 1936 | Aili Visnapuu | meistrikandidaat |
22. märts 1977 | Indrek Peenmaa | meistersportlane |
27. märts 1968 | Piret Viirma | FMJD meister |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).