Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Jaanuar
07. jaanuar Jõgevamaa mv Juhend
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
08. jaanuar Kukesamm XI 64 Malemaja Nupuklubi, Tabasalu Kabeklubi Tarmo Tulva
14. jaanuar 100. seeriaturniir 2023 kevad - 1.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
15. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 1.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-22. jaanuar Eesti meistrivõistlused kadettidele - Registreerimine Poisid Tüdrukud
*Registreerimise tähtaeg 14. jaanuar!
64 Malemaja EKL
26.-29. jaanuar Eesti naiste 67. meistrivõistlused vene kabes - RegistreerimineTurniiritabel
*Registreerimise tähtaeg 19. jaanuar!
64 Kohtla-Järve Gümnaasium EKL Aare Harak
26.-29. jaanuar Eesti meeste 75. meistrivõistlused vene kabes - RegistreerimineTurniiritabel
*Registreerimise tähtaeg 19. jaanuar!
64 Kohtla-Järve Gümnaasium EKL Aare Harak
Veebruar
4. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid, Tüdrukud
Registreerimine
64 Elva Gümnaasium
Algkooli õppehoone
Tartu mnt 3 Elva
EKL
5. veebruar XXI Juhan Aidaku mälestusturniir Tulemused 64 Hugo Hommik
11. veebruar Jõgevamaa mv Juhend
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
12. veebruar Tartumaa mv / Elva Kabe 2023 Juhend Registreerimine
*Registreerimine lõpeb 10.veebruar!
64 Elva Gümnaasium Tartumaa Spordiliit, Elva MMK
18. veebruar 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 2.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
19. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 2.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-26. veebruar Eesti naiste 51. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 16. veebruar!
100 Malemaja EKL
23.-26. veebruar Eesti meeste 68. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - Registreerimine
*Registreerimise tähtaeg 16. veebruar!
100 Malemaja EKL
Märts
4.-5. märts 39. Eesti omavalitsuste talimängud 64 Elva ESL Jõud
11. märts Tartumaa mv Juhend Registreerimine
*Registreerimine lõpeb 9.märts!
100 Elva Gümnaasium Tartumaa Spordiliit, Elva MMK
12. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Registreerimine
64 Malemaja EKL
18. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Registreerimine
100 Malemaja EKL
18. märts 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 3.etapp 100 Malemaja EKL Argo Unnuk
19. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 3.etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Registreerimine
100 Malemaja EKL
25. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
25. märts Jõgevamaa mv välkkabes
*Võistluste algus kell 10:00
100 Virtus, Jõgeva JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
26. märts Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele
Registreerimine
64 Malemaja EKL

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee või täites registreerimisvormi siit


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Personaalsed tööriistad