Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
September
3. september Eesti meistrivõistlused välkkabes mehed, naised 64 Viljandi Gümnaasium EKL Aare Harak
4. september Eesti meistrivõistlused kiirkabes mehed, naised 64 Viljandi Gümnaasium EKL Aare Harak
17. september Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
17. september Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
18. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
18.-26. september 15. Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Korbach, Saksamaa EDC Jan Zioltkowski
24. september Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
Oktoober
2.-6. oktoober Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused Juhend 100 ? EDC
7.-9. oktoober 23. J. Kulikauskase Memoriaal - juhend_eng, juhend_rus 100/64 Vilnius Leedu Kabeföderatsioon
9. oktoober Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
15. oktoober Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
16. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.-23. oktoober Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
30. oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Izmir, Türgi FMJD
November
30. oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Izmir, Türgi FMJD
5. november Uno Lintsi Mälestusvõistlus 64 Haapsalu Sotsiaalmaja Läänemaa Kabeklubi Kalev Randlaine
11.-20. november Euroopa meistrivõistlused vene kabes meestele ja naistele 64 Tbilisi, Gruusia IDF
12.-13. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
12. november Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva Kabeklubi
20. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.-27. november Nõmme Sügis - juhend (EST), juhend (RU) 64 Malemaja Nõmme Kabeklubi Hans Pukk

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Oktoobri sünnipäevalised:
1. oktoober 1949 Osvald Pais meistrikandidaat
1. oktoober 1956 Marika Azojan FMJD meister
6. oktoober 1965 Villu Raja meistrikandidaat
13. oktoober 1970 Triin Leesmann meistrikandidaat
14. oktoober 1948 Helme Kask meistrikandidaat
14. oktoober 1998 Anneli Trees
16. oktoober 1962 Andrus Tull meistersportlane
19. oktoober 1966 Anita Seppa meistersportlane
22. oktoober 1985 Merike Martsepp
25. oktoober 1997 Veronika Pikkel
29. oktoober 1954 Ly Ristikivi meistrikandidaat
29. oktoober 1973 Kaari Vainonen meistersportlane


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad
Üldandmed