Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Oktoober
29. september – 8. oktoober Noorte olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon, B-finaal), tüdrukud 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
13. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
14. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
20. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
20. oktoober Meelit Männiste 83. sünniaastapäevale pühendatud XV mälestusvõistlused Juhend
*Algus kell 12:00
64 Abja Kultuurimaja Gert Elmaste
21. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. oktoober Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Arvo Rist
28. oktoober – 3. november Noorte maailma meistrivõistlused 100 Homiel, Valgevene FMJD
November
28. oktoober – 3. november Noorte maailma meistrivõistlused 100 Homiel, Valgevene FMJD
10. november Eesti juunioride meistrivõistlused - (noormehed) (neiud) 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
11. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
17. november Eesti koolide III karikavõistlused kabes - juhend, ajakava
*Algus kell 11:00
64 Tallinna Pääsküla kool Nõmme KK
17. november Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
18. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
24. november Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
25. november
Paunvere 22. kabeturniir.jpg Paunvere 22. kabeturniir
*Algus kell 11:00
64 Palamuse Gümnaasium
Detsember
1.-2. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
8. detsember Jõgeva KK seeriavõistluse VIII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. detsember Orthezi 14. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
16. detsember Aastalõpu turniir 2018 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Novembri sünnipäevalised:
3. november 1972 Merike Parve meistrikandidaat
6. november 1974 Kalle Kilkson meistrikandidaat
9. november 1935 Raimo Karjus meistrikandidaat
10. november 1972 Mart Arm meistersportlane
11. november 1945 Ivo Vana meistrikandidaat
12. november 1980 Marrit Murre
18. november 1990 Konstantin Selli
19. november 1946 Jaak Tibar meistrikandidaat
24. november 2002 Kaspar Padar
24. november 1982 Toomas Ismailov meistrikandidaat
26. november 1966 Algo Laidvee meistrikandidaat
27. november 1949 Hain Vaher meistrikandidaat
30. november 1975 Ülle Kaeramaa meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad