Kõige oodatumad kategooriad
Allikas: Kabeliit
Allpool näidatakse 154 tulemust vahemikus 1–154.
- Üldjuhendid (21 liiget)
- Kabekoodeks (16 liiget)
- Kirikabe (9 liiget)
- Tallinna koolinoorte meistrivõistlused (6 liiget)
- Diagrammid (5 liiget)
- Eesti poiste meistrivõistlused pisikadettidele vene kabes (5 liiget)
- Kategooriate juur (5 liiget)
- Partiid (4 liiget)
- Eesti klubide meistrivõistlused noortele rahvusvahelises kabes (3 liiget)
- Eesti klubide meistrivõistlused noortele vene kabes (3 liiget)
- Eesti tüdrukute meistrivõistlused pisikadettidele vene kabes (3 liiget)
- 1958 (2 liiget)
- 1959 (2 liiget)
- 1960 (2 liiget)
- 1961 (2 liiget)
- 1963 (2 liiget)
- 1968 (2 liiget)
- Bovec (2 liiget)
- Eesti poiste meistrivõistlused pisikadettidele rahvusvahelises kabes (2 liiget)
- Eesti tüdrukute meistrivõistlused pisikadettidele rahvusvahelises kabes (2 liiget)
- Hiiumaa naiste meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2 liiget)
- Kabeliigid (2 liiget)
- Kadettide maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2 liiget)
- Kohtunikekogu (2 liiget)
- Leheküljed, kus mallikutses on topeltargument (2 liiget)
- Surnud 2017 (2 liiget)
- Surnud 2020 (2 liiget)
- Surnud 2021 (2 liiget)
- 1947 (1 liige)
- 1949 (1 liige)
- 1950 (1 liige)
- 1952 (1 liige)
- 1954 (1 liige)
- 1955 (1 liige)
- 1956 (1 liige)
- Armeenia kabetajad (1 liige)
- Aserbaidžaani kabetajad (1 liige)
- Ashdod (1 liige)
- Brasiilia kabe (1 liige)
- Bridž mõttemängude festivalil (1 liige)
- Eesti Kabeliidu juhatuse koosolekud (1 liige)
- Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu sportmängud (1 liige)
- Eesti juunioride meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti juunioride meistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Eesti kabeklubid (1 liige)
- Eesti kadettide meistrivõistlused (1 liige)
- Eesti klubide karikavõistlused noortele rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti meeskadettide meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti meeskadettide meistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Eesti meeste 55. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti meeste meistrivõistlused rahvusvahelise kabe kiirkabes (1 liige)
- Eesti meeste meistrivõistlused vene kabe kiirkabes (1 liige)
- Eesti meeste meistrivõistlused välkkabes (1 liige)
- Eesti meistrivõistlused kadettidele (1 liige)
- Eesti meistrivõistlused neidudele rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti meistrivõistlused pisikadettidele rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti meistrivõistlused pisikadettidele vene kabes (1 liige)
- Eesti meistrivõistlused rahvusvahelise kabe kiirkabes (1 liige)
- Eesti meistrivõistlused vene kabe kiirkabes (1 liige)
- Eesti meistrivõistlused vene kabe välkkabes (1 liige)
- Eesti minikadettide meistrivõistlused (1 liige)
- Eesti minikadettide meistrivõistlused poistele (1 liige)
- Eesti minikadettide meistrivõistlused tüdrukutele (1 liige)
- Eesti minikadettide meistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Eesti minikadettide poiste meistrivõistluste poolfinaalid (1 liige)
- Eesti naiskadettide meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti naiskadettide meistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Eesti naiste meistrivõistlused vene kabe välkkabes (1 liige)
- Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused (1 liige)
- Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Eesti pisikadettide meistrivõistlused poistele (1 liige)
- Eesti pisikadettide meistrivõistlused rahvusvahelises kabes poistele (1 liige)
- Eesti pisikadettide meistrivõistlused rahvusvahelises kabes tüdrukutele (1 liige)
- Eesti pisikadettide meistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Eesti pisikadettide meistrivõistlused vene kabes tüdrukutele (1 liige)
- Eesti rahvusvahelise kabe meistrivõistlused välkkabes (1 liige)
- Eesti treenerid (1 liige)
- Eesti vene kabe meistrivõistlused välkkabes (1 liige)
- Euroopa meistrivõistlused (1 liige)
- Euroopa meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Euroopa noorte meistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Euroopa noorte meistrivõistluste kiirturniirid (1 liige)
- Euroopa veteranide meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused (1 liige)
- Go mõttemängude festivalidel (1 liige)
- Groningen (1 liige)
- Hiiumaa naiste meistrivõistlused (1 liige)
- Hiiumaa naiste meistrivõistlused vene kabe kiirkabes (1 liige)
- Hiiumaa seeriavõistlus välkkabes (1 liige)
- Hollandi treenerid (1 liige)
- Juozas Kulikauskase mälestusvõistlused (1 liige)
- Juunioride võistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Jõgeva (1 liige)
- Kadettide maailmameistrivõistlused (1 liige)
- Koefitsiendid (1 liige)
- Kohtunikud (1 liige)
- Koolitused (1 liige)
- Kuldne Praha (1 liige)
- Kuldne kabe (1 liige)
- Linnade talimängud (1 liige)
- Läti kabetreenerid (1 liige)
- Maailmameistrivõistluste valikturniirid (1 liige)
- Meeste maailmameistrivõistlused vene kabes (1 liige)
- Mõttemängude festival 2009 (1 liige)
- Naiste võistlused (1 liige)
- Neidude maailmameistrivõistlused (1 liige)
- Neidude maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Noormeeste võistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Noorte maailmameistrivõistlused (1 liige)
- Noorte maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1 liige)
- Nõmme sügis (1 liige)
- Rendžu mõttemängude festivalil (1 liige)
- Saksamaa kabetajad (1 liige)
- Seeriaturniirid (1 liige)
- Surnud 2010 (1 liige)
- Surnud 2016 (1 liige)
- Surnud 2018 (1 liige)
- Surnud 2019 (1 liige)
- Surnud 2022 (1 liige)
- Sündinud 1926 (1 liige)
- Sündinud 1928 (1 liige)
- Sündinud 1930 (1 liige)
- Sündinud 1931 (1 liige)
- Sündinud 1933 (1 liige)
- Sündinud 1934 (1 liige)
- Sündinud 1936 (1 liige)
- Sündinud 1937 (1 liige)
- Sündinud 1940 (1 liige)
- Sündinud 1942 (1 liige)
- Sündinud 1944 (1 liige)
- Sündinud 1946 (1 liige)
- Sündinud 1948 (1 liige)
- Sündinud 1957 (1 liige)
- Sündinud 1959 (1 liige)
- Sündinud 1963 (1 liige)
- Sündinud 1965 (1 liige)
- Sündinud 1966 (1 liige)
- Sündinud 1969 (1 liige)
- Sündinud 1973 (1 liige)
- Sündinud 1975 (1 liige)
- Sündinud 1979 (1 liige)
- Sündinud 1983 (1 liige)
- Sündinud 2000 (1 liige)
- Sündinud 2001 (1 liige)
- Tallinn 2010 (1 liige)
- Tallinna koolide meistrivõistlused (1 liige)
- Uno Lintsi mälestusturniirid (1 liige)
- Valdade talimängud (1 liige)
- Viljandi (1 liige)
- Võistkondlikud võistlused (1 liige)
- Võistlussüsteemid (1 liige)
- Võistlustabelite mallid (1 liige)
- Äraandmine (1 liige)