Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - Üldarvestus

Allikas: Kabeliit

Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - Üldarvestus

Aasta jooksul peetavast 12 turniirist läheb arvesse 8 parimat tulemust. Tärniga tähistatud tulemused ei lähe arvesse.

Koht Võistleja Reiting 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Kokku
1. Villem Lüüs 2468 14 12 14 13 13 13 12 91
2. Kaari Vainonen 2342 10 13 11 11 16 10 11 9 91
3. Jüri Hermann 2304 9* 13 9 13 11 11 11 10 10 88
4. Heinar Jahu 2439 12 11 13 13 11 12 15 87
5. Vello Velbaum 2223 9 9 8* 11 10 12 10 10 10 81
6. Maldon Haljas 2291 11 11 8* 9 9 9 10 9 10 78
7. Mihkel-Kalju Tammeveski 2032 7* 10 9 10 10 9 9 11 9 77
8. Kuido Õismaa 2117 9 8 11 8 10 10 11 8 75
9. Tarmo Tulva 2235 12 11 9 9 9 12 12 74
10. Taivo Rist 2224 11 10 12 10 9 10 9 71
11. Artur Ööbik 1997 10 8 9 9 9 9 7 9 70
12. Andres Keil 2061 10 9 6 9 8 7 9 9 67
13. Kris Taimre 1965 9 10 8 10 9 9 11 66
14. Olev Purde 1914 7* 8 9 9 8 7 7 9 8 65
15. Priit Lokotar 1910 9 10 12 9 11 10 61
16. Uno Plakk 2385 11 11 9 13 13 57
17. Urmas Paluoja 2241 9 11 12 12 10 54
18. Kaspar Padar 1779 9 9 8 10 9 8 53
19. Kaido Raidla 2188 9 11 8 9 11 48
20. Emilia Kello 8 0 8 5 9 6 8 44
21. Indrek Kuusk 2267 12 17 13 42
22. Marika Azojan 2194 11 10 11 10 42
23. Raimo Karjus 2182 10 10 9 10 39
24. Irma Nahkor 2209 10 10 10 7 37
25. Boriss Solunkin 1965 8 8 7 7 7 37
26. Lembit Ramjalg 1808 7 6 7 4 8 5 37
27. Andres Kuusk 2317 11 14 11 36
28. Mart Tähepõld 1904 7 7 3 7 1 2 4 4 35
29. Kaarel Koitla 2261 11 10 13 34
30. Urmas Väärtnõu 2453 10 11 11 32
31. Arno Uutma 2608 15 14 29
32. Viktor Pjahhov 2113 9 9 10 28
33. Siim Rool 1984 9 10 8 27
34. Imre Anton 2290 9 9 9 27
35. Hendrik Tamm 2349 13 13 26
36. Indrek Migur 2341 14 10 24
37. Liis Marii Rool 1747 8 8 8 24
38. Martti Koplimaa 1784 3 7 6 6 22
39. Andres Klemet 5 8 4 4 21
40. Piret Viirma 2251 11 8 19
41. Nona Nano 5 7 7 19
42. Hans Robert Kannukene 1805 11 7 18
43. Joonas Salk 1721 8 7 15
44. Henri Mugur 7 6 13
45. Gatis Klava 12 12
46. Rasmus Rool 5 4 3 12
47.-49. Janek Mäggi 2202 11 11
47.-49. Algo Laidvee 2368 11 11
47.-49. Orme Kaul 2331 11 11
50.-52. Richards Ositis 10 10
50.-52. Karmen Kuusik 1823 10 10
50.-52. Janis Doze 10 10
53.-54. Kerdi Pesur 1927 9 9
53.-54. Jaak Tibar 2172 9 9
55.-58. Ants Gustavson 8 8
55.-58. Helmi Gustavson 8 8
55.-58. Ashyrov Gaygysyz 8 8
55.-58. Endel Niineväli 1956 8 8
59.-62. Kaire Sepp 1486 7 7
59.-62. Andres Leemets 7 7
59.-62. Lisette Eylandt 7 7
59.-62. Estere Gristina 7 7
63.-64. Karoliina Kurm 1093 6 6
63.-64. Nicole Balta 1061 6 6
65.-66. Mikk Oskar Eber 5 5
65.-66. Eriks Virubka 5 5
67.-68. Maik Ott Eber 4 4
67.-68. Anna Katariina Leemets 4 4
69. Sergo Remmel 3 3
Märtsiturniiri esikolmik. Vasakult Taivo Rist, Heinar Jahu ja Kaarel Koitla.
Personaalsed tööriistad