Erinevus lehekülje "Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 2. etapp" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
Rida 1: Rida 1:
'''Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 2. etapp'''
+
'''Enn Rüütsalu 2011. aasta mälestusturniiri 2. etapp''' toimus 20. veebruaril 2011 [[Tallinna Malemaja]]s.
 
+
20. veebruar 2011  
+
  
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 +
!Koht !! Võistleja !! Reiting !! Punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 !! 9
 
|-
 
|-
!Koht
+
|1. ||[[Algo Laidvee]] ||2404||'''15''' ||13:2|| 7:2||11:2|| 2:1|| 4:1|| 3:2|| 5:1|| 6:2||10:2
!Võistleja
+
!Reiting
+
!Punkte
+
!1
+
!2
+
!3
+
!4
+
!5
+
!6
+
!7
+
!8
+
!9
+
 
|-
 
|-
|1 ||[[Algo Laidvee]]           ||2404||'''15''' ||13:2|| 7:2||11:2|| 2:1|| 4:1|| 3:2|| 5:1|| 6:2||10:2
+
|2. ||[[Arvo Koppel]] ||2316||'''13''' ||15:2|| 6:2||17:2|| 1:1|| 3:0|| 4:1|| 7:1|| 5:2|| 8:2
 
|-
 
|-
|2 ||[[Arvo Koppel]]           ||2316||'''13''' ||15:2|| 6:2||17:2|| 1:1|| 3:0|| 4:1|| 7:1|| 5:2|| 8:2
+
|3. ||[[Vassili Patskun]] ||2222||'''13''' || 5:1|| 8:1||16:2||10:2|| 2:2|| 1:0|| 4:1||12:2|| 6:2
 
|-
 
|-
|3 ||[[Vassili Patskun]]       ||2222||'''13''' || 5:1|| 8:1||16:2||10:2|| 2:2|| 1:0|| 4:1||12:2|| 6:2
+
|4. ||[[Kaari Vainonen]] ||2351||'''13''' ||12:1||10:2||14:2|| 5:1|| 1:1|| 2:1|| 3:1|| 9:2||13:2
 
|-
 
|-
|4 ||[[Kaari Vainonen]]         ||2351||'''13''' ||12:1||10:2||14:2|| 5:1|| 1:1|| 2:1|| 3:1|| 9:2||13:2
+
|5. ||[[Villem Lüüs]] ||2486||'''10''' || 3:1||19:2|| 7:1|| 4:1|| 6:1||11:2|| 1:1|| 2:0|| 9:1
 
|-
 
|-
|5 ||[[Villem Lüüs]]           ||2486||'''10''' || 3:1||19:2|| 7:1|| 4:1|| 6:1||11:2|| 1:1|| 2:0|| 9:1
+
|6. ||[[Kuido Õismaa]] ||2211||'''10''' ||22:2|| 2:0||10:1||20:2|| 5:1|| 8:2||12:2|| 1:0|| 3:0
 
|-
 
|-
|6 ||[[Kuido Õismaa]]           ||2211||'''10''' ||22:2|| 2:0||10:1||20:2|| 5:1|| 8:2||12:2|| 1:0|| 3:0
+
|7. ||[[Taivo Rist]] ||2250||'''10''' ||20:2|| 1:0|| 5:1||14:2|| 9:1||12:1|| 2:1|| 8:0||18:2
 
|-
 
|-
|7 ||[[Taivo Rist]]             ||2250||'''10''' ||20:2|| 1:0|| 5:1||14:2|| 9:1||12:1|| 2:1|| 8:0||18:2
+
|8. ||[[Tarmo Tulva]] ||2242||'''10''' ||19:1|| 3:1||18:2||11:0||15:2|| 6:0||17:2|| 7:2|| 2:0
 
|-
 
|-
|8 ||[[Tarmo Tulva]]           ||2242||'''10''' ||19:1|| 3:1||18:2||11:0||15:2|| 6:0||17:2|| 7:2|| 2:0
+
|9. ||[[Urmas Paluoja]] ||2221||'''10''' ||11:0||21:2||15:1||17:2|| 7:1||14:1||18:2|| 4:0|| 5:1
 
|-
 
|-
|9 ||[[Urmas Paluoja]]         ||2221||'''10''' ||11:0||21:2||15:1||17:2|| 7:1||14:1||18:2|| 4:0|| 5:1
+
|10.||[[Sergei Tšistjakov]] ||2236||'''9''' ||21:2|| 4:0|| 6:1|| 3:0||13:1||15:2||11:1||22:2|| 1:0
 
|-
 
|-
|10||[[Sergei Tšistjakov]]     ||2236||'''9''' ||21:2|| 4:0|| 6:1|| 3:0||13:1||15:2||11:1||22:2|| 1:0
+
|11.||[[Maldon Haljas]] ||2348||'''9''' || 9:2||16:2|| 1:0|| 8:2||12:0|| 5:0||10:1||13:0||20:2
 
|-
 
|-
|11||[[Maldon Haljas]]         ||2348||'''9''' || 9:2||16:2|| 1:0|| 8:2||12:0|| 5:0||10:1||13:0||20:2
+
|12.||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2110||'''9''' || 4:1||17:0||19:2||18:2||11:2|| 7:1|| 6:0|| 3:0||14:1
 
|-
 
|-
|12||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2110||'''9''' || 4:1||17:0||19:2||18:2||11:2|| 7:1|| 6:0|| 3:0||14:1
+
|13.||[[Hillar Ploompuu]] ||2133||'''9''' || 1:0||14:0||22:2||16:1||10:1||17:1||19:2||11:2|| 4:0
 
|-
 
|-
|13||[[Hillar Ploompuu]]       ||2133||'''9''' || 1:0||14:0||22:2||16:1||10:1||17:1||19:2||11:2|| 4:0
+
|14.||[[Nikolai Jegorov]] ||2128||'''9''' ||17:1||13:2|| 4:0|| 7:0||16:2|| 9:1||15:0||18:2||12:1
 
|-
 
|-
|14||[[Nikolai Jegorov]]       ||2128||'''9''' ||17:1||13:2|| 4:0|| 7:0||16:2|| 9:1||15:0||18:2||12:1
+
|15.||[[Viktor Pjahhov]] ||2106||'''9''' || 2:0||20:1|| 9:1||19:2|| 8:0||10:0||14:2||21:1||22:2
 
|-
 
|-
|15||[[Viktor Pjahhov]]         ||2106||'''9''' || 2:0||20:1|| 9:1||19:2|| 8:0||10:0||14:2||21:1||22:2
+
|16.||[[Raimo Karjus]] ||2245||'''9''' ||18:2||11:0|| 3:0||13:1||14:0||22:0||21:2||17:2||19:2
 
|-
 
|-
|16||[[Raimo Karjus]]           ||2245||'''9''' ||18:2||11:0|| 3:0||13:1||14:0||22:0||21:2||17:2||19:2
+
|17.||[[Janek Mäggi]] ||2305||'''8''' ||14:1||12:2|| 2:0|| 9:0||20:2||13:1|| 8:0||16:0||21:2
 
|-
 
|-
|17||[[Janek Mäggi]]           ||2305||'''8''' ||14:1||12:2|| 2:0|| 9:0||20:2||13:1|| 8:0||16:0||21:2
+
|18.||[[Endel Niineväli]] ||2054||'''6''' ||16:0||22:2|| 8:0||12:0||21:2||20:2|| 9:0||14:0|| 7:0
 
|-
 
|-
|18||[[Endel Niineväli]]       ||2054||'''6''' ||16:0||22:2|| 8:0||12:0||21:2||20:2|| 9:0||14:0|| 7:0
+
|19.||[[Olev Purte]] ||1925||'''5''' || 8:1|| 5:0||12:0||15:0||22:2||21:1||13:0||20:1||16:0
 
|-
 
|-
|19||[[Olev Purte]]             ||1925||'''5''' || 8:1|| 5:0||12:0||15:0||22:2||21:1||13:0||20:1||16:0
+
|20.||[[Ants Pent]] ||2020||'''5''' || 7:0||15:1||21:2|| 6:0||17:0||18:0||22:1||19:1||11:0
 
|-
 
|-
|20||[[Ants Pent]]             ||2020||'''5'''  || 7:0||15:1||21:2|| 6:0||17:0||18:0||22:1||19:1||11:0
+
|21.||[[Lembit Ramjalg]] ||1816||'''4'''  ||10:0|| 9:0||20:0||22:2||18:0||19:1||16:0||15:1||17:0
 
|-
 
|-
|21||[[Lembit Ramjalg]]        ||1816||'''4'''  ||10:0|| 9:0||20:0||22:2||18:0||19:1||16:0||15:1||17:0
+
|22.||[[Aleksandr Krjukov]] ||    ||'''3'''  || 6:0||18:0||13:0||21:0||19:0||16:2||20:1||10:0||15:0
|-
+
|22||[[Aleksandr Krjukov]]     ||    ||'''3'''  || 6:0||18:0||13:0||21:0||19:0||16:2||20:1||10:0||15:0
+
 
|}
 
|}
  
Rida 67: Rida 52:
  
 
{{Rüütsalu2011}}
 
{{Rüütsalu2011}}
 
[[Kategooria:2011]]
 

Viimane redaktsioon: 21. juuli 2011, kell 13:36

Enn Rüütsalu 2011. aasta mälestusturniiri 2. etapp toimus 20. veebruaril 2011 Tallinna Malemajas.

Koht Võistleja Reiting Punkte 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Algo Laidvee 2404 15 13:2 7:2 11:2 2:1 4:1 3:2 5:1 6:2 10:2
2. Arvo Koppel 2316 13 15:2 6:2 17:2 1:1 3:0 4:1 7:1 5:2 8:2
3. Vassili Patskun 2222 13 5:1 8:1 16:2 10:2 2:2 1:0 4:1 12:2 6:2
4. Kaari Vainonen 2351 13 12:1 10:2 14:2 5:1 1:1 2:1 3:1 9:2 13:2
5. Villem Lüüs 2486 10 3:1 19:2 7:1 4:1 6:1 11:2 1:1 2:0 9:1
6. Kuido Õismaa 2211 10 22:2 2:0 10:1 20:2 5:1 8:2 12:2 1:0 3:0
7. Taivo Rist 2250 10 20:2 1:0 5:1 14:2 9:1 12:1 2:1 8:0 18:2
8. Tarmo Tulva 2242 10 19:1 3:1 18:2 11:0 15:2 6:0 17:2 7:2 2:0
9. Urmas Paluoja 2221 10 11:0 21:2 15:1 17:2 7:1 14:1 18:2 4:0 5:1
10. Sergei Tšistjakov 2236 9 21:2 4:0 6:1 3:0 13:1 15:2 11:1 22:2 1:0
11. Maldon Haljas 2348 9 9:2 16:2 1:0 8:2 12:0 5:0 10:1 13:0 20:2
12. Mihkel-Kalju Tammeveski 2110 9 4:1 17:0 19:2 18:2 11:2 7:1 6:0 3:0 14:1
13. Hillar Ploompuu 2133 9 1:0 14:0 22:2 16:1 10:1 17:1 19:2 11:2 4:0
14. Nikolai Jegorov 2128 9 17:1 13:2 4:0 7:0 16:2 9:1 15:0 18:2 12:1
15. Viktor Pjahhov 2106 9 2:0 20:1 9:1 19:2 8:0 10:0 14:2 21:1 22:2
16. Raimo Karjus 2245 9 18:2 11:0 3:0 13:1 14:0 22:0 21:2 17:2 19:2
17. Janek Mäggi 2305 8 14:1 12:2 2:0 9:0 20:2 13:1 8:0 16:0 21:2
18. Endel Niineväli 2054 6 16:0 22:2 8:0 12:0 21:2 20:2 9:0 14:0 7:0
19. Olev Purte 1925 5 8:1 5:0 12:0 15:0 22:2 21:1 13:0 20:1 16:0
20. Ants Pent 2020 5 7:0 15:1 21:2 6:0 17:0 18:0 22:1 19:1 11:0
21. Lembit Ramjalg 1816 4 10:0 9:0 20:0 22:2 18:0 19:1 16:0 15:1 17:0
22. Aleksandr Krjukov 3 6:0 18:0 13:0 21:0 19:0 16:2 20:1 10:0 15:0

Kohtunik: Aare Võsu


Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 – Üldarvestus
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp
Personaalsed tööriistad