Eljus Šipovski

Allikas: Kabeliit
Eljus Šipovski
Eljus Shipovski.jpg
Riik: Flag of Estonia.png
Sündinud: 21. mai 1994
Klubiline kuuluvus: Lasnamäe Male-Kabeklubi
EKL reiting 64: 1908 (1.4.2008)

Sisukord

Maailmameistrivõistlused

Juuniorid (B19): 31. koht 2008

Euroopa meistrivõistlused

Juuniorid (B19): 28. koht 2007 ja osales 2009

Kadetid (B16): 29. koht põhiturniiril ja 26. koht välkturniiril 2008

Eesti meistrivõistlused

Täiskasvanutele

EMV (100): esiliiga eelviimane 2010 ja finaali 10. koht 2012

EMV (64): eelviimane 2006, 14. koht 2008

EMV kiirkabes (100): eelviimane 2007 ja 2009

EMV kiirkabes (64): 32. koht 2007

EMV välkkabes (100): eelviimane 2006 ja 10. koht 2009

EMV välkkabes (64): eelviimane 2008 ja 20. koht 2009

Noortele

EMV juunioridele (100): 4. koht 2008 ja 7. koht 2009

EMV juunioridele (64): 11. koht 2006, 3. koht 2008, 6. koht 2009, 2.–3. koht 2010 ja 2011 ning 6. koht 2012

EMV kadettidele (100): 9. koht 2006, 6. koht 2007, 5. koht 2008, 6. koht 2009 ja 3. koht 2010

EMV kadettidele (64): poolfinaali 6. koht 2008, finaali 6. koht 2009 ja 3. koht 2010

EMV minikadettidele (100): 11. koht 2005, 4. koht 2006 ja 2007

EMV minikadettidele (64): 5. koht 2006 ja 4. koht 2007

EMV pisikadettidele (64): 15. koht 2004

Eesti klubide meistrivõistlused noortele (100): Lasnamäe Male-Kabeklubi II võistkonnas viimane, 4. koht 2006 ja eelviimane, 4. koht 2009 (jagas 2. laual 2. kohta) ning Lasnamäe Male-Kabeklubi I võistkonnas eelviimane, 3. koht 2007

Eesti klubide meistrivõistlused noortele (64): Lasnamäe Male-Kabeklubi I võistkonnas 3. koht 2006, 2007 (3. laual 2. koht) ja 2009 (jagas 1. laual 2. kohta) ning 4. koht 2011. Lasnamäe Male-Kabeklubi II võistkonnas 6. koht 2008 (1. laual 4. koht)

Muud võistlused

Täiskasvanutele

Nõmme Sügis (64): 15. koht 2008

Enn Rüütsalu mälestusvõistlused (64): 17. koht 2008. Esimest korda saavutas ta etapil 10. koha aprillis 2008 ja 8. koha jaanuaris 2011.

Sulev Tuka mälestusturniir (64): poiste vanemas vanusegrupis 1. koht 2007

Tallinna meistrivõistlused (100): 6. koht 2012

Tallinna meistrivõistlused (64): 5. koht 2008

Noortele

Mõttemängude festival (100): vanema vanuserühma 9. koht 2005 ja 3. koht 2008, poiste keskmise vanuserühma 1. koht 2007, ning juunioride 4. koht 2010

Mõttemängude festival (64): poiste keskmise vanuserühma 2. koht, kõigi noorte üldarvestuses 3. koht 2005 ja 2007 ning vanema vanuserühma 3. koht 2008 ja 2010

Mõttemängude festival (sudoku): vanema vanuserühma 2. koht 2010

Mõttemängude festival (ristsõnad): vanema vanuserühma 3. koht 2010

Tallinna noorte meistrivõistlused (100): 5. koht 2009, 4. koht 2010 ja 2011 ning juunioride 3. koht 2012

Tallinna noorte meistrivõistlused (64): vanemas vanusegrupis 2. koht 2007 ja 2011

Tallinna koolide võistkondlikud meistrivõistlused: Laagna Gümnaasiumi võistkonnas 4. koht 2006 ja 2007, 3. koht 2008 ning 2. koht 2011

Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir: 2. koht 2005/06

Personaalsed tööriistad