Prinditavat versiooni ei toetata enam ja selles võib olla viimistlusvigu. Palun uuenda enda brauseri järjehoidjad ja kasuta selle versiooni asemel brauseri harilikku prindifunktsiooni.
Eesti 2009. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes toimusid 31. oktoobril ja 1. novembril 2009 Malemajas.
Turniiritabel
Peakohtunik: Lembit Vahesaar
Võistkondade koosseisud
- Järvamaa Kabeklubi: Andrus Tull, Ain Rool, Argo Unnuk, Piret Viirma
- Nõmme Kabeklubi—1: Raido Värik, Konstantin Selli, Raimo Karjus, Helina Rajasalu, Kadi Veski
- Lasnamäe Male-Kabeklubi: Arvo Koppel, Villem Lüüs, Tarmo Tulva, Kaari Vainonen
- Tartumaa Kabeklubi: Enno Eerma, Villu Raja, Algo Laidvee, Anita Seppa
- Hiiumaa Kabeklubi: Arvo Rist, Raivo Rist, Ivo Vana, Katrin Rajasalu
- Jõgeva Kabeklubi: Uno Plakk, Jüri Hermann, Heino Ots, Marika Azojan
- Nõmme Kabeklubi—2: Anti Ingel, Janek Jaanimäe, Mark Kristian Küttim, Diana Romanenkova
Individuaaltulemused
Mehed
Naised
Matšide tulemused
I voor (31. oktoober 2009)
|
Jõgeva Kabeklubi |
4–4 |
Tartumaa Kabeklubi
|
Uno Plakk |
2-0 |
Enno Eerma
|
Jüri Hermann |
1-1 |
Villu Raja
|
Heino Ots |
0-2 |
Algo Laidvee
|
Marika Azojan |
1-1 |
Anita Seppa
|
Hiiumaa Kabeklubi |
3–5 |
Lasnamäe Male-Kabeklubi
|
Arvo Rist |
1-1 |
Arvo Koppel
|
Raivo Rist |
0-2 |
Villem Lüüs
|
Ivo Vana |
1-1 |
Tarmo Tulva
|
Katrin Rajasalu |
1-1 |
Kaari Vainonen
|
Nõmme Kabeklubi—2 |
3–5 |
Nõmme Kabeklubi—1
|
Anti Ingel |
0-2 |
Raido Värik
|
Janek Jaanimäe |
0-2 |
Konstantin Selli
|
Mark Kristian Küttim |
2-0 |
Raimo Karjus
|
Diana Romanenkova |
1-1 |
Helina Rajasalu
|
II voor
|
Lasnamäe Male-Kabeklubi |
6–2 |
Nõmme Kabeklubi—2
|
Arvo Koppel |
1-1 |
Mark Kristian Küttim
|
Villem Lüüs |
2-0 |
Janek Jaanimäe
|
Tarmo Tulva |
1-1 |
Anti Ingel
|
Kaari Vainonen |
2-0 |
Diana Romanenkova
|
Tartumaa Kabeklubi |
5–3 |
Hiiumaa Kabeklubi
|
Enno Eerma |
1-1 |
Arvo Rist
|
Villu Raja |
1-1 |
Raivo Rist
|
Algo Laidvee |
1-1 |
Ivo Vana
|
Anita Seppa |
2-0 |
Katrin Rajasalu
|
Järvamaa Kabeklubi |
6–2 |
Jõgeva Kabeklubi
|
Argo Unnuk |
2-0 |
Jüri Hermann
|
Andrus Tull |
2-0 |
Uno Plakk
|
Ain Rool |
1-1 |
Heino Ots
|
Piret Viirma |
1-1 |
Marika Azojan
|
III voor
|
Hiiumaa Kabeklubi |
4–4 |
Järvamaa Kabeklubi
|
Arvo Rist |
1-1 |
Andrus Tull
|
Raivo Rist |
1-1 |
Argo Unnuk
|
Ivo Vana |
1-1 |
Ain Rool
|
Katrin Rajasalu |
1-1 |
Piret Viirma
|
Nõmme Kabeklubi—2 |
2–6 |
Tartumaa Kabeklubi
|
Anti Ingel |
2-0 |
Enno Eerma
|
Mark Kristian Küttim |
0-2 |
Villu Raja
|
Janek Jaanimäe |
0-2 |
Algo Laidvee
|
Diana Romanenkova |
0-2 |
Anita Seppa
|
Nõmme Kabeklubi—1 |
2–6 |
Lasnamäe Male-Kabeklubi
|
Konstantin Selli |
0-2 |
Villem Lüüs
|
Raido Värik |
1-1 |
Arvo Koppel
|
Raimo Karjus |
0-2 |
Tarmo Tulva
|
Helina Rajasalu |
1-1 |
Kaari Vainonen
|
IV voor
|
Tartumaa Kabeklubi |
3–5 |
Nõmme Kabeklubi—1
|
Enno Eerma |
1-1 |
Raido Värik
|
Villu Raja |
0-2 |
Konstantin Selli
|
Algo Laidvee |
1-1 |
Raimo Karjus
|
Anita Seppa |
1-1 |
Helina Rajasalu
|
Järvamaa Kabeklubi |
7–1 |
Nõmme Kabeklubi—2
|
Andrus Tull |
2-0 |
Anti Ingel
|
Argo Unnuk |
1-1 |
Janek Jaanimäe
|
Ain Rool |
2-0 |
Mark Kristian Küttim
|
Piret Viirma |
2-0 |
Diana Romanenkova
|
Jõgeva Kabeklubi |
3–5 |
Hiiumaa Kabeklubi
|
Uno Plakk |
0-2 |
Arvo Rist
|
Jüri Hermann |
1-1 |
Raivo Rist
|
Heino Ots |
0-2 |
Ivo Vana
|
Marika Azojan |
2-0 |
Katrin Rajasalu
|
V voor (1. november 2009)
|
Nõmme Kabeklubi—2 |
5-3 |
Jõgeva Kabeklubi
|
Anti Ingel |
2-0 |
Uno Plakk
|
Janek Jaanimäe |
1-1 |
Jüri Hermann
|
Mark Kristian Küttim |
1-1 |
Heino Ots
|
Diana Romanenkova |
1-1 |
Marika Azojan
|
Nõmme Kabeklubi—1 |
4–4 |
Järvamaa Kabeklubi
|
Raimo Karjus |
0-2 |
Andrus Tull
|
Konstantin Selli |
1-1 |
Argo Unnuk
|
Raido Värik |
2-0 |
Ain Rool
|
Kadi Veski |
1-1 |
Piret Viirma
|
Lasnamäe Male-Kabeklubi |
4–4 |
Tartumaa Kabeklubi
|
Villem Lüüs |
2-0 |
Enno Eerma
|
Arvo Koppel |
0-2 |
Villu Raja
|
Tarmo Tulva |
1-1 |
Algo Laidvee
|
Kaari Vainonen |
1-1 |
Anita Seppa
|
VI voor
|
Järvamaa Kabeklubi |
5–3 |
Lasnamäe Male-Kabeklubi
|
Andrus Tull |
1-1 |
Villem Lüüs
|
Argo Unnuk |
1-1 |
Arvo Koppel
|
Ain Rool |
2-0 |
Tarmo Tulva
|
Piret Viirma |
1-1 |
Kaari Vainonen
|
Jõgeva Kabeklubi |
4–4 |
Nõmme Kabeklubi—1
|
Uno Plakk |
2-0 |
Raimo Karjus
|
Jüri Hermann |
0-2 |
Konstantin Selli
|
Heino Ots |
0-2 |
Raido Värik
|
Marika Azojan |
2-0 |
Kadi Veski
|
Hiiumaa Kabeklubi |
4–4 |
Nõmme Kabeklubi—2
|
Arvo Rist |
1-1 |
Anti Ingel
|
Raivo Rist |
1-1 |
Janek Jaanimäe
|
Ivo Vana |
1-1 |
Mark Kristian Küttim
|
Katrin Rajasalu |
1-1 |
Diana Romanenkova
|
VII voor
|
Nõmme Kabeklubi—1 |
5–3 |
Hiiumaa Kabeklubi
|
Konstantin Selli |
1-1 |
Arvo Rist
|
Raido Värik |
1-1 |
Raivo Rist
|
Raimo Karjus |
1-1 |
Ivo Vana
|
Kadi Veski |
2-0 |
Katrin Rajasalu
|
Lasnamäe Male-Kabeklubi |
3–5 |
Jõgeva Kabeklubi
|
Arvo Koppel |
0-2 |
Uno Plakk
|
Villem Lüüs |
1-1 |
Jüri Hermann
|
Tarmo Tulva |
1-1 |
Heino Ots
|
Kaari Vainonen |
1-1 |
Marika Azojan
|
Tartumaa Kabeklubi |
3–5 |
Järvamaa Kabeklubi
|
Villu Raja |
1-1 |
Andrus Tull
|
Algo Laidvee |
0-2 |
Argo Unnuk
|
Enno Eerma |
1-1 |
Ain Rool
|
Anita Seppa |
1-1 |
Piret Viirma
|
Vaata ka