Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 64 (2010)

Allikas: Kabeliit

Eesti meeste 2010. aasta meistrivõistlused vene kabe välkkabes toimusid Tallinnas 9. mail 2010.

Koht Nimi Reiting Klubi Punkte 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1. Raivo Rist 2487 Hiiumaa KK 21 21:2 13:2 7:0 14:2 17:1 3:0 9:2 8:1 6:1 15:2 5:1 2:1 16:2 4:2 11:2
2. Andrus Tull 2542 Järvamaa KK 20 15:1 16:2 12:1 3:0 19:2 14:1 13:2 7:2 17:1 5:2 4:1 1:1 11:2 6:1 10:1
3.-4. Enno Eerma 2420 Tartumaa KK 19 19:1 23:2 14:1 2:2 7:2 1:2 12:2 17:2 5:0 4:0 11:1 6:0 8:2 15:1 16:1
3.-4. Orme Kaul 2335 Rakvere 19 20:0 24:1 23:0 0:2 22:1 18:2 10:1 13:2 19:2 3:2 2:1 15:2 6:2 1:0 5:1
5. Villem Lüüs 2503 Lasnamäe MKK 18 7:0 26:2 21:2 10:1 8:2 17:1 6:1 12:2 3:2 2:0 1:1 11:0 9:2 14:1 4:1
6. Arvo Rist 2492 Hiiumaa KK 18 16:1 15:2 17:1 12:0 21:1 19:2 5:1 9:2 1:1 7:2 14:1 3:2 4:0 2:1 8:1
7. Imre Anton 2296 Nõmme KK 18 5:2 10:2 1:2 19:2 3:0 12:1 17:0 2:0 20:2 6:0 8:1 14:1 23:2 11:1 18:2
8. Heinar Jahu 2445 Nõmme KK 17 18:2 17:1 19:0 20:2 5:0 21:2 14:2 1:1 11:0 10:1 7:1 12:2 3:0 22:2 6:1
9. Konstantin Selli 2429 Nõmme KK 17 22:2 14:1 20:1 17:0 15:2 13:1 1:0 6:0 26:2 12:0 25:2 24:2 5:0 27:2 0:2
10. Uno Plakk 2417 Jõgeva KK 17 26:2 7:0 18:2 5:1 12:0 11:1 4:1 20:0 22:2 8:1 21:2 16:0 27:2 23:2 2:1
11. Algo Laidvee 2404 Tartumaa KK 17 23:1 19:0 16:1 22:2 18:1 10:1 24:2 15:1 8:2 17:2 3:1 5:2 2:0 7:1 1:0
12. Indrek Migur 2372 SK Remii 17 24:2 20:1 2:1 6:2 10:2 7:1 3:0 5:0 15:0 9:2 16:1 8:0 0:2 25:2 14:1
13. Maldon Haljas 2370 17 27:2 1:0 22:1 23:1 20:2 9:1 2:0 4:0 25:2 16:0 24:2 26:2 14:1 21:2 15:1
14. Arvo Koppel 2333 Lasnamäe MKK 17 0:2 9:1 3:1 1:0 23:2 2:1 8:0 16:1 18:2 24:2 6:1 7:1 13:1 5:1 12:1
15. Rein Kirst 2313 Saaremaa KK 17 2:1 6:0 24:1 27:2 9:0 23:2 21:2 11:1 12:2 1:0 17:2 4:0 20:2 3:1 13:1
16. Andres Kuusk 2272 Tartumaa KK 17 6:1 2:0 11:1 18:0 24:1 25:2 22:1 14:1 27:2 13:2 12:1 10:2 1:0 0:2 3:1
17. Anti Ingel 2339 Nõmme KK 16 25:2 8:1 6:1 9:2 1:1 5:1 7:2 3:0 2:1 11:0 15:0 20:1 22:2 24:0 26:2
18. Sergei Tšistjakov 2246 Lasnamäe MKK 16 8:0 25:2 10:0 16:2 11:1 4:0 19:1 22:2 14:0 0:2 20:0 27:2 24:2 26:2 7:0
19. Urmas Paluoja 2173 16 3:1 11:2 8:2 7:0 2:0 6:0 18:1 23:2 4:0 25:0 27:2 0:2 26:2 20:2 21:0
20. Janek Jaanimäe 2003 Nõmme KK 15 4:2 12:1 9:1 8:0 13:0 22:1 26:2 10:2 7:0 21:1 18:2 17:1 15:0 19:0 27:2
21. Tarmo Tulva 2256 Lasnamäe MKK 14 1:0 27:2 5:0 26:2 6:1 8:0 15:0 0:2 23:2 20:1 10:0 22:0 25:2 13:0 19:2
22. Vassili Patskun 2225 Maardu KK 12 9:0 0:2 13:1 11:0 4:1 20:1 16:1 18:0 10:0 27:2 26:1 21:2 17:0 8:0 25:1
23. Mihkel-Kalju Tammeveski 2129 Jõgeva KK 12 11:1 3:0 4:2 13:1 14:0 15:0 27:2 19:0 21:0 26:2 0:2 25:0 7:0 10:0 24:2
24. Viktor Pjahhov 2119 Lasnamäe MKK 11 12:0 4:1 15:1 25:1 16:1 26:2 11:0 27:1 0:2 14:0 13:0 9:0 18:0 17:2 23:0
25. Endel Niineväli 2098 10 17:0 18:0 27:0 24:1 0:2 16:0 26:2 26:0 13:0 19:2 9:0 23:2 21:0 12:0 22:1
26. Mihkel Tomberg 2150 Pärnumaa KK 7 10:0 5:0 0:2 21:0 27:2 24:0 20:0 25:2 9:0 23:0 22:1 13:0 19:0 18:0 17:0
27. Nikolai Jegorov 2117 Lasnamäe MKK 5 13:0 21:0 25:2 15:0 26:0 0:2 23:0 24:1 16:0 22:0 19:0 18:0 10:0 9:0 20:0

Järelmatš

Koht Nimi 1 2 Punkte
3. Orme Kaul 2 1 3
4. Enno Eerma 0 1 1

Kohtunik: Aare Harak

Personaalsed tööriistad