Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 100 (2010): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) |
||
64. rida: | 64. rida: | ||
|} | |} | ||
3-4 koha järematšis võitis Orme Kaul Enno Eerma't ja tuli kolmandaks. | * 3-4 koha järematšis võitis Orme Kaul Enno Eerma't ja tuli kolmandaks. | ||
Redaktsioon: 13. mai 2010, kell 06:21
Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 64 (2010)
Tallinn, 9. mai 2010
jrk | nimi | reiting | klubi | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raivo Rist | 2487 | Hiiumaa KK | 21 | 21:2 | 13:2 | 7:0 | 14:2 | 17:1 | 3:0 | 9:2 | 8:1 | 6:1 | 15:2 | 5:1 | 2:1 | 16:2 | 4:2 | 11:2 |
2 | Andrus Tull | 2542 | Järvamaa | 20 | 15:1 | 16:2 | 12:1 | 3:0 | 19:2 | 14:1 | 13:2 | 7:2 | 17:1 | 5:2 | 4:1 | 1:1 | 11:2 | 6:1 | 10:1 |
3 | Enno Eerma | 2420 | Tartumaa KK | 19 | 19:1 | 23:2 | 14:1 | 2:2 | 7:2 | 1:2 | 12:2 | 17:2 | 5:0 | 4:0 | 11:1 | 6:0 | 8:2 | 15:1 | 16:1 |
4 | Orme Kaul | 2335 | Rakvere | 19 | 20:0 | 24:1 | 23:0 | 28:2 | 22:1 | 18:2 | 10:1 | 13:2 | 19:2 | 3:2 | 2:1 | 15:2 | 6:2 | 1:0 | 5:1 |
5 | Villem Lüüs | 2503 | Lasnamäe MKK | 18 | 7:0 | 26:2 | 21:2 | 10:1 | 8:2 | 17:1 | 6:1 | 12:2 | 3:2 | 2:0 | 1:1 | 11:0 | 9:2 | 14:1 | 4:1 |
6 | Arvo Rist | 2492 | Hiiumaa KK | 18 | 16:1 | 15:2 | 17:1 | 12:0 | 21:1 | 19:2 | 5:1 | 9:2 | 1:1 | 7:2 | 14:1 | 3:2 | 4:0 | 2:1 | 8:1 |
7 | Imre Anton | 2296 | Nõmme KK | 18 | 5:2 | 10:2 | 1:2 | 19:2 | 3:0 | 12:1 | 17:0 | 2:0 | 20:2 | 6:0 | 8:1 | 14:1 | 23:2 | 11:1 | 18:2 |
8 | Heinar Jahu | 2445 | Nõmme KK | 17 | 18:2 | 17:1 | 19:0 | 20:2 | 5:0 | 21:2 | 14:2 | 1:1 | 11:0 | 10:1 | 7:1 | 12:2 | 3:0 | 22:2 | 6:1 |
9 | Konstantin Selli | 2429 | Nõmme KK | 17 | 22:2 | 14:1 | 20:1 | 17:0 | 15:2 | 13:1 | 1:0 | 6:0 | 26:2 | 12:0 | 25:2 | 24:2 | 5:0 | 27:2 | 28:2 |
10 | Uuno Plakk | 2417 | Jõgeva KK | 17 | 26:2 | 7:0 | 18:2 | 5:1 | 12:0 | 11:1 | 4:1 | 20:0 | 22:2 | 8:1 | 21:2 | 16:0 | 27:2 | 23:2 | 2:1 |
11 | Algo Laidvee | 2404 | Tartumaa KK | 17 | 23:1 | 19:0 | 16:1 | 22:2 | 18:1 | 10:1 | 24:2 | 15:1 | 8:2 | 17:2 | 3:1 | 5:2 | 2:0 | 7:1 | 1:0 |
12 | Indrek Migur | 2372 | Remii | 17 | 24:2 | 20:1 | 2:1 | 6:2 | 10:2 | 7:1 | 3:0 | 5:0 | 15:0 | 9:2 | 16:1 | 8:0 | 28:2 | 25:2 | 14:1 |
13 | Maldon Haljas | 2370 | 17 | 27:2 | 1:0 | 22:1 | 23:1 | 20:2 | 9:1 | 2:0 | 4:0 | 25:2 | 16:0 | 24:2 | 26:2 | 14:1 | 21:2 | 15:1 | |
14 | Arvo Koppel | 2333 | Lasnamäe MKK | 17 | 28:2 | 9:1 | 3:1 | 1:0 | 23:2 | 2:1 | 8:0 | 16:1 | 18:2 | 24:2 | 6:1 | 7:1 | 13:1 | 5:1 | 12:1 |
15 | Rein Kirst | 2313 | Saaremaa KK | 17 | 2:1 | 6:0 | 24:1 | 27:2 | 9:0 | 23:2 | 21:2 | 11:1 | 12:2 | 1:0 | 17:2 | 4:0 | 20:2 | 3:1 | 13:1 |
16 | Andres Kuusk | 2272 | Tartumaa | 17 | 6:1 | 2:0 | 11:1 | 18:0 | 24:1 | 25:2 | 22:1 | 14:1 | 27:2 | 13:2 | 12:1 | 10:2 | 1:0 | 28:2 | 3:1 |
17 | Anti Ingel | 2339 | Nõmme KK | 16 | 25:2 | 8:1 | 6:1 | 9:2 | 1:1 | 5:1 | 7:2 | 3:0 | 2:1 | 11:0 | 15:0 | 20:1 | 22:2 | 24:0 | 26:2 |
18 | Sergei Tšistjakov | 2246 | Lasnamäe MKK | 16 | 8:0 | 25:2 | 10:0 | 16:2 | 11:1 | 4:0 | 19:1 | 22:2 | 14:0 | 28:2 | 20:0 | 27:2 | 24:2 | 26:2 | 7:0 |
19 | Urmas Paluoja | 2173 | 16 | 3:1 | 11:2 | 8:2 | 7:0 | 2:0 | 6:0 | 18:1 | 23:2 | 4:0 | 25:0 | 27:2 | 28:2 | 26:2 | 20:2 | 21:0 | |
20 | Janek Jaanimäe | 2003 | Nõmme KK | 15 | 4:2 | 12:1 | 9:1 | 8:0 | 13:0 | 22:1 | 26:2 | 10:2 | 7:0 | 21:1 | 18:2 | 17:1 | 15:0 | 19:0 | 27:2 |
21 | Tarmo Tulva | 2256 | Lasnamäe MKK | 14 | 1:0 | 27:2 | 5:0 | 26:2 | 6:1 | 8:0 | 15:0 | 28:2 | 23:2 | 20:1 | 10:0 | 22:0 | 25:2 | 13:0 | 19:2 |
22 | Vassili Patskun | 2225 | Maardu | 12 | 9:0 | 28:2 | 13:1 | 11:0 | 4:1 | 20:1 | 16:1 | 18:0 | 10:0 | 27:2 | 26:1 | 21:2 | 17:0 | 8:0 | 25:1 |
23 | Mihkel-Kalju Tammeveski | 2129 | Jõgeva | 12 | 11:1 | 3:0 | 4:2 | 13:1 | 14:0 | 15:0 | 27:2 | 19:0 | 21:0 | 26:2 | 28:2 | 25:0 | 7:0 | 10:0 | 24:2 |
24 | Viktor Pjahhov | 2119 | Lasnamäe MKK | 11 | 12:0 | 4:1 | 15:1 | 25:1 | 16:1 | 26:2 | 11:0 | 27:1 | 28:2 | 14:0 | 13:0 | 9:0 | 18:0 | 17:2 | 23:0 |
25 | Endel Niineväli | 2098 | 10 | 17:0 | 18:0 | 27:0 | 24:1 | 28:2 | 16:0 | 28:2 | 26:0 | 13:0 | 19:2 | 9:0 | 23:2 | 21:0 | 12:0 | 22:1 | |
26 | Mihkel Tomberg | 2150 | Pärnumaa | 7 | 10:0 | 5:0 | 28:2 | 21:0 | 27:2 | 24:0 | 20:0 | 25:2 | 9:0 | 23:0 | 22:1 | 13:0 | 19:0 | 18:0 | 17:0 |
27 | Nikolai Jegorov | 2117 | Lasnamäe MKK | 5 | 13:0 | 21:0 | 25:2 | 15:0 | 26:0 | 28:2 | 23:0 | 24:1 | 16:0 | 22:0 | 19:0 | 18:0 | 10:0 | 9:0 | 20:0 |
28 | Vaba voor | 0 | 14:0 | 22:0 | 26:0 | 4:0 | 25:0 | 27:0 | 25:0 | 21:0 | 24:0 | 18:0 | 23:0 | 19:0 | 12:0 | 16:0 | 9:0 |
- 3-4 koha järematšis võitis Orme Kaul Enno Eerma't ja tuli kolmandaks.
Kohtunik: Aare Harak