Eesti reitingud 1. juuli 2006 (64)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. juuli 2006 (64)

Sisukord

Arvestatud turniirid

Tavaturniirid (k2=1)

  1. Lohusalu 2006 naised
  2. Lohusalu 2006 mehed
  3. Eesti naiste meistrivõistlused 2006
  4. Eesti meeste meistrivõistlused 2006

Kiirturniirid (k2=0.3)

  1. Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 1. laud
  2. Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 2. laud
  3. Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 3. laud
  4. Eesti võistkondlikud karikavõistlused noortele 2006 4. laud
  5. Sulev Tuka mälestusturniir 2006 mehed
  6. Sulev Tuka mälestusturniir 2006 naised
  7. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 4. etapp
  8. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 5. etapp
  9. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2006 - 6. etapp

Välkturniirid (k2=0.1)

  1. Eesti meistrivõistlused välkkabes meestele 2006
  2. Eesti meistrivõistlused välkkabes naistele 2006

Mehed (Nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Vallo Aaresild Järvamaa MK 2332 12
2 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
3 Enno Allev Valgamaa 2215 13
4 Imre Anton Nõmme KK I 2286 232
5 Paul Antsaar Saaremaa KK MK 2357 244
6 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
7 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
8 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
9 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
10 Nikita Bogdanov Tamka 1990 12
11 Riho Briker Nõmme KK I 2069 110
12 Enno Eerma Tartumaa KK M 2405 423
13 Gert Elmaste Viljandi KK 2139 24
14 Henn Ennok Viljandi KK MK 2218 64
15 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
16 Maldon Haljas Kunda M 2386 534
17 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2408 165
18 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
19 Rafael Hecht 2235 14
20 Anton Hermann Puka MK 2174 20
21 Jüri Hermann Puka MK 2345 42
22 Andres Idnurm Nõmme KK I 2016 32
23 Anti Ingel Keila KK NI 2146 250
24 Heino Int Kohtla-Järve MK 2385 27
25 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2340 36
26 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
27 Konstantin Ispravnõi Tartumaa KK I 2205 61
28 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 1789 39
29 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2336 22
30 Heinar Jahu Nõmme KK M 2531 336
31 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2160 252
32 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
33 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
34 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1860 14
35 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
36 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
37 Hillar Kalvistu Rakvere I 2343 9
38 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2351 213
39 Heiki Karp M 2565 7
40 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 161
41 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
42 Orme Kaul Rakvere MK 2347 293
43 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2242 210
44 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
45 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2086 10
46 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
47 Rein Kirst Saaremaa KK I 2312 184
48 Rein Kivi Hiiumaa KK I 2192 27
49 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
50 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
51 Norman Knjazev Lasnamäe MKK I 1809 64
52 Kaarel Koitla Pärnu 2344 9
53 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
54 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
55 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
56 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
57 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
58 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
59 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
60 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1820 12
61 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
62 Jaak Laast Keila KK MK 2372 203
63 Evald Lagle Viljandi KK I 2096 28
64 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2406 563
65 Mihhail Lazarev Tartu I 2217 73
66 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
67 Heldur Laumets Jõgeva 2077 12
68 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2309 77
69 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
70 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
71 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
72 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
73 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
74 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
75 Ants Liiva Tartumaa KK I 2193 48
76 Martin Linder Viljandi KK I 2191 78
77 Harry Loomus Nõmme KK I 2183 41
78 Otto Luberg 2206 7
79 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
80 Vello Luht Viljandi KK M 2566 106
81 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
82 Enno Luulik Rapla I 2266 28
83 Jüri Lätt Tartu MK 2247 142
84 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2485 426
85 Lembit Maidla 2236 9
86 Aivo Malm Maardu KK I 2112 159
87 Udo Mandre 2107 16
88 Margus Martsepp Nõmme KK I 2175 80
89 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
90 Mati Merisaar Tallinn I 2182 107
91 Indrek Migur Lahepere SK MK 2341 288
92 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
93 August Morozov Pärnu MK 2385 44
94 Kalle Mõtsnik Viimsi 2117 13
95 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2332 27
96 Endel Niineväli Tallinn MK 2147 334
97 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
98 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
99 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
100 Anton Otsa Hiiumaa KK I 2252 26
101 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
102 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
103 Osvald Pais Pärnu MK 2425 46
104 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
105 Mihhail Patrenin 1707 16
106 Vassili Patskun Maardu KK MK 2258 289
107 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
108 Viktor Peep Rõngu I 2285 38
109 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
110 Ants Pent MK 2200 97
111 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
112 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2190 11
113 Viktor Pjahhov Tallinn I 2158 66
114 Uno Plakk Keila KK M 2435 324
115 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2237 308
116 Genadi Popman 2324 9
117 Oskar Puusepp Lasnamäe MKK MK 2244 18
118 Arvo Põder Viljandi KK I 2146 55
119 Aarne Pärn Viljandi KK I 2095 24
120 Uku Pärn Nõmme KK I 2023 16
121 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2188 212
122 Villu Raja Tartumaa KK MK 2392 60
123 Ülev Rattasep Rakvere MK 2118 17
124 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
125 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2521 185
126 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2508 256
127 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2235 319
128 Ants Ristikivi Keila KK MK 2210 18
129 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2213 61
130 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
131 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
132 Ain Rool Järvamaa KK M 2525 260
133 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
134 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
135 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
136 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
137 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
138 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2188 49
139 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
140 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
141 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
142 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2407 304
143 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
144 Aleksandr Serõn MK 2375 28
145 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2419 48
146 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
147 Aleksei Silgitski Kohtla-Järve "Tamka" 1696 12
148 Paul Sillaots Viljandi KK I 2255 47
149 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2106 47
150 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
151 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
152 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 1770 66
153 Valeri Zakorjukin Narva I 2317 14
154 Martin Talimets Nõmme KK I 2079 73
155 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2252 88
156 Arvi Tamm Pärnu I 2178 21
157 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
158 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
159 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2114 359
160 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
161 Aleksandr Tarassenko Tamka I 2140 33
162 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2111 15
163 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
164 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
165 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2212 117
166 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1541 12
167 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
168 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
169 Mairo Tori Nissi 2083 14
170 Ardu Treinbuk Narva MK 2403 206
171 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
172 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2267 171
173 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2267 553
174 Andrus Tull Järvamaa KK M 2516 318
175 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2206 113
176 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
177 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
178 Priit Tänav Nõmme KK I 2302 221
179 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
180 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2539 162
181 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
182 Arno Uutma Lahepere SK SM 2605 395
183 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2333 69
184 Meelis Vaher Saaremaa KK 2219 25
185 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2303 43
186 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2330 400
187 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
188 Martin Vips Lasnamäe MKK I 2202 18
189 Urmas Visk Jõgevamaa 2255 17
190 Raido Värik Nõmme KK MK 2479 264
191 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
192 Kuido Õismaa Tallinn MK 2215 207

Naised (Nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Tiiu Animägi Viljandi KK I 2056 35
3 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
4 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
5 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1393 20
6 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1842 25
7 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1450 29
8 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
9 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
10 Marge Joarand (Olde) Järvamaa KK MK 2249 49
11 Marie Eliise Jürisoo Nõmme KK 1069 14
12 Veronika Kalmus (Teder) Tartumaa KK M 2397 123
13 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
14 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
15 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
16 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
17 Õie Kroon Kääru KK M 2212 132
18 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
19 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
20 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
21 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2041 39
22 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
23 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
24 Elle Luik Puka 1981 17
25 Merike Martsepp Nõmme KK I 1974 66
26 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
27 Janne Mumme Nõmme KK MK 2156 256
28 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2108 91
29 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2122 35
30 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
31 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
32 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
33 Heidi Mülla Nõmme KK II 1387 30
34 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2285 88
35 Glafira Orlova Narva I 1990 12
36 Merike Parve (Rist) Hiiumaa KK I 2072 59
37 Linda Pensa Tartumaa KK I 1930 83
38 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1566 26
39 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
40 Kristel Polding (Tilk) Hiiumaa KK I 2117 18
41 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
42 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2064 49
43 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
44 Helina Rajasalu Hiiumaa KK III 1852 28
45 Katrin Rajasalu (Laupa) Hiiumaa KK I 2035 25
46 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
47 Juta Raudsepp Pärnu MK 2208 96
48 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
49 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1490 28
50 Inge Roots Saaremaa KK MK 2166 156
51 Roleida Räis Hiiumaa KK I 1975 94
52 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
53 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
54 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
55 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
56 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
57 Eha Sepp Viljandi KK I 2035 37
58 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1486 38
59 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
60 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
61 Elvia Sõber Nõmme KK I 1889 92
62 Anna Tarassenko Kohtla-Järve I 2009 11
63 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
64 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
65 Aira Toss Hiiumaa KK 1920 29
66 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
67 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
68 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK 2313 195
69 Kadi Veski Nõmme KK I 2069 152
70 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 1973 215
71 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2212 211
72 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2133 150
73 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28

Omistatud tiitlid

Meistrikandidaat
Konstantin Selli
Janne Mumme
Personaalsed tööriistad