Eesti reitingud 1. jaanuar 2011 (64)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. jaanuar 2011 (64)

Sisukord

Arvestatud võistlused:

Tavaturniirid (k2=1)

  1. Eesti naiste meistrivõistlused 2010
  2. Eesti meeste meistrivõistlused 2010
  3. Eesti meeste meistrivõistluste järelmatš 2010
  4. Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2010

Poolkiired turniirid (k2=0.5)

  1. Eesti juunioride meistrivõistluste finaalturniir 2010 noormehed
  2. Eesti juunioride meistrivõistluste finaalturniir 2010 neiud
  3. Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš 2010 neiud
  4. Eesti kadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 poisid
  5. Eesti kadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 neiud
  6. Eesti kadettide meistrivõistluste järelmatš 2010 neiud
  7. Eesti minikadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 poisid
  8. Eesti minikadettide meistrivõistluste finaalturniir 2010 tüdrukud

Kiirturniirid (k2=0.3)

  1. Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp 2010
  2. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2. etapp 2010
  3. Enn Rüütsalu mälestusturniir 3. etapp 2010
  4. Enn Rüütsalu mälestusturniir 4. etapp 2010
  5. Enn Rüütsalu mälestusturniir 5. etapp 2010
  6. Enn Rüütsalu mälestusturniir 6. etapp 2010
  7. Enn Rüütsalu mälestusturniir 7. etapp 2010
  8. Enn Rüütsalu mälestusturniir 8. etapp 2010
  9. Enn Rüütsalu mälestusturniir 9. etapp 2010
  10. Enn Rüütsalu mälestusturniir 10. etapp 2010
  11. Enn Rüütsalu mälestusturniir 11. etapp 2010
  12. Enn Rüütsalu mälestusturniir 12. etapp 2010
  13. Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2010 poisid
  14. Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2010 neiud
  15. Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2010 noormehed
  16. Eesti klubide karikavõistlused noortele 2010
  17. Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2010 naised
  18. Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2010 mehed
  19. Tallinna noorte meistrivõistlused 2010 juuniorid
  20. Tallinna noorte meistrivõistlused 2010 minikadetid
  21. Eesti kadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 poisid
  22. Eesti kadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 tüdrukud
  23. Eesti minikadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 poisid
  24. Eesti minikadettide meistrivõistluste valikturniir 2010 tüdrukud

Välkturniirid (k2=0.1)

  1. Eesti meistrivõistlused välkkabes 2010 mehed
  2. Eesti meistrivõistlused välkkabes 2010 naised

Aktiivsete mängijate TOP 10

Mehed

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Tiitel Reiting Partiide arv
1 Arno Uutma SK Remii SM 2607 487
2 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2539 222
3 Ain Rool Järvamaa KK M 2527 337
4 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2506 470
5 Andrus Tull Järvamaa KK M 2497 453
6 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2486 702
7 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2478 400
8 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2476 719
9 Raido Värik Nõmme KK MK 2460 370
10 Heinar Jahu Nõmme KK M 2443 480

Naised

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Tiitel Reiting Partiide arv
1 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK M 2351 581
2 Marika Azojan Jõgeva KK M 2280 248
3 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2249 356
4 Anita Seppa Tartumaa KK MK 2236 17
5 Kadi Veski Nõmme KK MK 2176 283
6 Janne Mumme Nõmme KK MK 2141 338
7 Marina Ivanovitš Läänemaa KK I 2074 62
8 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2064 201
9 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK I 2040 147
10 Elvia Sõber SK Remii I 1980 245

Mehed (nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Olev Abel Käru 1605 31
2 Ärni Aia 2007 42
3 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
4 Enno Allev Valgamaa 2207 28
5 Imre Anton Nõmme KK I 2300 295
6 Paul Antsaar Saaremaa KK MK 2343 299
7 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
8 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
9 German Berg Lasnamäe MKK 1609 18
10 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
11 Martin Betlem Lasnamäe MKK 1881 21
12 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
13 Nikita Bogdanov Tamka 1991 53
14 Nikolai Borzov Lasnamäe MKK 1759 15
15 Riho Briker Nõmme KK I 2072 117
16 Enno Eerma Tartumaa KK M 2430 893
17 Gert Elmaste Viljandi KK 2184 57
18 Paul Evard Põltsamaa 2218 25
19 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
20 Maldon Haljas Kunda M 2348 1151
21 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2389 187
22 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
23 Rafael Hecht 2235 14
24 Jüri Hermann Puka MK 2325 68
25 Kristjan Hinno Hiiumaa KK 1608 21
26 Andres Idnurm Nõmme KK I 2000 42
27 Anti Ingel Nõmme KK I 2321 694
28 Heino Int Kohtla-Järve MK 2343 92
29 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2309 72
30 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
31 Konstantin Ispravnõi Tartumaa KK I 2205 91
32 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1905 130
33 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 2014 275
34 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1715 57
35 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2336 22
36 Heinar Jahu Nõmme KK M 2443 480
37 Martin Jantson Nõmme KK 1899 31
38 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2128 755
39 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
40 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
41 Hubert Järvan Tallinn 2174 9
42 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1621 73
43 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1832 84
44 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
45 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
46 Hillar Kalvistu Rakvere I 2336 16
47 Fredi Karindi Lasnamäe KK 1641 21
48 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2245 492
49 Heiki Karp M 2528 39
50 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 169
51 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
52 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1794 84
53 Orme Kaul Rakvere MK 2366 796
54 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2170 372
55 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
56 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2086 10
57 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
58 Rein Kirst Saaremaa KK I 2320 428
59 Rein Kivi Hiiumaa KK I 2192 27
60 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
61 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
62 Norman Knyazev Lasnamäe MKK I 1829 126
63 Kaarel Koitla Pärnu 2286 95
64 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
65 Valeri Kondratjuk 2039 40
66 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
67 Arvo Koppel Lasnamäe MKK MK 2316 372
68 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
69 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
70 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
71 Andres Kuusk 2309 116
72 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
73 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
74 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1937 126
75 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
76 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2404 1055
77 Mihhail Lazarev Tartu I 2203 96
78 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
79 Heldur Laumets Jõgeva 2077 12
80 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2307 93
81 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
82 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
83 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
84 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
85 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
86 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
87 Ants Liiva Tartumaa KK I 2193 55
88 Martin Linder Viljandi KK I 2156 115
89 Kalle Lokk 2126 189
90 Harry Loomus Nõmme KK I 2176 55
91 Otto Luberg 2202 7
92 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
93 Vello Luht Viljandi KK M 2553 182
94 Tarmo Lukk MK 2334 43
95 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
96 Enno Luulik Rapla I 2254 36
97 Jüri Lätt Tartu MK 2234 190
98 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2486 702
99 Lembit Maidla 2202 65
100 Aivo Malm Maardu KK I 2104 168
101 Udo Mandre 2100 22
102 Margus Martsepp Nõmme KK I 2170 87
103 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
104 Mati Merisaar Tallinn I 2177 130
105 Indrek Migur Lahepere SK MK 2367 450
106 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
107 August Morozov Pärnu MK 2323 116
108 Kalle Mõtsnik Viimsi 2111 19
109 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2305 45
110 Kalev Mänd Läänemaa KK 1946 18
111 Endel Niinepuu Valgamaa 2143 27
112 Endel Niineväli Tallinn MK 2054 857
113 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
114 Marko Nõmm Lasnamäe MKK 1684 18
115 Teet Ojamets Lasnamäe MKK 1550 15
116 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
117 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
118 Kaarel Ots Jõgeva 2307 33
119 Anton Otsa Hiiumaa KK I 2252 26
120 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
121 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
122 Osvald Pais Pärnu MK 2397 92
123 Maido Pajo 2161 9
124 Urmas Paluoja 2221 260
125 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
126 Riivo Parts Käru 1473 11
127 Mihhail Patrenin 1707 16
128 Vassili Patskun Maardu KK MK 2222 474
129 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
130 Viktor Peep Rõngu I 2235 64
131 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
132 Ants Pent MK 2020 442
133 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
134 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2197 25
135 Rasmus Pikkel Lasnamäe MKK 1666 16
136 Viktor Pjahhov Tallinn I 2106 445
137 Uno Plakk Jõgeva KK M 2369 699
138 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2133 661
139 Genadi Popman 2289 38
140 Olev Purte 1925 74
141 Agur Puström Pärnumaa 1962 32
142 Arvo Põder Viljandi KK I 2136 84
143 Aarne Pärn Viljandi KK I 2097 49
144 Elar Pärn 2279 9
145 Uku Pärn Nõmme KK I 2018 26
146 Ivo Pärnapuu Rapla 2084 32
147 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2167 410
148 Jüri Raidväli MK 2376 9
149 Villu Raja Tartumaa KK MK 2396 66
150 Lembit Ramjalg 1816 60
151 Ülev Rattasep Rakvere MK 2147 46
152 René Reinumägi 1925 29
153 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
154 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2478 400
155 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2506 470
156 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2250 822
157 Kristjan Risti Lasnamäe MKK 1500 11
158 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2211 87
159 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
160 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
161 Ain Rool Järvamaa KK M 2527 337
162 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
163 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
164 Vjatšeslav Rumjantsev Tamka 1441 21
165 Pjotr Rättel Pärnumaa 1982 46
166 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
167 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
168 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
169 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2178 63
170 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
171 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
172 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
173 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2476 719
174 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
175 Aleksandr Serõn MK 2347 73
176 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2408 75
177 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
178 Aleksei Silgitski Kohtla-Järve "Tamka" 1696 12
179 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2107 96
180 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
181 Ants Särgava Viljandi KK 2204 35
182 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
183 Allan Šipovski Lasnamäe MKK 1432 44
184 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 2062 319
185 Marko Šorin 2191 55
186 Mihail Šorin 2121 48
187 Valeri Zakorjukin Narva I 2305 20
188 Antanas Zamulskis Nõmme KK 1486 15
189 Kristofer Tali Nõmme KK NII 1656 22
190 Martin Talimets Nõmme KK I 2151 208
191 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2264 126
192 Arvi Tamm Pärnu I 2177 130
193 Hendrik Tamm Pärnu I 2173 204
194 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
195 Heino Tammeaid Saaremaa KK 1983 38
196 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
197 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2110 968
198 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
199 Alexander Tarassenko Tamka I 2148 41
200 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2113 23
201 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
202 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
203 Joel Markus Terras Lasnamäe MKK 1577 41
204 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2189 125
205 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1595 26
206 Kaarel Tigane 2090 16
207 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
208 Jefim Titijevski M 2407 47
209 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
210 Mairo Tori Nissi 2083 14
211 Ardu Treinbuk Narva MK 2394 242
212 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
213 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2329 204
214 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2236 1122
215 Andrus Tull Järvamaa KK M 2497 453
216 Andreas Tulva Lasnamäe MKK 1823 182
217 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2242 419
218 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
219 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
220 Priit Tänav Nõmme KK I 2267 327
221 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
222 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2539 222
223 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
224 Arno Uutma SK Remii SM 2607 487
225 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2333 69
226 Meelis Vaher Saaremaa KK 2239 25
227 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2287 93
228 Ülo Vasar 2108 13
229 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2305 901
230 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
231 Juri Vinogradski Tamka 1519 25
232 Urmas Visk Jõgevamaa 2273 120
233 Juri Voblikov Tamka 1758 48
234 Tiit Vunk 2099 81
235 Raido Värik Nõmme KK MK 2460 370
236 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
237 Kuido Õismaa Tallinn MK 2211 467
238 Artur Ööbik 2032 316
239 Paul Ümar Valga 1966 23

Naised (nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Marika Azojan Jõgeva KK M 2280 248
3 Anne Maria Brusila Lasnamäe MKK 1021 9
4 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
5 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1432 65
6 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1795 44
7 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1499 72
8 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
9 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
10 Marina Ivanovitš Haapsalu 2074 62
11 Riina Jaanuska Jõgeva I 1995 27
12 Marge Joarand Järvamaa KK MK 2232 63
13 Maria Jõesoo Nõmme KK 1155 14
14 Marie Eliise Jürisoo Nõmme KK 1069 14
15 Veronika Kalmus Tartumaa KK M 2397 123
16 Meliita Kalvistu 2069 9
17 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
18 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
19 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
20 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
21 Britta Elisabeth Koorem Lasnamäe KK 1499 19
22 Õie Kroon Kääru KK M 2186 140
23 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
24 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
25 Aime Laur Hiiumaa KK/Jõgeva KK 1860 26
26 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
27 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2052 56
28 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
29 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
30 Elle Luik Puka 2001 47
31 Anastassia Mantšenko Tamka 1371 30
32 Merike Martsepp Nõmme KK I 1964 71
33 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
34 Janne Mumme Nõmme KK MK 2141 338
35 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2097 97
36 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2117 72
37 Kadri Murumaa Käru 1462 15
38 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
39 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
40 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
41 Heidi Mülla Nõmme KK II 1410 58
42 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2270 105
43 Kaia Nõlvak 1865 24
44 Glafira Orlova Narva I 1997 21
45 Tatjana Pantelejeva Tamka 1538 20
46 Merike Parve Hiiumaa KK I 2067 65
47 Linda Pensa Tartumaa KK I 1882 98
48 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1644 213
49 Mare Plakso Jõgeva 2047 6
50 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
51 Kristel Polding Hiiumaa KK I 2106 24
52 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
53 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2056 55
54 Tiina Põlendik 1559 30
55 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
56 Helina Rajasalu Hiiumaa KK III 1973 195
57 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK I 2040 147
58 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
59 Juta Raudsepp Pärnu MK 2145 151
60 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK 1441 22
61 Koidu Ringimäe Lasnamäe MKK MK 2160 15
62 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
63 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1686 135
64 Inge Roots Pärnumaa MK 2127 220
65 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
66 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
67 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
68 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
69 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
70 Eha Sepp Viljandi KK I 2011 55
71 Anita Seppa Tartumaa KK MK 2236 17
72 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1690 249
73 Alisa Silm Tamka 1252 17
74 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
75 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
76 Elvia Sõber SK Remii I 1980 245
77 Janet Tamm Pärnu I 1679 150
78 Anna Tarassenko Kohtla-Järve I 2009 11
79 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
80 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
81 Aira Toss Hiiumaa KK 1918 34
82 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1380 84
83 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
84 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
85 Karmen Vagula Nõmme KK 1278 11
86 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK SM 2351 581
87 Kersti Vares Rakvere MK 2077 13
88 Helga Vasemägi Lääne-Viru 2039 13
89 Kadi Veski Nõmme KK MK 2176 283
90 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2023 382
91 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2249 356
92 Pilleriin Visk Jõgeva KK 1744 25
93 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2064 201
94 Kätlin Vist 1298 17
95 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28
Personaalsed tööriistad