Eesti reitingud 1. jaanuar 2010 (100)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 28. jaanuar 2011, kell 15:05 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Eesti reitingud 1. jaanuar 2010 (100)

Reitingutabel nr. 35

Sisukord

Arvestatud võistlused

Tavaturniirid (k2=1)
  1. Juunioride mv 2009
  2. Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009
  3. Eesti meistrivõistlused 2009
  4. Salou Open 2009
  5. Euroopa noorte meistrivõistlused 2009
  6. Juunioride maailmameistrivõistlused 2009
  7. Neidude maailmameistrivõistlused 2009
  8. Kadettide maailmameistrivõistlused 2009
  9. Tallinn 2009
Poolkiired turniirid (k2=0.5)
  1. Kadettide meistrivõistlused 2009
  2. Eesti LV meistrivõistluste esiliiga
Kiirturniirid (k2=0.3)
  1. Juunioride mv valikturniirid 2009
  2. Minikadettide mv valikturniirid 2009
  3. Tallinna noorte meistrivõistlused 2009
  4. Minikadettide mv finaalturniirid 2009
  5. Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2009
  6. Tallinna meistrivõistlused 2009
Välkturniirid (k2=0.1)
  1. Eesti meistrivõistlused välkkabes 2009
  2. Euroopa meistrivõistlused välkkabes 2009


Mehed

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Kaido Leesmann SK Remii RM 2564 593
2 Raido Värik Nõmme KK FM 2544 663
3 Urmo Ilves Järvamaa KK RSM 2493 736
4 Kenneth Karp Lasnamäe MKK FM 2491 888
5 Raivo Rist Hiiumaa KK FM 2465 482
6 Argo Unnuk Järvamaa KK FM 2464 334
7 Villem Lüüs Lasnamäe MKK FM 2454 958
8 Arno Uutma SK Remii FM 2452 340
9 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2394 385
10 Andrus Tull Järvamaa KK MK 2375 47
11 Heinar Jahu Nõmme KK M 2358 537
12 Arvo Rist Hiiumaa KK MK 2337 56
13 Uno Plakk Jõgeva KK MK 2305 304
14 Anti Ingel Nõmme KK II 2287 376
15 Kalev Parksepp Lasnamäe MKK M 2261 441
16 Taivo Rist Hiiumaa KK I 2250 175
17 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2236 106
18 Ivo Vana Hiiumaa KK MK 2232 300
19 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2231 436
20 Priit Tänav Nõmme KK I 2231 360
21 Imre Anton Nõmme KK I 2209 159
22 Martin Talimets Nõmme KK I 2168 200
23 Janek Jaanimäe Nõmme KK I 2163 290
24 Margus Martsepp Nõmme KK I 2143 108
25 Riho Briker Nõmme KK I 2070 155
26 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1967 174
27 Mark Kristian Küttim Nõmme KK 1899 136
28 Hendrik Tamm Pärnumaa 1867 62
29 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1821 90
30 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK 1765 216
31 Norman Knjazev Lasnamäe MKK 1655 147
32 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1619 79
33 Martin Jantson Nõmme KK 1549 82
34 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1486 47
35 Kristofer Tali Nõmme KK 1471 49
36 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1433 56

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Indrek Peenmaa Keila KK M 2479 337
2 Mart Arm Keila KK M 2455 312
3 Rein Vettner Nõmme KK M 2448 149
4 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2408 509
5 Arvo Külvet Nõmme KK M 2379 190
6 Rafael Hecht Tallinn MK 2377 131
7 Marek Seim Tallinn MK 2377 84
8 Ardu Treinbuk Narva MK 2373 10
9 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK MK 2358 149
10 Urmas Väärtnõu Keila KK I 2345 9
11 Kuido Õismaa Tallinn I 2343 21
12 Valeri Zakorjukin Narva I 2331 19
13 Vladislav Potapov Haapsalu I 2323 9
14 Vello Lillipuu Tallinn I 2316 9
15 Aleksandr Sutõrin Narva I 2314 26
16 Paul Antsaar Saaremaa KK I 2303 73
17 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2301 110
18 Olavi Paavo Lasnamäe MKK I 2299 99
19 Jüri Lätt Tartu I 2298 11
20 Rein Kirst Saaremaa KK I 2297 14
21 Meelis Vaher Saaremaa KK MK 2285 48
22 Riho Teinemaa Keila KK MK 2283 245
23 Valter Laas Tallinn I 2270 32
24 Nikolai Kuznetsov Narva I 2261 10
25 Jaak Tibar Lasnamäe MKK I 2257 11
26 Jaan Truu Saaremaa KK I 2254 113
27 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2248 10
28 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2247 66
29 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2239 149
30 Reljo Bergman Valga KK I 2239 71
31 Nikolai Petrojev Narva I 2239 11
32 Feliks Jassaitis Narva I 2239 9
33 Gennadi Lavrentjev Narva I 2234 70
34 Tiit Harjak Hiiumaa KK I 2234 11
35 Ivan Issatšenkov Narva I 2232 11
36 August Morozov Pärnu 2231 7
37 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2230 165
38 Stan Nahkor Lasnamäe MKK I 2224 92
39 Ain Rool Järvamaa KK MK 2220 22
40 Renee Pajuste Haapsalu I 2217 15
41 Enn Arukask Hiiumaa KK I 2214 11
42 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2208 55
43 Peeter Küttner Nõmme KK I 2202 72
44 Vassili Patskun Maardu KK I 2197 198
45 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2191 49
46 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2180 33
47 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2179 22
48 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2176 12
49 Ants Soosõrv Nõmme KK 2174 14
50 Margus Perk Nõmme KK II 2167 9
51 Zelig Temin Nõmme KK II 2163 18
52 Indrek Migur Lahepere SK I 2162 104
53 Ago Luberg Saue 2162 41
54 Martin Katsalainen Saue III 2162 22
55 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2160 86
56 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2160 52
57 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2144 35
58 Tarmo Maiberg Nõmme KK 2142 12
59 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2137 15
60 Indrek Perk Nõmme KK I 2135 50
61 Siim Tõnisson Saue 2123 21
62 Markko Legonkov Nissi II 2118 70
63 Rainer Lipand Nõmme KK I 2118 63
64 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2118 28
65 Veikko Küttner Nõmme KK III 2114 52
66 Andres Roosma Nõmme KK II 2110 33
67 Kalev Karus Nõmme KK II 2099 32
68 Harri Loomus Nõmme KK I 2088 102
69 Toomas Laul Valga KK II 2078 62
70 Tanel Jahu Nõmme KK II 2075 86
71 Illar Tamme Tallinn I 2074 59
72 Lev Temin Nõmme KK II 2063 44
73 Siim Rebane Nõmme KK I 2063 15
74 Mairo Tori Nissi III 2058 40
75 Feliks Gluško Nõmme KK 2048 16
76 Elion Sõber Nõmme KK I 2035 14
77 Mark Joa Lasnamäe MKK I 2032 24
78 Vladimir Kotov Maardu KK II 2026 16
79 Andres Idnurm Nõmme KK I 1979 82
80 Uku Pärn Nõmme KK I 1965 23
81 Martin Seppam Nõmme KK I 1933 52
82 Igor Kljuiko Maardu KK I 1931 43
83 Jürgen Leesmann Nõmme KK 1887 48
84 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1871 37
85 Aldin Talve Nõmme KK II 1862 12
86 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 1857 40
87 Ott Koppel Lasnamäe MKK III 1800 74
88 Herman Õunapuu Nõmme KK III 1742 13
89 Mihkel Keert Nõmme KK III 1725 37
90 Art-Mihkel Tedrema Nõmme KK 1714 15
91 Joosep Jussi Nõmme KK II 1710 15
92 Hans-Gustav Annuk Nõmme KK III 1708 18
93 Markus Seppam Nõmme KK III 1665 25
94 Andreas Tulva Lasnamäe MKK 1663 20
95 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1626 55

Naised

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Kadi Veski Nõmme KK FM 2284 392
2 Marika Azojan Jõgeva KK FM 2216 284
3 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK 2195 428
4 Piret Viirma Järvamaa KK FM 2182 396
5 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2127 478
6 Helina Rajasalu Nõmme KK I 2126 192
7 Janne Mumme Nõmme KK MK 2092 292
8 Elvia Sõber SK Remii I 2089 329
9 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 1997 160
10 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 1925 153
11 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK 1925 88
12 Merike Martsepp Nõmme KK I 1905 90
13 Diana Romanenkova Nõmme KK III 1760 181
14 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1648 293
15 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1619 316
16 Maria Jõesoo Nõmme KK 1529 51
17 Janet Tamm Pärnumaa 1424 57
18 Heidi Mülla Nõmme KK 1319 48
19 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1308 90
20 Karmen Vagula Nõmme KK 1295 61

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Anneli Veski Nõmme KK M 2440 194
2 Merit Miller Lasnamäe MKK M 2338 50
3 Marge Sandberg Lasnamäe MKK MK 2262 184
4 Piret Liiva Keila KK M 2260 76
5 Anita Seppa Keila KK M 2258 186
6 Õie Kroon Keila KK M 2247 62
7 Triin Leesmann Keila KK MK 2198 18
8 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK MK 2172 181
9 Ülle Kaeramaa Keila KK I 2148 102
10 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2087 21
11 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2081 157
12 Maria Savina Maardu KK I 2032 94
13 Marta Kask Nõmme KK I 2029 54
14 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2012 149
15 Merike Parve Hiiumaa KK I 2011 49
16 Darja Dmitrenko Maardu KK II 1990 56
17 Jekaterina Kostõna Nõmme KK I 1984 32
18 Monika Uibukant Nõmme KK IV 1981 15
19 Marianna Temina Nõmme KK I 1979 156
20 Kerstin Sillaots Nõmme KK I 1968 13
21 Kai Rääbis Valga KK II 1967 20
22 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1958 11
23 Evelin Marks Nõmme KK I 1953 79
24 Kätlin Arus Nõmme KK I 1953 17
25 Olga Seliverstova Maardu KK IV 1952 19
26 Liisa Liiv Nissi III 1948 18
27 Viktoria Temina Nõmme KK I 1946 91
28 Karmen Tomson Valga KK III 1941 17
29 Kristel Liiv Valga KK II 1940 25
30 Kairit Tomson Valga KK III 1940 15
31 Maria Ustinova Maardu KK II 1937 11
32 Reili Kuller Nõmme KK I 1936 23
33 Silja Seermaa Nõmme KK II 1916 19
34 Janeli Mumme Nõmme KK II 1892 62
35 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK IV 1876 20
36 Meeli Pällin Valga KK I 1869 11
37 Christi Lehismets Nõmme KK II 1869 10
38 Kerttu Mumme Nõmme KK II 1868 56
39 Kristi Mumme Nõmme KK II 1863 39
40 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1847 28
41 Maret Martsepp Nõmme KK II 1768 34
42 Triinu Tammer Keila KK I 1711 60
Personaalsed tööriistad