Eesti reitingud 1. jaanuar 2009 (100)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 12. aprill 2009, kell 15:31 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Eesti reitingud 1. jaanuar 2009 (100)

Reitingutabel nr. 34

Sisukord

Arvestatud võistlused

Tavaturniirid (k2=1)
  1. Juunioride mv järelmatš 2008
  2. Euroopa noorte mv 2008
  3. Euroopa meeste mv 2008
  4. Euroopa naiste mv 2008
  5. Mõttespordi maailmamängud 2008
  6. Juunioride maailmameistrivõistlused 2008
  7. Neidude maailmameistrivõistlused 2008
Poolkiired turniirid (k2=0.5)
  1. Hiiumaa meistrivõistlused 2008
  2. Eesti võistkondlikud mv 2008
Kiirturniirid (k2=0.3)
  1. Tallinna noorte meistrivõistlused 2008
  2. Mõttemängude festival 2008
  3. Kiirkabe maailmameistrivõistlused 2008
  4. Eesti mv kiirkabes 2008
  5. Tallinna mv 2008

Omistatud tiitlid

Mehed

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 mi Kaido Leesmann SK Remii 2548 582
2 mf Raido Värik Nõmme KK 2544 618
3 mf Villem Lüüs Lasnamäe MKK 2528 912
4 mf Kenneth Karp Lasnamäe MKK 2491 888
5 gmi Urmo Ilves Järvamaa KK 2491 714
6 mf Argo Unnuk Järvamaa KK 2474 323
7 mf Raivo Rist Hiiumaa KK 2453 430
8 mf Arno Uutma SK Remii 2400 300
9 Konstantin Selli Nõmme KK 2391 315
10 Andrus Tull Järvamaa KK 2377 43
11 Heinar Jahu Nõmme KK 2364 501
12 Uno Plakk Jõgeva KK 2362 288
13 Arvo Rist Hiiumaa KK 2341 52
14 Kalev Parksepp Lasnamäe MKK 2307 412
15 Paul Antsaar Saaremaa KK 2303 73
16 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK 2301 110
17 Meelis Vaher Saaremaa KK 2285 48
18 Riho Teinemaa Keila KK 2283 245
19 Priit Tänav Nõmme KK 2280 336
20 Taivo Rist Hiiumaa KK 2262 165
21 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK 2254 414
22 Jaan Truu Saaremaa KK 2254 113
23 Ivo Vana Hiiumaa KK 2253 282
24 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK 2236 106
25 Imre Anton Nõmme KK 2209 159
26 Anti Ingel Nõmme KK 2208 304
27 Vassili Patskun Maardu KK 2197 198
28 Martin Talimets Nõmme KK 2157 168
29 Margus Martsepp Nõmme KK 2143 108
30 Janek Jaanimäe Nõmme KK 2096 229
31 Riho Briker Nõmme KK 2059 151
32 Erik Jaanimäe Nõmme KK 1935 147
33 Jürgen Leesmann Nõmme KK 1887 48
34 Kristjan Jürgenson Nõmme KK 1841 81
35 Mark Kristian Küttim Nõmme KK 1828 93
36 Ott Koppel Lasnamäe MKK 1800 74
37 Hendrik Tamm Pärnumaa 1795 35
38 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK 1744 172
39 Norman Knjazev Lasnamäe MKK 1655 147
40 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1626 55
41 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1553 55
42 Martin Jantson Nõmme KK 1482 64
43 Kristofer Tali Nõmme KK 1466 42
44 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1394 41

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 Indrek Peenmaa Keila KK 2479 337
2 Mart Arm Keila KK 2455 312
3 Rein Vettner Nõmme KK 2448 149
4 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK 2408 509
5 Arvo Külvet Nõmme KK 2379 190
6 Rafael Hecht Tallinn 2377 131
7 Marek Seim Tallinn 2377 84
8 Ardu Treinbuk Narva 2373 10
9 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK 2358 149
10 Urmas Väärtnõu Keila KK 2345 9
11 Kuido Õismaa Tallinn 2343 21
12 Valeri Zakorjukin Narva 2331 19
13 Vladislav Potapov Haapsalu 2323 9
14 Vello Lillipuu Tallinn 2316 9
15 Aleksandr Sutõrin Narva 2314 26
16 Anton Otsa Hiiumaa KK 2310 27
17 Olavi Paavo Lasnamäe MKK 2299 99
18 Jüri Lätt Tartu 2298 11
19 Rein Kirst Saaremaa KK 2297 14
20 Valter Laas Tallinn 2270 32
21 Nikolai Kuznetsov Narva 2261 10
22 Jaak Tibar Lasnamäe MKK 2257 11
23 Mati Safronov Hiiumaa KK 2248 10
24 Raimo Luugan Hiiumaa KK 2247 66
25 Rafael Saskevitš Maardu KK 2239 149
26 Reljo Bergman Valga KK 2239 71
27 Nikolai Petrojev Narva 2239 11
28 Feliks Jassaitis Narva 2239 9
29 Gennadi Lavrentjev Narva 2234 70
30 Tiit Harjak Hiiumaa KK 2234 11
31 Ivan Issatšenkov Narva 2232 11
32 August Morozov Pärnu 2231 7
33 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK 2230 165
34 Stan Nahkor Lasnamäe MKK 2224 92
35 Ain Rool Järvamaa KK 2220 22
36 Renee Pajuste Haapsalu 2217 15
37 Enn Arukask Hiiumaa KK 2214 11
38 Rene Tänover Lasnamäe MKK 2208 55
39 Peeter Küttner Nõmme KK 2202 72
40 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK 2191 49
41 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK 2180 33
42 Tarmo Rosenberg Valga KK 2179 22
43 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK 2176 12
44 Ants Soosõrv Nõmme KK 2174 14
45 Margus Perk Nõmme KK 2167 9
46 Zelig Temin Nõmme KK 2163 18
47 Indrek Migur Lahepere SK 2162 104
48 Ago Luberg Saue 2162 41
49 Martin Katsalainen Saue 2162 22
50 Aleksandr Martõnov Maardu KK 2160 86
51 Siim Saavik Lasnamäe MKK 2160 52
52 Nikita Konovaltšuk Maardu KK 2144 35
53 Tarmo Maiberg Nõmme KK 2142 12
54 Marko Mikiver Lasnamäe MKK 2137 15
55 Indrek Perk Nõmme KK 2135 50
56 Siim Tõnisson Saue 2123 21
57 Markko Legonkov Nissi 2118 70
58 Rainer Lipand Nõmme KK 2118 63
59 Hanno Hantson Lasnamäe MKK 2118 28
60 Veikko Küttner Nõmme KK 2114 52
61 Andres Roosma Nõmme KK 2110 33
62 Kalev Karus Nõmme KK 2099 32
63 Harri Loomus Nõmme KK 2088 102
64 Toomas Laul Valga KK 2078 62
65 Tanel Jahu Nõmme KK 2075 86
66 Illar Tamme Tallinn 2074 59
67 Lev Temin Nõmme KK 2063 44
68 Siim Rebane Nõmme KK 2063 15
69 Mairo Tori Nissi 2058 40
70 Feliks Gluško Nõmme KK 2048 16
71 Elion Sõber Nõmme KK 2035 14
72 Mark Joa Lasnamäe MKK 2032 24
73 Vladimir Kotov Maardu KK 2026 16
74 Andres Idnurm Nõmme KK 1979 82
75 Uku Pärn Nõmme KK 1965 23
76 Martin Seppam Nõmme KK 1933 52
77 Igor Kljuiko Maardu KK 1931 43
78 Oliver Rohumäe Nõmme KK 1871 37
79 Aldin Talve Nõmme KK 1862 12
80 Rando Komissarov Lasnamäe MKK 1857 40
81 Herman Õunapuu Nõmme KK 1742 13
82 Mihkel Keert Nõmme KK 1725 37
83 Art-Mihkel Tedrema Nõmme KK 1714 15
84 Joosep Jussi Nõmme KK 1710 15
85 Hans-Gustav Annuk Nõmme KK 1708 18
86 Markus Seppam Nõmme KK 1665 25

Naised

Märkus: Kadi Veskile ja Marika Azojanile omistati FMJD meistri nimetus FMJD tehnilise komisjoni poolt 1. aprillil 2009. Tiitlid ootavad kinnitamist FMJD peaassamblee poolt.

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 Kadi Veski Nõmme KK 2278 360
2 mff Piret Viirma Järvamaa KK 2243 377
3 Marika Azojan Jõgeva KK 2196 269
4 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK 2170 399
5 Janne Mumme Nõmme KK 2103 278
6 Margit Viirma Lasnamäe MKK 2095 425
7 Helina Rajasalu Nõmme KK 2069 152
8 Silvia Muru Lasnamäe MKK 2012 133
9 Elvia Sõber Nõmme KK 1990 268
10 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK 1955 62
11 Kristi Promet Lasnamäe MKK 1925 153
12 Merike Martsepp Nõmme KK 1905 90
13 Diana Romanenkova Nõmme KK 1756 141
14 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1621 237
15 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1526 256
16 Maria Jõesoo Nõmme KK 1474 33
17 Heidi Mülla Nõmme KK 1319 48
18 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1252 63
19 Karmen Vagula Nõmme KK 1249 30

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 Anneli Veski Nõmme KK 2440 194
2 Merit Miller Lasnamäe MKK 2338 50
3 Marge Sandberg Lasnamäe MKK 2262 184
4 Piret Liiva Keila KK 2260 76
5 Anita Seppa Keila KK 2258 186
6 Õie Kroon Keila KK 2247 62
7 Triin Leesmann Keila KK 2198 18
8 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK 2172 181
9 Ülle Kaeramaa Keila KK 2148 102
10 Piret Preismann Lasnamäe MKK 2087 21
11 Irina Laškevitš Nõmme KK 2081 157
12 Maria Savina Maardu KK 2032 94
13 Marta Kask Nõmme KK 2029 54
14 Marrit Murre Lasnamäe MKK 2012 149
15 Merike Parve Hiiumaa KK 2011 49
16 Darja Dmitrenko Maardu KK 1990 56
17 Jekaterina Kostõna Nõmme KK 1984 32
18 Monika Uibukant Nõmme KK 1981 15
19 Marianna Temina Nõmme KK 1979 156
20 Kerstin Sillaots Nõmme KK 1968 13
21 Kai Rääbis Valga KK 1967 20
22 Helen Raudsepp Nõmme KK 1958 11
23 Evelin Marks Nõmme KK 1953 79
24 Kätlin Arus Nõmme KK 1953 17
25 Olga Seliverstova Maardu KK 1952 19
26 Liisa Liiv Nissi 1948 18
27 Viktoria Temina Nõmme KK 1946 91
28 Karmen Tomson Valga KK 1941 17
29 Kristel Liiv Valga KK 1940 25
30 Kairit Tomson Valga KK 1940 15
31 Maria Ustinova Maardu KK 1937 11
32 Reili Kuller Nõmme KK 1936 23
33 Silja Seermaa Nõmme KK 1916 19
34 Janeli Mumme Nõmme KK 1892 62
35 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK 1876 20
36 Meeli Pällin Valga KK 1869 11
37 Christi Lehismets Nõmme KK 1869 10
38 Kerttu Mumme Nõmme KK 1868 56
39 Kristi Mumme Nõmme KK 1863 39
40 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK 1847 28
41 Maret Martsepp Nõmme KK 1768 34
42 Triinu Tammer Keila KK 1711 60
Personaalsed tööriistad