Eesti reitingud 1. aprill 2006 (100)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. aprill 2006 (100)

Reitingutabel nr. 27

Sisukord

Arvestatud võistlused

Tavaturniirid (k2=1)

  1. Eesti meeste meistrivõistlused 2006
  2. Eesti naiste meistrivõistlused 2006
  3. Eesti juunioride meistrivõistlused. Poiste finaalturniir 2006
  4. Eesti juunioride meistrivõistlused. Tüdrukute finaalturniir 2006

Poolkiired turniirid (k2=0.5)

  1. Eesti meistrivõistlused minikadettidele poisid 2006
  2. Eesti meistrivõistlused minikadettidele tüdrukud 2006

Kiirturniirid (k2=0.3)

  1. Eesti meistrivõistlused juunioridele poiste poolfinaal 2006
  2. Eesti meistrivõistlused juunioridele tüdrukute poolfinaal 2006
  3. Eesti meistrivõistlused pisikadettidele poisid 2006
  4. Eesti meistrivõistlused pisikadettidele tüdrukud 2006
  5. Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir 21.01.2006
  6. Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir 18.02.2006
  7. Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir 04.03.2006

Mehed

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 mi Kaido Leesmann Keila KK 2541 492
2 mf Raido Värik Nõmme KK 2536 428
3 gmi Urmo Ilves Järvamaa KK 2511 659
4 mf Villem Lüüs Lasnamäe MKK 2503 741
5 mf Kenneth Karp Lasnamäe MKK 2500 794
6 Argo Unnuk Järvamaa KK 2489 237
7 Indrek Peenmaa Keila KK 2479 337
8 mf Raivo Rist Hiiumaa KK 2476 293
9 mf Arno Uutma Keila KK 2473 225
10 Mart Arm Keila KK 2455 312
11 Heinar Jahu Nõmme KK 2411 405
12 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK 2408 509
13 Andrus Tull Järvamaa KK 2386 31
14 Arvo Külvet Keila KK 2379 190
15 Kalev Parksepp Keila KK 2377 349
16 Uno Plakk Keila KK 2351 240
17 Arvo Rist Hiiumaa KK 2337 32
18 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK 2317 104
19 Ivo Vana Hiiumaa KK 2310 232
20 Paul Antsaar Saaremaa KK 2303 73
21 Taivo Rist Hiiumaa KK 2296 133
22 Meelis Vaher Saaremaa KK 2287 41
23 Riho Teinemaa Keila KK 2283 245
24 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK 2272 316
25 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK 2272 94
26 Jaan Truu Saaremaa KK 2254 113
27 Raimo Luugan Hiiumaa KK 2247 66
28 Rafael Saskevitš Maardu KK 2239 149
29 Gennadi Lavrentjev Narva 2234 70
30 Priit Tänav Nõmme KK 2209 144
31 Vassili Patskun Maardu KK 2208 179
32 Peeter Küttner Nõmme KK 2202 72
33 Imre Anton Nõmme KK 2193 124
34 Kaido Kiin Nõmme KK 2169 153
35 Indrek Migur Lahepere SK 2162 104
36 Konstantin Selli Nõmme KK 2161 109
37 Aleksandr Martõnov Maardu KK 2160 86
38 Oskar Puusepp Lasnamäe MKK 2157 51
39 Margus Martsepp Nõmme KK 2131 96
40 Markko Legonkov Nissi 2118 70
41 Harri Loomus Nõmme KK 2088 102
42 Martin Talimets Nõmme KK 2085 73
43 Illar Tamme Tallinn 2074 59
44 Mairo Tori Nissi 2058 40
45 Riho Briker Nõmme KK 2014 107
46 Andres Idnurm Nõmme KK 1999 57
47 Anti Ingel Keila KK 1986 82
48 Martin Seppam Nõmme KK 1933 52
49 Igor Kljuiko Maardu KK 1931 43
50 Oliver Rohumäe Nõmme KK 1871 37
51 Rando Komissarov Lasnamäe MKK 1860 37
52 Janek Jaanimäe Nõmme KK 1848 80
53 Kristjan Jürgenson Nõmme KK 1809 35
54 Ott Koppel Lasnamäe MKK 1800 71

Nimekiri 'B'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 Rein Vettner Nõmme KK 2448 149
2 Rafael Hecht Tallinn 2377 131
3 Marek Seim Tallinn 2377 84
4 Ardu Treinbuk Narva 2373 10
5 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK 2358 149
6 Urmas Väärtrnõu Keila KK 2345 9
7 Kuido Õismaa Tallinn 2343 21
8 Valeri Zakorjukin Narva 2331 19
9 Vladislav Potapov Haapsalu 2323 9
10 Vello Lillipuu Tallinn 2316 9
11 Aleksandr Sutõrin Narva 2314 26
12 Anton Otsa Hiiumaa KK 2310 27
13 Olavi Paavo Lasnamäe MKK 2299 99
14 Jüri Lätt Tartu 2298 11
15 Rein Kirst Saaremaa KK 2297 14
16 Valter Laas Tallinn 2270 32
17 Nikolai Kuznetsov Narva 2261 10
18 Jaak Tibar Lasnamäe MKK 2257 11
19 Mati Safronov Hiiumaa KK 2248 10
20 Reljo Bergman Valga KK 2239 71
21 Nikolai Petrojev Narva 2239 11
22 Feliks Jassaitis Narva 2239 9
23 Tiit Harjak Hiiumaa KK 2234 11
24 Ivan Issatšenkov Narva 2232 11
25 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK 2230 165
26 Stan Nahkor Lasnamäe MKK 2224 92
27 Ain Rool Järvamaa KK 2220 22
28 Renee Pajuste Haapsalu 2217 15
29 Enn Arukask Hiiumaa KK 2214 11
30 Rene Tänover Lasnamäe MKK 2208 55
31 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK 2191 49
32 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK 2180 33
33 Tarmo Rosenberg Valga KK 2179 22
34 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK 2176 12
35 Ants Soosõrv Nõmme KK 2174 14
36 Margus Perk Nõmme KK 2167 9
37 Zelig Temin Nõmme KK 2163 18
38 Ago Luberg Saue 2162 41
39 Martin Katsalainen Saue 2162 22
40 Siim Saavik Lasnamäe MKK 2160 52
41 Nikita Konovaltšuk Maardu KK 2144 35
42 Tarmo Maiberg Nõmme KK 2142 12
43 Marko Mikiver Lasnamäe MKK 2137 15
44 Indrek Perk Nõmme KK 2135 50
45 Siim Tõnisson Saue 2123 21
46 Rainer Lipand Nõmme KK 2118 63
47 Hanno Hantson Lasnamäe MKK 2118 28
48 Veikko Küttner Nõmme KK 2114 52
49 Andres Roosma Nõmme KK 2110 33
50 Kalev Karus Nõmme KK 2099 32
51 Toomas Laul Valga KK 2078 62
52 Tanel Jahu Nõmme KK 2075 86
53 Lev Temin Nõmme KK 2063 44
54 Siim Rebane Nõmme KK 2063 15
55 Feliks Gluško Nõmme KK 2048 16
56 Mark Joa Lasnamäe MKK 2040 21
57 Elion Sõber Nõmme KK 2035 14
58 Vladimir Kotov Maardu KK 2026 16
59 Uku Pärn Nõmme KK 1965 23
60 Aldin Talve Nõmme KK 1862 12
61 Mark Kristian Küttim Nõmme KK 1800 17

Naised

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 Piret Viirma Järvamaa KK 2269 224
2 Anita Seppa Keila KK 2258 186
3 Õie Kroon Keila KK 2247 62
4 Marika Azojan Keila KK 2209 229
5 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK 2152 279
6 Janne Mumme Nõmme KK 2119 250
7 Irina Laškevitš Nõmme KK 2081 157
8 Silvia Muru Lasnamäe MKK 2016 98
9 Kadi Veski Nõmme KK 2015 129
10 Merike Parve Hiiumaa KK 2011 49
11 Darja Dmitrenko Maardu KK 1990 56
12 Kristi Promet Lasnamäe MKK 1941 128
13 Margit Viirma Lasnamäe MKK 1913 192
14 Merike Martsepp Nõmme KK 1905 79
15 Elvia Sõber Nõmme KK 1899 119
16 Maret Martsepp Nõmme KK 1768 34
17 Diana Romanenkova Nõmme KK 1745 38
18 Triinu Tammer Keila KK 1711 60

Nimekiri 'B'

nimi kuuluvus reiting partiisid
1 Anneli Veski Nõmme KK 2440 194
2 Merit Miller Lasnamäe MKK 2338 50
3 Marge Nahkor Lasnamäe MKK 2262 184
4 Piret Liiva Keila KK 2260 76
5 Triin Leesmann Keila KK 2198 18
6 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK 2172 181
7 Ülle Kaeramaa Keila KK 2148 102
8 Piret Preismann Lasnamäe MKK 2087 21
9 Maria Savina Maardu KK 2032 94
10 Marta Kask Nõmme KK 2029 54
11 Marrit Murre Lasnamäe MKK 2012 149
12 Jekaterina Kostõna Nõmme KK 1984 32
13 Monika Uibukant Nõmme KK 1981 15
14 Marianna Temina Nõmme KK 1979 156
15 Kerstin Sillaots Nõmme KK 1968 13
16 Kai Rääbis Valga KK 1967 20
17 Helen Raudsepp Nõmme KK 1958 11
18 Evelin Marks Nõmme KK 1953 79
19 Kätlin Arus Nõmme KK 1953 17
20 Olga Seliverstova Maardu KK 1952 19
21 Liisa Liiv Nissi 1948 18
22 Viktoria Temina Nõmme KK 1946 91
23 Karmen Tomson Valga KK 1941 17
24 Kristel Liiv Valga KK 1940 25
25 Kairit Tomson Valga KK 1940 15
26 Maria Ustinova Maardu KK 1937 11
27 Reili Kuller Nõmme KK 1936 23
28 Silja Seermaa Nõmme KK 1916 19
29 Janeli Mumme Nõmme KK 1892 62
30 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK 1876 20
31 Meeli Pällin Valga KK 1869 11
32 Christi Lehismets Nõmme KK 1869 10
33 Kerttu Mumme Nõmme KK 1868 56
34 Kristi Mumme Nõmme KK 1863 39
35 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK 1847 28
Personaalsed tööriistad