Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2009 (64)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 22. november 2014, kell 11:24 kasutajalt Taivo (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Eesti noorte 2009. aasta karikavõistlused klubidele vene kabes toimusid Paul Kerese Malemajas 17. mail 2009.

Koht Klubi Mängija Sa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punkte
1. Nõmme Kabeklubi — 1 Konstantin Selli 1990   1  1  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  14 15 (56)
Janek Jaanimäe 1995 1 2 2 2 2 2 2 2 15
Erik Jaanimäe 1994 1 0 2 2 2 2 2 + 13
Helina Rajasalu 1993 1 2 1 2 2 2 2 2 14
2. Nõmme Kabeklubi — 2 Anti Ingel 1993 1  1    1  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  13 15 (55)
Priit Tänav 1991 1 2 2 0 2 2 2 2 13
Mark Kristian Küttim 1993 1 1 2 2 2 2 2 + 14
Kadi Veski 1991 1 2 2 2 2 2 2 2 15
3. Lasnamäe Male-Kabeklubi — 1 Eljus Šipovski 1994 1  0  1  0    2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  13 12 (49)
Andreas Tulva 2000 0 0 0 2 2 2 1 2 9
Margit Viirma 1992 2 1 2 2 2 2 2 + 15
Joanna Sild 1997 0 0 2 2 2 2 2 2 12
4. Pärnumaa Spordiliit Hendrik Tamm 1996 0  0  1  0  0  0    2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  11 10 (39)
Sten Kasela 1990 0 0 2 1 1 2 2 2 10
Marten Jaanimets 1994 0 0 0 1 2 0 2 + 7
Janet Tamm 1994 1 0 0 2 2 2 2 2 11
5. Kabeklubi Tamka — 1 Vjatšeslav Rumjantsev 1990 0  0  0  0  1  0  0  0    0  2  0  1  2  2  2  2  5 7 (30)
Juri Voblikov 1990 0 2 0 1 2 2 2 2 11
Viktoria Rubina 1993 0 0 0 1 2 0 2 + 7
Margarita Doktorova 1990 0 0 0 0 1 2 2 2 7
6. Lasnamäe Male-Kabeklubi — 2 Veronika Pikkel 1997 0  0  0  0  0  0  0  0  2  0    2  2  2  2  2  2  8 6 (23)
Anneli Trees 1998 0 0 0 1 0 2 2 2 7
Rebeca Riisna 2001 0 0 0 0 0 1 0 + 3
Britta-Elisabeth Koorem 1999 0 0 0 0 1 1 1 2 5
7. Jõgeva Kabeklubi Mihkel Puusepp 1995 0  0  0  0  0  0  0  0  2  1  0  0    2  2  1  2  5 5 (21)
Justus Viljamaa 1995 0 0 0 0 0 0 0 2 2
Karin Haagen 1994 0 0 0 2 2 1 2 + 9
Airi Albri 1994 0 0 0 0 0 1 2 2 5
8. Läänemaa Kabeklubi Sander Suurküla 1992 0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    1  2  1 2 (11)
Rauno Jõemaa 1991 0 0 1 0 0 0 2 2 5
Virko Nilender 1992 0 0 0 0 0 2 0 + 4
Elisabeth Fofilov 1998 0 0 0 0 0 0 0 1 1
9. Kabeklubi Tamka — 2 Aleksandra Petrova 1994 0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  1  0    2 0 (4)
Julia Katšurova 1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
                    0
Kristina Beljakova 1993 0 0 0 0 0 1 0 1 2

Peakohtunik: Lembit Vahesaar

Personaalsed tööriistad