Eesti meistrivõistlused pisikadettidele 2006 (64) - poisid: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata sama kasutaja üht vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti meistrivõistlused | '''Eesti pisikadettide 2006. aasta meistrivõistlused vene kabes poistele''' toimusid [[Tallinna Malemaja]]s 14. jaanuaril 2006. | ||
[[Tallinna Malemaja]] | |||
{|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | {|border="1" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="background: #ececec;" | |- style="background: #ececec;" | ||
!Koht | !Koht!!Võistleja!!Kuuluvus!!1!!2!!3!!4!!5!!6!!7!!Punkte | ||
!Võistleja | |||
!Kuuluvus | |||
!1 | |||
!2 | |||
!3 | |||
!4 | |||
!5 | |||
!6 | |||
!7 | |||
!Punkte | |||
|- | |- | ||
|1 ||[[Kristjan Jürgenson]] | |1.||[[Kristjan Jürgenson]] || [[Nõmme Kabeklubi]] ||15:2|| 6:0|| 9:2|| 8:2|| 7:2|| 2:2|| 4:2||'''12''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Martin Jantson]] | |2.||[[Martin Jantson]] || Nõmme Kabeklubi || 5:2||16:2|| 4:2|| 6:2|| 3:2|| 1:0|| 7:1||'''11''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Marko Nõmm]] | |3.||[[Marko Nõmm]] || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]] || 7:2||10:2||11:2|| 4:1|| 2:0|| 6:2|| 8:2||'''11''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||Kristofer Tali | |4.||[[Kristofer Tali]] || Nõmme Kabeklubi ||19:2||13:2|| 2:0|| 3:1|| 5:2||14:2|| 1:0||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||Kert Väljak | |5.||[[Kert Väljak]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 2:0||15:2|| 7:1|| 9:2|| 4:0||17:2|| 6:2||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|6 ||German Berg | |6.||[[German Berg]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi ||12:2|| 1:2||18:2|| 2:0||10:2|| 3:0|| 5:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|7 ||Kevin Edward Palover|| Nõmme Kabeklubi || 3:0||12:2|| 5:1||18:2|| 1:0||13:2|| 2:1||'''8''' | |7.||[[Kevin Edward Palover]]|| Nõmme Kabeklubi || 3:0||12:2|| 5:1||18:2|| 1:0||13:2|| 2:1||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|8 ||Sten Sinisalu | |8.||[[Sten Sinisalu]] || Nõmme Kabeklubi || 9:0||19:2||14:2|| 1:0||12:2||10:2|| 3:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||Tanel Takkis | |9.||[[Tanel Takkis]] || Nõmme Kabeklubi || 8:2||11:0|| 1:0|| 5:0||20:2||15:2||14:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|10||Rasmus Pikkel | |10.||[[Rasmus Pikkel]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi ||14:2|| 3:0||13:2||11:2|| 6:0|| 8:0||17:2||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|11||Rene Rehe | |11.||[[Rene Rehe]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi ||20:2|| 9:2|| 3:0||10:0||14:0||16:2||12:1||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|12||Markus Ants Tismus | |12.||[[Markus Ants Tismus]] || Nõmme Kabeklubi || 6:0|| 7:0||15:2||17:2|| 8:0||18:2||11:1||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|13||Richard Orutar | |13.||[[Richard Orutar]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi ||17:2|| 4:0||10:0||16:1||18:2|| 7:0||20:2||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|14||Remy Niineorg | |14.||[[Remy Niineorg]] || Nõmme Kabeklubi ||10:0||17:2|| 8:0||19:2||11:2|| 4:0|| 9:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|15||Robert Kirillov | |15.||[[Robert Kirillov]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 1:0|| 5:0||12:0||20:2||16:2|| 9:0||18:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|16||Karel Tarto | |16.||[[Karel Tarto]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi ||18:1|| 2:0||19:0||13:1||15:0||11:0|| 0:2||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|17||Georg Nurme | |17.||[[Georg Nurme]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi ||13:0||14:0||20:2||12:0||19:2|| 5:0||10:0||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|18||Joel Markus Terras | |18.||[[Joel Markus Terras]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi ||16:1||20:2|| 6:0|| 7:0||13:0||12:0||15:0||'''3''' | ||
|- | |- | ||
|19||Kristo Sakkeus | |19.||[[Kristo Sakkeus]] || Lasnamäe Male-Kabeklubi || 4:0|| 8:0||16:2||14:0||17:0|| 0:0|| 0:0||'''2''' | ||
|- | |- | ||
|20||Andreas Jürgenson | |20.||[[Andreas Jürgenson]] || Nõmme Kabeklubi ||11:0||18:0||17:0||15:0|| 9:0|| 0:2||13:0||'''2''' | ||
|} | |} | ||
{{pisikadetid}} | {{pisikadetid}} | ||
[[Kategooria:Eesti pisikadettide meistrivõistlused vene kabes poistele|2006]] | |||
[[Kategooria:2006]] | [[Kategooria:2006]] |
Viimane redaktsioon: 8. november 2014, kell 18:37
Eesti pisikadettide 2006. aasta meistrivõistlused vene kabes poistele toimusid Tallinna Malemajas 14. jaanuaril 2006.
Koht | Võistleja | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kristjan Jürgenson | Nõmme Kabeklubi | 15:2 | 6:0 | 9:2 | 8:2 | 7:2 | 2:2 | 4:2 | 12 |
2. | Martin Jantson | Nõmme Kabeklubi | 5:2 | 16:2 | 4:2 | 6:2 | 3:2 | 1:0 | 7:1 | 11 |
3. | Marko Nõmm | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 7:2 | 10:2 | 11:2 | 4:1 | 2:0 | 6:2 | 8:2 | 11 |
4. | Kristofer Tali | Nõmme Kabeklubi | 19:2 | 13:2 | 2:0 | 3:1 | 5:2 | 14:2 | 1:0 | 9 |
5. | Kert Väljak | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 2:0 | 15:2 | 7:1 | 9:2 | 4:0 | 17:2 | 6:2 | 9 |
6. | German Berg | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 12:2 | 1:2 | 18:2 | 2:0 | 10:2 | 3:0 | 5:0 | 8 |
7. | Kevin Edward Palover | Nõmme Kabeklubi | 3:0 | 12:2 | 5:1 | 18:2 | 1:0 | 13:2 | 2:1 | 8 |
8. | Sten Sinisalu | Nõmme Kabeklubi | 9:0 | 19:2 | 14:2 | 1:0 | 12:2 | 10:2 | 3:0 | 8 |
9. | Tanel Takkis | Nõmme Kabeklubi | 8:2 | 11:0 | 1:0 | 5:0 | 20:2 | 15:2 | 14:2 | 8 |
10. | Rasmus Pikkel | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 14:2 | 3:0 | 13:2 | 11:2 | 6:0 | 8:0 | 17:2 | 7 |
11. | Rene Rehe | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 20:2 | 9:2 | 3:0 | 10:0 | 14:0 | 16:2 | 12:1 | 7 |
12. | Markus Ants Tismus | Nõmme Kabeklubi | 6:0 | 7:0 | 15:2 | 17:2 | 8:0 | 18:2 | 11:1 | 7 |
13. | Richard Orutar | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 17:2 | 4:0 | 10:0 | 16:1 | 18:2 | 7:0 | 20:2 | 7 |
14. | Remy Niineorg | Nõmme Kabeklubi | 10:0 | 17:2 | 8:0 | 19:2 | 11:2 | 4:0 | 9:0 | 6 |
15. | Robert Kirillov | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 1:0 | 5:0 | 12:0 | 20:2 | 16:2 | 9:0 | 18:2 | 6 |
16. | Karel Tarto | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 18:1 | 2:0 | 19:0 | 13:1 | 15:0 | 11:0 | 0:2 | 4 |
17. | Georg Nurme | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 13:0 | 14:0 | 20:2 | 12:0 | 19:2 | 5:0 | 10:0 | 4 |
18. | Joel Markus Terras | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 16:1 | 20:2 | 6:0 | 7:0 | 13:0 | 12:0 | 15:0 | 3 |
19. | Kristo Sakkeus | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 4:0 | 8:0 | 16:2 | 14:0 | 17:0 | 0:0 | 0:0 | 2 |
20. | Andreas Jürgenson | Nõmme Kabeklubi | 11:0 | 18:0 | 17:0 | 15:0 | 9:0 | 0:2 | 13:0 | 2 |