Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 28. september 2008, kell 08:43 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)

Tallinn, Paul Kerese Malemaja, 27.-28. september 2007

Tüdrukute poolfinaal

Koht Nimi Reiting Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 Punkte
1 Joanna Sild 1613 Lasnamäe 9:2 15:2 5:2 2:2 3:2 4:2 10:2 14
2 Veronika Pikkel 1638 Lasnamäe 11:2 6:2 3:2 1:0 4:1 5:2 9:2 11
3 Anneli Trees 1280 Lasnamäe 12:2 7:2 2:0 9:2 1:0 6:2 5:2 10
4 Maria Jõesoo Nõmme 5:0 14:2 6:2 7:2 2:1 1:0 16:2 9
5–8 Karmen Vagula Nõmme 4:2 16:2 1:0 11:2 10:2 2:0 3:0 8
5–8 Heidi Melis Remii 8:2 2:0 4:0 16:2 11:2 3:0 13:2 8
5–8 Ingrid-Regina Vähi Lasnamäe MKK 13:2 3:0 14:2 4:0 9:1 8:1 18:2 8
5–8 Grethel Gerndorf Nõmme 6:0 10:2 11:0 15:2 12:1 7:1 17:2 8
9 Liis Laur Nõmme 1:0 18:2 16:2 3:0 7:1 12:2 2:0 7
10 Kersti Annok Lasnamäe 14:1 8:0 13:2 12:2 5:0 17:2 1:0 7
11 Britta Elisabeth Koorem Lasnamäe 2:0 17:2 8:2 5:0 6:0 14:2 12:1 7
12 Hedvig Melis Remii 3:0 13:2 15:2 10:0 8:1 9:0 11:1 6
13 Mari Ann Karjus Lasnamäe 7:0 12:0 10:0 18:2 16:2 15:2 6:0 6
14 Hannela Melis Remii 10:1 4:0 7:0 17:1 18:2 11:0 15:1 5
15 Kairi Johanson Lasnamäe MKK 18:2 1:0 12:0 8:0 17:1 13:0 14:1 4
16 Erely Johanson Lasnamäe MKK 17:2 5:0 9:0 6:0 13:0 18:2 4:0 4
17 Liisbeth Pendla Lasnamäe 16:0 11:0 18:2 14:1 15:1 10:0 8:0 4
18 vaba 15:0 9:0 17:0 13:0 14:0 16:0 7:0 0

Poiste poolfinaal

Koht Nimi Reiting Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 Punkte
1 Janek Jaanimäe 1899 Nõmme 12:2 11:2 5:2 4:2 2:1 3:2 8:2 13
2 Hendrik Tamm 2014 Pärnumaa 9:2 13:2 6:2 3:2 1:1 11:2 5:2 13
3 Andreas Tulva 1749 Lasnamäe 21:2 4:2 13:2 2:0 7:2 1:0 11:2 10
4 Martin Jantson 1910 Nõmme 17:2 3:0 16:2 1:0 12:2 7:2 14:2 10
5 Norman Knyazev 1834 Lasnamäe 15:2 7:2 1:0 8:2 11:1 6:2 2:0 9
6–10 Kristjan Jürgenson 1842 Nõmme 16:2 8:2 2:0 7:0 17:2 5:0 12:2 8
6–10 Andreas Jürgenson 1620 Nõmme 22:2 5:0 14:2 6:2 3:0 4:0 15:2 8
6–10 Kristofer Tali 1656 Nõmme 19:2 6:0 20:2 5:0 16:2 10:2 1:0 8
6–10 Kristjan Hinno Hiiumaa 2:0 10:2 18:0 14:0 19:2 21:2 17:2 8
6–10 Marcus Sidoruk Lasnamäe 13:0 9:0 19:2 15:2 18:2 8:0 20:2 8
11 Marek Jaanimäe 1711 Nõmme 14:2 1:0 17:2 18:2 5:1 2:0 3:0 7
12 Kuldar Kulbre Tamka 1:0 14:0 15:2 20:2 4:0 16:2 6:0 6
13 Nikolai Borzov 1763 Lasnamäe 10:2 2:0 3:0 16:0 21:2 14:0 19:2 6
14 Antanas Zamulskis Nõmme 11:0 12:2 7:0 9:2 15:0 13:2 4:0 6
15 Tarmo Orgusaar Käru 5:0 22:2 12:0 10:0 14:2 18:2 7:0 6
16 Richard Mustkivi Nõmme 6:0 19:2 4:0 13:2 8:0 12:0 21:2 6
17 Silver Juvanen Käru 4:0 20:2 11:0 21:2 6:0 22:2 9:0 6
18 Marten Heinmaa Nõmme 20:0 21:2 9:2 11:0 10:0 15:0 22:2 6
19 Alex Matthias Tamm Lasnamäe 8:0 16:0 10:0 22:2 9:0 20:2 13:0 4
20 Martin Vozov Lasnamäe 18:2 17:0 8:0 12:0 22:2 19:0 10:0 4
21 Dimitri Zaporovski Nõmme 3:0 18:0 22:2 17:0 13:0 9:0 16:0 2
22 vaba 7:0 15:0 21:0 19:0 20:0 17:0 18:0 0
Personaalsed tööriistad