Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
Rida 5: Rida 5:
 
== Tüdrukute poolfinaal ==
 
== Tüdrukute poolfinaal ==
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
! Koht !! Nimi !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte
+
! Koht !! Nimi !! Sünniaasta !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte
 
|-
 
|-
|1 ||[[Joanna Sild]]            ||1613||Lasnamäe    || 9:2||15:2|| 5:2|| 2:2|| 3:2|| 4:2||10:2||'''14'''  
+
|1 ||[[Joanna Sild]]            ||1997||1613||Lasnamäe    || 9:2||15:2|| 5:2|| 2:2|| 3:2|| 4:2||10:2||'''14'''  
 
|-
 
|-
|2 ||[[Veronika Pikkel]]        ||1638||Lasnamäe    ||11:2|| 6:2|| 3:2|| 1:0|| 4:1|| 5:2|| 9:2||'''11'''  
+
|2 ||[[Veronika Pikkel]]        ||1997||1638||Lasnamäe    ||11:2|| 6:2|| 3:2|| 1:0|| 4:1|| 5:2|| 9:2||'''11'''  
 
|-
 
|-
|3 ||[[Anneli Trees]]          ||1280||Lasnamäe    ||12:2|| 7:2|| 2:0|| 9:2|| 1:0|| 6:2|| 5:2||'''10'''  
+
|3 ||[[Anneli Trees]]          ||1998||1280||Lasnamäe    ||12:2|| 7:2|| 2:0|| 9:2|| 1:0|| 6:2|| 5:2||'''10'''  
 
|-
 
|-
|4 ||[[Maria Jõesoo]]          ||    ||Nõmme      || 5:0||14:2|| 6:2|| 7:2|| 2:1|| 1:0||16:2||'''9'''   
+
|4 ||[[Maria Jõesoo]]          ||2001||    ||Nõmme      || 5:0||14:2|| 6:2|| 7:2|| 2:1|| 1:0||16:2||'''9'''   
 
|-
 
|-
|5–8 ||[[Karmen Vagula]]          ||    ||Nõmme      || 4:2||16:2|| 1:0||11:2||10:2|| 2:0|| 3:0||'''8'''   
+
|5–8 ||[[Karmen Vagula]]          ||2000||    ||Nõmme      || 4:2||16:2|| 1:0||11:2||10:2|| 2:0|| 3:0||'''8'''   
 
|-
 
|-
|5–8 ||[[Heidi Melis]]            ||    ||Remii      || 8:2|| 2:0|| 4:0||16:2||11:2|| 3:0||13:2||'''8'''   
+
|5–8 ||[[Heidi Melis]]            ||2002||    ||Remii      || 8:2|| 2:0|| 4:0||16:2||11:2|| 3:0||13:2||'''8'''   
 
|-
 
|-
|5–8 ||[[Ingrid-Regina Vähi]]    ||    ||Lasnamäe MKK||13:2|| 3:0||14:2|| 4:0|| 9:1|| 8:1||18:2||'''8'''   
+
|5–8 ||[[Ingrid-Regina Vähi]]    ||1999||    ||Lasnamäe MKK||13:2|| 3:0||14:2|| 4:0|| 9:1|| 8:1||18:2||'''8'''   
 
|-
 
|-
|5–8 ||[[Grethel Gerndorf]]      ||    ||Nõmme      || 6:0||10:2||11:0||15:2||12:1|| 7:1||17:2||'''8'''   
+
|5–8 ||[[Grethel Gerndorf]]      ||2000||    ||Nõmme      || 6:0||10:2||11:0||15:2||12:1|| 7:1||17:2||'''8'''   
 
|-
 
|-
|9 ||[[Liis Laur]]              ||    ||Nõmme      || 1:0||18:2||16:2|| 3:0|| 7:1||12:2|| 2:0||'''7'''   
+
|9 ||[[Liis Laur]]              ||1999||    ||Nõmme      || 1:0||18:2||16:2|| 3:0|| 7:1||12:2|| 2:0||'''7'''   
 
|-
 
|-
|10||[[Kersti Annok]]          ||    ||Lasnamäe    ||14:1|| 8:0||13:2||12:2|| 5:0||17:2|| 1:0||'''7'''   
+
|10||[[Kersti Annok]]          ||1998||    ||Lasnamäe    ||14:1|| 8:0||13:2||12:2|| 5:0||17:2|| 1:0||'''7'''   
 
|-
 
|-
|11||[[Britta Elisabeth Koorem]]||    ||Lasnamäe    || 2:0||17:2|| 8:2|| 5:0|| 6:0||14:2||12:1||'''7'''   
+
|11||[[Britta Elisabeth Koorem]]||1999||    ||Lasnamäe    || 2:0||17:2|| 8:2|| 5:0|| 6:0||14:2||12:1||'''7'''   
 
|-
 
|-
|12||[[Hedvig Melis]]          ||    ||Remii      || 3:0||13:2||15:2||10:0|| 8:1|| 9:0||11:1||'''6'''   
+
|12||[[Hedvig Melis]]          ||1998||    ||Remii      || 3:0||13:2||15:2||10:0|| 8:1|| 9:0||11:1||'''6'''   
 
|-
 
|-
|13||[[Mari Ann Karjus]]        ||    ||Lasnamäe    || 7:0||12:0||10:0||18:2||16:2||15:2|| 6:0||'''6'''   
+
|13||[[Mari Ann Karjus]]        ||2000||    ||Lasnamäe    || 7:0||12:0||10:0||18:2||16:2||15:2|| 6:0||'''6'''   
 
|-
 
|-
|14||[[Hannela Melis]]          ||    ||Remii      ||10:1|| 4:0|| 7:0||17:1||18:2||11:0||15:1||'''5'''   
+
|14||[[Hannela Melis]]          ||1999||    ||Remii      ||10:1|| 4:0|| 7:0||17:1||18:2||11:0||15:1||'''5'''   
 
|-
 
|-
|15||[[Kairi Johanson]]        ||    ||Lasnamäe MKK||18:2|| 1:0||12:0|| 8:0||17:1||13:0||14:1||'''4'''   
+
|15||[[Kairi Johanson]]        ||1995||    ||Lasnamäe MKK||18:2|| 1:0||12:0|| 8:0||17:1||13:0||14:1||'''4'''   
 
|-
 
|-
|16||[[Erely Johanson]]        ||    ||Lasnamäe MKK||17:2|| 5:0|| 9:0|| 6:0||13:0||18:2|| 4:0||'''4'''   
+
|16||[[Erely Johanson]]        ||1998||    ||Lasnamäe MKK||17:2|| 5:0|| 9:0|| 6:0||13:0||18:2|| 4:0||'''4'''   
 
|-
 
|-
|17||[[Liisbeth Pendla]]        ||    ||Lasnamäe    ||16:0||11:0||18:2||14:1||15:1||10:0|| 8:0||'''4'''   
+
|17||[[Liisbeth Pendla]]        ||2002||    ||Lasnamäe    ||16:0||11:0||18:2||14:1||15:1||10:0|| 8:0||'''4'''   
 
|-
 
|-
 
|18|| vaba                  ||    ||            ||15:0|| 9:0||17:0||13:0||14:0||16:0|| 7:0||0   
 
|18|| vaba                  ||    ||            ||15:0|| 9:0||17:0||13:0||14:0||16:0|| 7:0||0   
Rida 47: Rida 47:
  
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
! Koht !! Nimi !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte
+
! Koht !! Nimi !! Sünniaasta !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte
 
|-
 
|-
|1 ||[[Janek Jaanimäe]]    ||1899||Nõmme  ||12:2||11:2|| 5:2|| 4:2|| 2:1|| 3:2|| 8:2||'''13'''
+
|1 ||[[Janek Jaanimäe]]    ||1995||1899||Nõmme  ||12:2||11:2|| 5:2|| 4:2|| 2:1|| 3:2|| 8:2||'''13'''
 
|-
 
|-
|2 ||[[Hendrik Tamm]]      ||2014||Pärnumaa|| 9:2||13:2|| 6:2|| 3:2|| 1:1||11:2|| 5:2||'''13'''  
+
|2 ||[[Hendrik Tamm]]      ||1996||2014||Pärnumaa|| 9:2||13:2|| 6:2|| 3:2|| 1:1||11:2|| 5:2||'''13'''  
 
|-
 
|-
|3 ||[[Andreas Tulva]]    ||1749||Lasnamäe||21:2|| 4:2||13:2|| 2:0|| 7:2|| 1:0||11:2||'''10'''  
+
|3 ||[[Andreas Tulva]]    ||2000||1749||Lasnamäe||21:2|| 4:2||13:2|| 2:0|| 7:2|| 1:0||11:2||'''10'''  
 
|-
 
|-
|4 ||[[Martin Jantson]]    ||1910||Nõmme  ||17:2|| 3:0||16:2|| 1:0||12:2|| 7:2||14:2||'''10'''  
+
|4 ||[[Martin Jantson]]    ||1997||1910||Nõmme  ||17:2|| 3:0||16:2|| 1:0||12:2|| 7:2||14:2||'''10'''  
 
|-
 
|-
|5 ||[[Norman Knyazev]]    ||1834||Lasnamäe||15:2|| 7:2|| 1:0|| 8:2||11:1|| 6:2|| 2:0||'''9'''   
+
|5 ||[[Norman Knyazev]]    ||1995||1834||Lasnamäe||15:2|| 7:2|| 1:0|| 8:2||11:1|| 6:2|| 2:0||'''9'''   
 
|-
 
|-
|6–10 ||[[Kristjan Jürgenson]]||1842||Nõmme  ||16:2|| 8:2|| 2:0|| 7:0||17:2|| 5:0||12:2||'''8'''   
+
|6–10 ||[[Kristjan Jürgenson]]||1996||1842||Nõmme  ||16:2|| 8:2|| 2:0|| 7:0||17:2|| 5:0||12:2||'''8'''   
 
|-
 
|-
|6–10 ||[[Andreas Jürgenson]] ||1620||Nõmme  ||22:2|| 5:0||14:2|| 6:2|| 3:0|| 4:0||15:2||'''8'''   
+
|6–10 ||[[Andreas Jürgenson]] ||2001||1620||Nõmme  ||22:2|| 5:0||14:2|| 6:2|| 3:0|| 4:0||15:2||'''8'''   
 
|-
 
|-
|6–10 ||[[Kristofer Tali]]    ||1656||Nõmme  ||19:2|| 6:0||20:2|| 5:0||16:2||10:2|| 1:0||'''8'''   
+
|6–10 ||[[Kristofer Tali]]    ||1996||1656||Nõmme  ||19:2|| 6:0||20:2|| 5:0||16:2||10:2|| 1:0||'''8'''   
 
|-
 
|-
|6–10 ||[[Kristjan Hinno]]    ||    ||Hiiumaa || 2:0||10:2||18:0||14:0||19:2||21:2||17:2||'''8'''   
+
|6–10 ||[[Kristjan Hinno]]    ||1999||    ||Hiiumaa || 2:0||10:2||18:0||14:0||19:2||21:2||17:2||'''8'''   
 
|-
 
|-
|6–10 ||[[Marcus Sidoruk]]    ||    ||Lasnamäe||13:0|| 9:0||19:2||15:2||18:2|| 8:0||20:2||'''8'''   
+
|6–10 ||[[Marcus Sidoruk]]    ||1999||    ||Lasnamäe||13:0|| 9:0||19:2||15:2||18:2|| 8:0||20:2||'''8'''   
 
|-
 
|-
|11||[[Marek Jaanimäe]]    ||1711||Nõmme  ||14:2|| 1:0||17:2||18:2|| 5:1|| 2:0|| 3:0||'''7'''   
+
|11||[[Marek Jaanimäe]]    ||1997||1711||Nõmme  ||14:2|| 1:0||17:2||18:2|| 5:1|| 2:0|| 3:0||'''7'''   
 
|-
 
|-
|12||[[Kuldar Kulbre]]    ||    ||Tamka  || 1:0||14:0||15:2||20:2|| 4:0||16:2|| 6:0||'''6'''   
+
|12||[[Kuldar Kulbre]]    ||1997||    ||Tamka  || 1:0||14:0||15:2||20:2|| 4:0||16:2|| 6:0||'''6'''   
 
|-
 
|-
|13||[[Nikolai Borzov]]    ||1763||Lasnamäe||10:2|| 2:0|| 3:0||16:0||21:2||14:0||19:2||'''6'''   
+
|13||[[Nikolai Borzov]]    ||1999||1763||Lasnamäe||10:2|| 2:0|| 3:0||16:0||21:2||14:0||19:2||'''6'''   
 
|-
 
|-
|14||[[Antanas Zamulskis]] ||    ||Nõmme  ||11:0||12:2|| 7:0|| 9:2||15:0||13:2|| 4:0||'''6'''   
+
|14||[[Antanas Zamulskis]] ||2002||    ||Nõmme  ||11:0||12:2|| 7:0|| 9:2||15:0||13:2|| 4:0||'''6'''   
 
|-
 
|-
|15||[[Tarmo Orgusaar]]    ||    ||Käru    || 5:0||22:2||12:0||10:0||14:2||18:2|| 7:0||'''6'''   
+
|15||[[Tarmo Orgusaar]]    ||1996||    ||Käru    || 5:0||22:2||12:0||10:0||14:2||18:2|| 7:0||'''6'''   
 
|-
 
|-
|16||[[Richard Mustkivi]]  ||    ||Nõmme  || 6:0||19:2|| 4:0||13:2|| 8:0||12:0||21:2||'''6'''   
+
|16||[[Richard Mustkivi]]  ||||    ||Nõmme  || 6:0||19:2|| 4:0||13:2|| 8:0||12:0||21:2||'''6'''   
 
|-
 
|-
|17||[[Silver Juvanen]]    ||    ||Käru    || 4:0||20:2||11:0||21:2|| 6:0||22:2|| 9:0||'''6'''   
+
|17||[[Silver Juvanen]]    ||1995||    ||Käru    || 4:0||20:2||11:0||21:2|| 6:0||22:2|| 9:0||'''6'''   
 
|-
 
|-
|18||[[Marten Heinmaa]]    ||    ||Nõmme  ||20:0||21:2|| 9:2||11:0||10:0||15:0||22:2||'''6'''   
+
|18||[[Marten Heinmaa]]    ||1999||    ||Nõmme  ||20:0||21:2|| 9:2||11:0||10:0||15:0||22:2||'''6'''   
 
|-
 
|-
|19||[[Alex Matthias Tamm]]||    ||Lasnamäe|| 8:0||16:0||10:0||22:2|| 9:0||20:2||13:0||'''4'''   
+
|19||[[Alex Matthias Tamm]]||2001||    ||Lasnamäe|| 8:0||16:0||10:0||22:2|| 9:0||20:2||13:0||'''4'''   
 
|-
 
|-
|20||[[Martin Vozov]]      ||    ||Lasnamäe||18:2||17:0|| 8:0||12:0||22:2||19:0||10:0||'''4'''   
+
|20||[[Martin Vozov]]      ||2000||    ||Lasnamäe||18:2||17:0|| 8:0||12:0||22:2||19:0||10:0||'''4'''   
 
|-
 
|-
|21||[[Dimitri Zaporovski]]||    ||Nõmme  || 3:0||18:0||22:2||17:0||13:0|| 9:0||16:0||'''2'''   
+
|21||[[Dimitri Zaporovski]]||2001||    ||Nõmme  || 3:0||18:0||22:2||17:0||13:0|| 9:0||16:0||'''2'''   
 
|-
 
|-
 
|22|| vaba                ||    ||        || 7:0||15:0||21:0||19:0||20:0||17:0||18:0||0
 
|22|| vaba                ||    ||        || 7:0||15:0||21:0||19:0||20:0||17:0||18:0||0

Redaktsioon: 28. september 2008, kell 09:20

Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)

Tallinn, Paul Kerese Malemaja, 27.-28. september 2007

Tüdrukute poolfinaal

Koht Nimi Sünniaasta Reiting Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 Punkte
1 Joanna Sild 1997 1613 Lasnamäe 9:2 15:2 5:2 2:2 3:2 4:2 10:2 14
2 Veronika Pikkel 1997 1638 Lasnamäe 11:2 6:2 3:2 1:0 4:1 5:2 9:2 11
3 Anneli Trees 1998 1280 Lasnamäe 12:2 7:2 2:0 9:2 1:0 6:2 5:2 10
4 Maria Jõesoo 2001 Nõmme 5:0 14:2 6:2 7:2 2:1 1:0 16:2 9
5–8 Karmen Vagula 2000 Nõmme 4:2 16:2 1:0 11:2 10:2 2:0 3:0 8
5–8 Heidi Melis 2002 Remii 8:2 2:0 4:0 16:2 11:2 3:0 13:2 8
5–8 Ingrid-Regina Vähi 1999 Lasnamäe MKK 13:2 3:0 14:2 4:0 9:1 8:1 18:2 8
5–8 Grethel Gerndorf 2000 Nõmme 6:0 10:2 11:0 15:2 12:1 7:1 17:2 8
9 Liis Laur 1999 Nõmme 1:0 18:2 16:2 3:0 7:1 12:2 2:0 7
10 Kersti Annok 1998 Lasnamäe 14:1 8:0 13:2 12:2 5:0 17:2 1:0 7
11 Britta Elisabeth Koorem 1999 Lasnamäe 2:0 17:2 8:2 5:0 6:0 14:2 12:1 7
12 Hedvig Melis 1998 Remii 3:0 13:2 15:2 10:0 8:1 9:0 11:1 6
13 Mari Ann Karjus 2000 Lasnamäe 7:0 12:0 10:0 18:2 16:2 15:2 6:0 6
14 Hannela Melis 1999 Remii 10:1 4:0 7:0 17:1 18:2 11:0 15:1 5
15 Kairi Johanson 1995 Lasnamäe MKK 18:2 1:0 12:0 8:0 17:1 13:0 14:1 4
16 Erely Johanson 1998 Lasnamäe MKK 17:2 5:0 9:0 6:0 13:0 18:2 4:0 4
17 Liisbeth Pendla 2002 Lasnamäe 16:0 11:0 18:2 14:1 15:1 10:0 8:0 4
18 vaba 15:0 9:0 17:0 13:0 14:0 16:0 7:0 0

Poiste poolfinaal

Koht Nimi Sünniaasta Reiting Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 Punkte
1 Janek Jaanimäe 1995 1899 Nõmme 12:2 11:2 5:2 4:2 2:1 3:2 8:2 13
2 Hendrik Tamm 1996 2014 Pärnumaa 9:2 13:2 6:2 3:2 1:1 11:2 5:2 13
3 Andreas Tulva 2000 1749 Lasnamäe 21:2 4:2 13:2 2:0 7:2 1:0 11:2 10
4 Martin Jantson 1997 1910 Nõmme 17:2 3:0 16:2 1:0 12:2 7:2 14:2 10
5 Norman Knyazev 1995 1834 Lasnamäe 15:2 7:2 1:0 8:2 11:1 6:2 2:0 9
6–10 Kristjan Jürgenson 1996 1842 Nõmme 16:2 8:2 2:0 7:0 17:2 5:0 12:2 8
6–10 Andreas Jürgenson 2001 1620 Nõmme 22:2 5:0 14:2 6:2 3:0 4:0 15:2 8
6–10 Kristofer Tali 1996 1656 Nõmme 19:2 6:0 20:2 5:0 16:2 10:2 1:0 8
6–10 Kristjan Hinno 1999 Hiiumaa 2:0 10:2 18:0 14:0 19:2 21:2 17:2 8
6–10 Marcus Sidoruk 1999 Lasnamäe 13:0 9:0 19:2 15:2 18:2 8:0 20:2 8
11 Marek Jaanimäe 1997 1711 Nõmme 14:2 1:0 17:2 18:2 5:1 2:0 3:0 7
12 Kuldar Kulbre 1997 Tamka 1:0 14:0 15:2 20:2 4:0 16:2 6:0 6
13 Nikolai Borzov 1999 1763 Lasnamäe 10:2 2:0 3:0 16:0 21:2 14:0 19:2 6
14 Antanas Zamulskis 2002 Nõmme 11:0 12:2 7:0 9:2 15:0 13:2 4:0 6
15 Tarmo Orgusaar 1996 Käru 5:0 22:2 12:0 10:0 14:2 18:2 7:0 6
16 Richard Mustkivi Nõmme 6:0 19:2 4:0 13:2 8:0 12:0 21:2 6
17 Silver Juvanen 1995 Käru 4:0 20:2 11:0 21:2 6:0 22:2 9:0 6
18 Marten Heinmaa 1999 Nõmme 20:0 21:2 9:2 11:0 10:0 15:0 22:2 6
19 Alex Matthias Tamm 2001 Lasnamäe 8:0 16:0 10:0 22:2 9:0 20:2 13:0 4
20 Martin Vozov 2000 Lasnamäe 18:2 17:0 8:0 12:0 22:2 19:0 10:0 4
21 Dimitri Zaporovski 2001 Nõmme 3:0 18:0 22:2 17:0 13:0 9:0 16:0 2
22 vaba 7:0 15:0 21:0 19:0 20:0 17:0 18:0 0
Personaalsed tööriistad