Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)

Allikas: Kabeliit

Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2006)

Tallinn, Paul Kerese Malemaja, 7.-8. oktoober

Sisukord

Poiste järelturniir meistritiitlile

                          1 2 3    Gm  +  =  -   Pt Clr 
--------------------------------------------------------
  1 Anti Ingel            • 2 2     2  2- 0- 0    4   0 
  2 Martin Talimets       0 • 2     2  1- 0- 1    2   0 
  3 Janek Jaanimäe        0 0 •     2  0- 0- 2    0   0 
--------------------------------------------------------

Poiste finaalturniir

                          1 2 3 4 5 6    Gm  +  =  -   Pt   SB Clr 
-------------------------------------------------------------------
  1 Anti Ingel            • 2 1 2 2 0     5  3- 1- 1    7   35   1 
  2 Janek Jaanimäe        0 • 2 2 1 2     5  3- 1- 1    7   29   1 
  3 Martin Talimets       1 0 • 2 2 2     5  3- 1- 1    7   25  -1 
  4 Hendrik Tamm          0 0 0 • 2 2     5  2- 0- 3    4   10   1 
  5 Eljus Šipovski        0 1 0 0 • 2     5  1- 1- 3    3   11  -1 
  6 Kristjan Jürgenson    2 0 0 0 0 •     5  1- 0- 4    2   14  -1 
-------------------------------------------------------------------

Tüdrukute finaalturniir

                          1 2 3 4 5 6    Gm  +  =  -   Pt   SB Clr 
-------------------------------------------------------------------
  1 Elvia Sõber           • 1 2 2 2 2     5  4- 1- 0    9   35  -1 
  2 Veronika Pikkel       1 • 1 1 2 2     5  2- 3- 0    7   26   1 
  3 Joanna Sild           0 1 • 2 2 2     5  3- 1- 1    7   21   1 
  4 Janet Tamm            0 1 0 • 1 2     5  1- 2- 2    4   10   1 
  5 Heidi Mülla           0 0 0 1 • 2     5  1- 1- 3    3    4  -1 
  6 Kätlin Vist           0 0 0 0 0 •     5  0- 0- 5    0    0  -1 
-------------------------------------------------------------------


Poiste poolfinaal

                           1    2    3    4    5    6    7   Pt   Sk  SB Clr 
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Martin Talimets       5/2 16/2  6/1  2/2  3/1  4/2 12/2  12   66 112  1 
 2. Eljus Šipovski        4/1 23/2 11/2  1/0  8/2 14/2  3/2  11   62  90 -1 
 3. Anti Ingel           27/2 14/2 15/2 10/2  1/1  5/2  2/0  11   59  84 -1 
 4. Hendrik Tamm          2/1  8/2  7/2  6/1  9/2  1/0 11/2  10   67  90  1 
 5. Janek Jaanimäe        1/0 28/2 16/2 12/2 15/2  3/0 10/2  10   57  68 -1 
 6. Martin Jantson       21/2 12/2  1/1  4/1 14/1 10/1  9/1   9   60  74 -1 
 7. Kristjan Jürgenson   11/1 13/2  4/0  8/0 21/2 17/2 20/2   9   54  62 -1 
 8. Erik Jaanimäe        10/1  4/0  0/2  7/2  2/0 25/2 14/2   9   50  50 -1 
 9. Uku Pärn             15/0  0/2 24/2 19/2  4/0 16/2  6/1   9   44  45 -1 
10. Marko Nõmm            8/1 26/2 19/2  3/0 13/2  6/1  5/0   8   58  56  1 
11. Kristofer Tali        7/1 22/2  2/0 13/1 18/2 15/2  4/0   8   56  53  1 
12. Mark Kristian Küttim 18/2  6/0 17/2  5/0 23/2 20/2  1/0   8   55  48  1 
13. Andreas Jürgenson    22/1  7/0 26/2 11/1 10/0 19/2 18/2   8   47  47 -1 
14. Norman Knjazev       17/2  3/0 18/2 20/2  6/1  2/0  8/0   7   59  47  1 
15. Karl Jaagup Kask      9/2 20/2  3/0 22/2  5/0 11/0 16/1   7   56  47  1 
16. Olev Abel            28/2  1/0  5/0 29/2 24/2  9/0 15/1   7   50  31  1 
17. Pavel Kornev         14/0 27/2 12/0 26/1 22/2  7/0 23/2   7   43  33  1 
18. Kevin Eduard Palover 12/0 21/2 14/0 25/2 11/0 24/2 13/0   6   47  32  1 
19. Nikolai Borzov       25/2 24/2 10/0  9/0 20/0 13/0 27/2   6   45  28 -1 
20. Jan-Erik Korn         0/2 15/0 25/2 14/0 19/2 12/0  7/0   6   42  22 -1 
21. Joel Markus Terras    6/0 18/0 29/0  0/2  7/0 28/2 22/2   6   36  18 -1 
22. Janis Lillepea       13/1 11/0 23/2 15/0 17/0 26/2 21/0   5   46  28 -1 
23. Rasmus Pikkel        26/1  2/0 22/0 28/2 12/0 29/2 17/0   5   43  19  1 
24. Karel Tarto          29/2 19/0  9/0 27/2 16/0 18/0 25/1   5   40  19 -1 
25. Andre Jasson         19/0 29/2 20/0 18/0 27/2  8/0 24/1   5   39  19  1 
26. Margus Volkov        23/1 10/0 13/0 17/1 29/1 22/0  0/2   5   36  15 -1 
27. Raido Sepp            3/0 17/0 28/2 24/0 25/0  0/2 19/0   4   38   8  1 
28. Rainer Taidur        16/0  5/0 27/0 23/0  0/2 21/0 29/2   4   35   6  1 
29. Henry Alex Tarto     24/0 25/0 21/2 16/0 26/1 23/0 28/0   3   37  17 -1 
----------------------------------------------------------------------------

Lisaturniir 6. finalisti selgitamiseks

                           1 2 3 4    Gm  +  =  -   Pt Clr 
-----------------------------------------------------------
  1  Kristjan Jürgenson    • 2 2 2     3  3- 0- 0    6   1 
  2  Martin Jantson        0 • 1 2     3  1- 1- 1    3  -1 
  3  Erik Jaanimäe         0 1 • 1     3  0- 2- 1    2   1 
  4  Uku Pärn              0 0 1 •     3  0- 1- 2    1  -1 
-----------------------------------------------------------

Tüdrukute poolfinaal

Koht Võistleja          1    2    3    4    5    6    7   Pt   Sk SB Clr
------------------------------------------------------------------------
 1 Elvia Sõber         9/2  7/2  2/1  6/2  3/2  5/2 10/2  13   44 77 -1 
 2 Veronika Pikkel     8/2  6/2  1/1  5/2  4/2 10/2  3/0  11   51 71 -1 
 3 Janet Tamm          7/1  4/2  5/1  8/2  1/0  6/1  2/2   9   57 68  1 
 4 Kätlin Vist         5/1  3/0  7/2 10/2  2/0  9/2  8/2   9   41 34 -1 
 5 Joanna Sild         4/1  9/2  3/1  2/0  6/2  1/0  7/2   8   57 48  1 
 6 Heidi Mülla        10/2  2/0  8/2  1/0  5/0  3/1  9/2   7   49 25 -1 
 7 Dagmar Seera        3/1  1/0  4/0  9/0 10/2  8/2  5/0   5   47 19  1 
 8 Anne Maria Brusila  2/0 10/2  6/0  3/0  9/2  7/0  4/0   4   45  8  1 
 9 Anneli Diakiv       1/0  5/0 10/1  7/2  8/0  4/0  6/0   3   47 11  1 
10 Eily Salumets       6/0  8/0  9/1  4/0  7/0  2/0  1/0   1   52  3 -1 
------------------------------------------------------------------------


Peakohtunik: Villem Lüüs

Personaalsed tööriistad