Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2009 (64) poolfinaal - tüdrukud: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 6 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti meistrivõistlused minikadettidele (64) poolfinaal - tüdrukud''' | '''Eesti meistrivõistlused minikadettidele (64) poolfinaal - tüdrukud''' | ||
26. september 2009<br> | |||
Tallinn | Tallinn | ||
8. rida: | 8. rida: | ||
!Koht | !Koht | ||
!Võistleja | !Võistleja | ||
!Klubi | |||
!Punkte | !Punkte | ||
!1 | !1 | ||
17. rida: | 18. rida: | ||
!7 | !7 | ||
|- | |- | ||
|1||[[Veronika Pikkel]]|| '''14''' || 7:2 || 10:2 || 3:2 || 2:2 || 8:2 || 4:2 || 5:2 | |1||[[Veronika Pikkel]]||Lasnamäe MKK|| '''14''' || 7:2 || 10:2 || 3:2 || 2:2 || 8:2 || 4:2 || 5:2 | ||
|- | |- | ||
|2||[[Maria Jõesoo]]|| '''12''' || 16:2 || 14:2 || 13:2 || 1:0 || 11:2 || 8:2 || 6:2 | |2||[[Maria Jõesoo]]||Nõmme KK|| '''12''' || 16:2 || 14:2 || 13:2 || 1:0 || 11:2 || 8:2 || 6:2 | ||
|- | |- | ||
|3||[[Anneli Trees]]|| '''9''' || 9:2 || 6:2 || 1:0 || 4:0 || 14:1 || 11:2 || 8:2 | |3||[[Anneli Trees]]||Lasnamäe MKK|| '''9''' || 9:2 || 6:2 || 1:0 || 4:0 || 14:1 || 11:2 || 8:2 | ||
|- | |- | ||
|4||[[Britta-Elisabeth Koorem]]|| '''9''' || 14:0 || 16:2 || 10:2 || 3:2 || 5:2 || 1:0 || 7:1 | |4||[[Britta-Elisabeth Koorem]]||Lasnamäe MKK|| '''9''' || 14:0 || 16:2 || 10:2 || 3:2 || 5:2 || 1:0 || 7:1 | ||
|- | |- | ||
|5||[[Grethel Gertrud Gendorf]]|| '''8''' || 8:0 || 9:2 || 6:2 || 12:2 || 4:0 || 14:2 || 1:0 | |5||[[Grethel Gertrud Gendorf]]||Nõmme KK|| '''8''' || 8:0 || 9:2 || 6:2 || 12:2 || 4:0 || 14:2 || 1:0 | ||
|- | |- | ||
|6||[[Rebeca Riisna]]|| '''8''' || 17:2 || 3:0 || 5:0 || 15:2 || 10:2 || 9:2 || 2:0 | |6||[[Rebeca Riisna]]||Lasnamäe MKK|| '''8''' || 17:2 || 3:0 || 5:0 || 15:2 || 10:2 || 9:2 || 2:0 | ||
|- | |- | ||
|7||[[Hannela Melis]]|| '''8''' || 1:0 || 18:2 || 8:0 || 9:1 || 12:2 || 15:2 || 4:1 | |7||[[Hannela Melis]]||Remii|| '''8''' || 1:0 || 18:2 || 8:0 || 9:1 || 12:2 || 15:2 || 4:1 | ||
|- | |- | ||
|8||[[Karmen Vagula]]|| '''7''' || 5:2 || 12:1 || 7:2 || 11:2 || 1:0 || 2:0 || 3:0 | |8||[[Karmen Vagula]]||Nõmme KK|| '''7''' || 5:2 || 12:1 || 7:2 || 11:2 || 1:0 || 2:0 || 3:0 | ||
|- | |- | ||
|9||[[Hedvig Melis]]|| '''7''' || 3:0 || 5:0 || 14:2 || 7:1 || 13:2 || 6:0 || 16:2 | |9||[[Hedvig Melis]]||Remii|| '''7''' || 3:0 || 5:0 || 14:2 || 7:1 || 13:2 || 6:0 || 16:2 | ||
|- | |- | ||
|10||[[Heidi Melis]]|| '''7''' || 15:2 || 1:0 || 4:0 || 13:2 || 6:0 || 16:2 || 14:1 | |10||[[Heidi Melis]]||Remii|| '''7''' || 15:2 || 1:0 || 4:0 || 13:2 || 6:0 || 16:2 || 14:1 | ||
|- | |- | ||
|11||[[Ezeni Mängel]]|| '''7''' || 13:1 || 17:2 || 12:2 || 8:0 || 2:0 || 3:0 || 18:2 | |11||[[Ezeni Mängel]]||Lasnamäe MKK|| '''7''' || 13:1 || 17:2 || 12:2 || 8:0 || 2:0 || 3:0 || 18:2 | ||
|- | |- | ||
|12||[[Mari Ann Karjus]]|| '''7''' || 18:2 || 8:1 || 11:0 || 5:0 || 7:0 || 17:2 || 15:2 | |12||[[Mari Ann Karjus]]||Lasnamäe MKK|| '''7''' || 18:2 || 8:1 || 11:0 || 5:0 || 7:0 || 17:2 || 15:2 | ||
|- | |- | ||
|13||[[Anne-Mai Agukas]]|| '''7''' || 11:1 || 15:2 || 2:0 || 10:0 || 9:0 || 18:2 || 17:2 | |13||[[Anne-Mai Agukas]]||Lasnamäe MKK|| '''7''' || 11:1 || 15:2 || 2:0 || 10:0 || 9:0 || 18:2 || 17:2 | ||
|- | |- | ||
|14||[[Ketlin Õunap]]|| '''6''' || 4:2 || 2:0 || 9:0 || 17:2 || 3:1 || 5:0 || 10:1 | |14||[[Ketlin Õunap]]||Läänemaa KK|| '''6''' || 4:2 || 2:0 || 9:0 || 17:2 || 3:1 || 5:0 || 10:1 | ||
|- | |- | ||
|15||[[Elise Adwan]]|| '''4''' || 10:0 || 13:0 || 16:2 || 6:0 || 18:2 || 7:0 || 12:0 | |15||[[Elise Adwan]]||Lasnamäe MKK|| '''4''' || 10:0 || 13:0 || 16:2 || 6:0 || 18:2 || 7:0 || 12:0 | ||
|- | |- | ||
|16||[[Jennifer Viira]]|| '''3''' || 2:0 || 4:0 || 15:0 || 18:2 || 17:1 || 10:0 || 9:0 | |16||[[Jennifer Viira]]||Lasnamäe MKK|| '''3''' || 2:0 || 4:0 || 15:0 || 18:2 || 17:1 || 10:0 || 9:0 | ||
|- | |- | ||
|17||[[Ruth Helena Brük]]|| '''3''' || 6:0 || 11:0 || 18:2 || 14:0 || 16:1 || 12:0 || 13:0 | |17||[[Ruth Helena Brük]]||Lasnamäe MKK|| '''3''' || 6:0 || 11:0 || 18:2 || 14:0 || 16:1 || 12:0 || 13:0 | ||
|- | |- | ||
|''18||''Vaba''|| 0 || 12:0 || 7:0 || 17:0 || 16:0 || 15:0 || 13:0 || 11:0 | |''18''||''Vaba''|| || 0 || 12:0 || 7:0 || 17:0 || 16:0 || 15:0 || 13:0 || 11:0 | ||
|} | |} | ||
Kabeliidu juhatuse otsusega (26.09.2009) pääseb otse finaali Joanna Sild, kuna tema osalemine poolfinaalis polnud mõjuvatel põhjustel võimalik. Poolfinaalist pääseb finaali 5 osavõtjat ja seetõttu peeti järelturniir kolme osavõtja vahel ühele vabale finaali kohale. | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
! nimi <!--!! klubi--> !! width=20| RR !! width=20| GG !! width=20| HM !! Punkte !! Koht | |||
|- | |||
| [[Rebeca Riisna]] ||*||0||2||'''2'''||'''6.''' | |||
|- | |||
| [[Grethel Gertrud Gendorf]] ||2||*||2||'''4'''||'''5.''' | |||
|- | |||
| [[Hannela Melis]] ||0||0||*||'''0'''||'''7.''' | |||
|} | |||
Finaali koosseis: | |||
[[Joanna Sild]]<br> | |||
[[Veronika Pikkel]]<br> | |||
[[Maria Jõesoo]]<br> | |||
[[Anneli Trees]]<br> | |||
[[Britta-Elisabeth Koorem]]<br> | |||
[[Grethel Gertrud Gendorf]] | |||
<br>Kohtunik: [[Piret Viirma]] | <br>Kohtunik: [[Piret Viirma]] | ||
[[Kategooria:2009]] |
Viimane redaktsioon: 29. detsember 2009, kell 17:11
Eesti meistrivõistlused minikadettidele (64) poolfinaal - tüdrukud
26. september 2009
Tallinn
Koht | Võistleja | Klubi | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 14 | 7:2 | 10:2 | 3:2 | 2:2 | 8:2 | 4:2 | 5:2 |
2 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 12 | 16:2 | 14:2 | 13:2 | 1:0 | 11:2 | 8:2 | 6:2 |
3 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 9 | 9:2 | 6:2 | 1:0 | 4:0 | 14:1 | 11:2 | 8:2 |
4 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 9 | 14:0 | 16:2 | 10:2 | 3:2 | 5:2 | 1:0 | 7:1 |
5 | Grethel Gertrud Gendorf | Nõmme KK | 8 | 8:0 | 9:2 | 6:2 | 12:2 | 4:0 | 14:2 | 1:0 |
6 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | 8 | 17:2 | 3:0 | 5:0 | 15:2 | 10:2 | 9:2 | 2:0 |
7 | Hannela Melis | Remii | 8 | 1:0 | 18:2 | 8:0 | 9:1 | 12:2 | 15:2 | 4:1 |
8 | Karmen Vagula | Nõmme KK | 7 | 5:2 | 12:1 | 7:2 | 11:2 | 1:0 | 2:0 | 3:0 |
9 | Hedvig Melis | Remii | 7 | 3:0 | 5:0 | 14:2 | 7:1 | 13:2 | 6:0 | 16:2 |
10 | Heidi Melis | Remii | 7 | 15:2 | 1:0 | 4:0 | 13:2 | 6:0 | 16:2 | 14:1 |
11 | Ezeni Mängel | Lasnamäe MKK | 7 | 13:1 | 17:2 | 12:2 | 8:0 | 2:0 | 3:0 | 18:2 |
12 | Mari Ann Karjus | Lasnamäe MKK | 7 | 18:2 | 8:1 | 11:0 | 5:0 | 7:0 | 17:2 | 15:2 |
13 | Anne-Mai Agukas | Lasnamäe MKK | 7 | 11:1 | 15:2 | 2:0 | 10:0 | 9:0 | 18:2 | 17:2 |
14 | Ketlin Õunap | Läänemaa KK | 6 | 4:2 | 2:0 | 9:0 | 17:2 | 3:1 | 5:0 | 10:1 |
15 | Elise Adwan | Lasnamäe MKK | 4 | 10:0 | 13:0 | 16:2 | 6:0 | 18:2 | 7:0 | 12:0 |
16 | Jennifer Viira | Lasnamäe MKK | 3 | 2:0 | 4:0 | 15:0 | 18:2 | 17:1 | 10:0 | 9:0 |
17 | Ruth Helena Brük | Lasnamäe MKK | 3 | 6:0 | 11:0 | 18:2 | 14:0 | 16:1 | 12:0 | 13:0 |
18 | Vaba | 0 | 12:0 | 7:0 | 17:0 | 16:0 | 15:0 | 13:0 | 11:0 |
Kabeliidu juhatuse otsusega (26.09.2009) pääseb otse finaali Joanna Sild, kuna tema osalemine poolfinaalis polnud mõjuvatel põhjustel võimalik. Poolfinaalist pääseb finaali 5 osavõtjat ja seetõttu peeti järelturniir kolme osavõtja vahel ühele vabale finaali kohale.
nimi | RR | GG | HM | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|
Rebeca Riisna | * | 0 | 2 | 2 | 6. |
Grethel Gertrud Gendorf | 2 | * | 2 | 4 | 5. |
Hannela Melis | 0 | 0 | * | 0 | 7. |
Finaali koosseis:
Joanna Sild
Veronika Pikkel
Maria Jõesoo
Anneli Trees
Britta-Elisabeth Koorem
Grethel Gertrud Gendorf
Kohtunik: Piret Viirma