Eesti meistrivõistlused kadettidele 2011 (100) - tüdrukud

Allikas: Kabeliit
Kadetid 2011 100 neiud.jpg.JPG

Eesti meistrivõistlused kadettidele 2011 (100) - tüdrukud

06.-07. märts 2011

Ajakontroll 20'+ 10 sek käigule.

jrk nimi Klubi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 punkte koht
1 Karmen Vagula Nõmme KK X 2 2 0 0 1 +2 2 1 10 4.
2 Liina Kask Lasnamäe MKK 0 X 0 0 0 0 +2 2 0 4 7.
3 Karolina Joanurm Lasnamäe MKK 0 2 X 0 0 0 2 0 0 4 6.
4 Joanna Sild Lasnamäe MKK 2 2 2 X 1 2 2 2 2 15 I-II
5 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 2 2 2 1 X 2 2 2 2 15 I-II
6 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1 2 2 0 0 X +2 2 2 11 III
7 Liis-Beth Pendla Lasnamäe MKK - - 0 0 0 - X 0 0 0 9.
8 Eženi Mängel Lasnamäe MKK 0 0 2 0 0 0 2 X 0 4 8.
9 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK 1 2 2 0 0 0 2 2 X 9 5.


Järelmatš esikohale

jrk Nimi Kuuluvus 1 2 Punkte Koht
1 Joanna Sild Lasnamäe MKK 2 1 3 I
2 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 0 1 1 II

Peakohtunik: Aare Harak


Eesti meistrivõistlused kadettidele
Jrk.nr. Aasta Rahvusvaheline kabe Vene kabe
Tüdrukud Poisid Tüdrukud Poisid
Võitja Tabel Võitja Tabel Võitja Tabel Võitja Tabel
22. 2011 Joanna Sild tabel Janek Jaanimäe tabel tabel tabel
21. 2010 Janet Tamm tabel Hendrik Tamm tabel Joanna Sild tabel Hendrik Tamm tabel
20. 2009 Helina Rajasalu tabel Anti Ingel tabel Helina Rajasalu tabel Mark Kristian Küttim tabel
19. 2008 Margit Viirma tabel Anti Ingel tabel Helina Rajasalu tabel Anti Ingel tabel
18. 2007 Kadi Veski tabel Priit Tänav tabel Kadi Veski tabel Anti Ingel tabel
17. 2006 Margit Viirma tabel Priit Tänav tabel Kadi Veski tabel Konstantin Selli tabel
16. 2005 Kadi Veski tabel Priit Tänav tabel Elvia Sõber tabel Konstantin Selli tabel
15. 2004 Elvia Sõber Toomas Tammer Oksana Fomitšjova Priit Tänav
14. 2003 Darja Dmitrenko Raido Värik Irina Laškevitš Raido Värik
13. 2002 Irina Laškevitš Raido Värik Irina Laškevitš Raido Värik
12. 2001 Irina Laškevitš Raido Värik Irina Laškevitš Raido Värik
11. 2000 Marta Kask Raido Värik Svetlana Solovjova Raido Värik
10. 1999 Irina Laškevitš Raido Värik Helen Raudsepp Raido Värik
9. 1998 Viktoria Temina Ago Luberg Viktoria Temina Markko Legonkov
8. 1997 Marianna Temina Toomas Ismailov Marianna Temina Toomas Ismailov
7. 1996 Maria Savina Toomas Ismailov Maria Savina Toomas Ismailov
6. 1995 Marrit Murre Rafael Saskevitš Marrit Murre Toomas Ismailov
5. 1994 Ilona Sinkel Kenneth Karp Marrit Murre Kenneth Karp
4. 1993 Marrit Murre Stan Nahkor Ilona Sinkel Vitali Samoiljuk
3. 1992 Ülle Reiman Indrek Peenmaa Ilona Sinkel Indrek Peenmaa
2. 1991 Elen Klaus Marko Tiislär Evelin Marks Indrek Peenmaa
1. 1990 Evelin Marks Indrek Peenmaa
Personaalsed tööriistad