Eesti meistrivõistlused kadettidele 2007 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
|||
42. rida: | 42. rida: | ||
Peakohtunik – [[Heinar Jahu]] | Peakohtunik – [[Heinar Jahu]] | ||
==Tüdrukute poolfinaal== | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
|- | |||
!koht!!nimi!!reiting<!--!!kuuluvus!!s/a-->!!1!!2!!3!!4!!5!!6!!7!!punkte | |||
|- | |||
|1 ||[[Margit Viirma]] ||2016|| 8:2|| 2:1|| 6:2|| 3:2|| 4:2|| 9:2|| 7:2||'''13''' | |||
|- | |||
|2 ||[[Janet Tamm]] ||1494|| 5:2|| 1:1|| 7:1|| 4:0|| 3:2|| 6:2|| 9:2||'''10''' | |||
|- | |||
|3 ||[[Elvia Sõber]] ||1979|| 6:2|| 9:2|| 4:2|| 1:0|| 2:0||10:2|| 5:2||'''10''' | |||
|- | |||
|4 ||[[Diana Romanenkova]]||1494|| 7:2||10:2|| 3:0|| 2:2|| 1:0|| 8:2|| 6:2||'''10''' | |||
|- | |||
|5 ||[[Laura Klesment]] || || 2:0|| 6:0|| 9:1|| 8:2||10:2|| 7:2|| 3:0||'''7''' | |||
|- | |||
|6 ||[[Kätlin Vist]] ||1298|| 3:0|| 5:2|| 1:0||10:2|| 7:1|| 2:0|| 4:0||'''5''' | |||
|- | |||
|7 ||[[Dagmar Seera]] || || 4:0|| 8:2|| 2:1|| 9:1|| 6:1|| 5:0|| 1:0||'''5''' | |||
|- | |||
|8 ||[[Elina Sallo]] || || 1:0|| 7:0||10:1|| 5:0|| 9:2|| 4:0||10:2||'''5''' | |||
|- | |||
|9 ||[[Anneli Diakiv]] || ||10:2|| 3:0|| 5:1|| 7:1|| 8:0|| 1:0|| 2:0||'''4''' | |||
|- | |||
|10||[[Elisa Polov]] || || 9:0|| 4:0|| 8:1|| 6:0|| 5:0|| 3:0|| 8:0||'''1''' | |||
|} | |||
==Poiste poolfinaal== | ==Poiste poolfinaal== |
Viimane redaktsioon: 17. jaanuar 2008, kell 13:08
Eesti meistrivõistlused kadettidele 2007 (64)
Tallinn, 27. – 28. oktoober
Tüdrukute finaalturniir
Koht | Nimi | Klubi | S/A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadi Veski | Nõmme KK | 1991 | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
2 | Elvia Sõber | Nõmme KK | 1993 | 1 | * | 1 | 2 | 1 | 2 | 7 |
3 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | 1992 | 0 | 1 | * | 2 | 1 | 2 | 6 |
4 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | 1992 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 4 |
5 | Janet Tamm | Pärnumaa | 1994 | 0 | 1 | 1 | 0 | * | 2 | 4 |
6 | Laura Klesment | Nõmme KK | 1997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 0 |
Peakohtunik – Kerdi Pesur
Poiste finaalturniir
Koht | Nimi | Klubi | S/A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anti Ingel | Nõmme KK | 1993 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 |
2 | Mark Kristjan Küttim | Nõmme KK | 1993 | 0 | * | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 |
3 | Priit Tänav | Nõmme KK | 1991 | 0 | 1 | * | 0 | 2 | 2 | 5 |
4 | Martin Talimets | Nõmme KK | 1993 | 0 | 1 | 2 | * | 1 | 1 | 5 |
5 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | 1996 | 0 | 0 | 0 | 1 | * | 2 | 3 |
6 | Hendrik Tamm | Pärnumaa | 1996 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | * | 1 |
Peakohtunik – Heinar Jahu
Tüdrukute poolfinaal
koht | nimi | reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Margit Viirma | 2016 | 8:2 | 2:1 | 6:2 | 3:2 | 4:2 | 9:2 | 7:2 | 13 |
2 | Janet Tamm | 1494 | 5:2 | 1:1 | 7:1 | 4:0 | 3:2 | 6:2 | 9:2 | 10 |
3 | Elvia Sõber | 1979 | 6:2 | 9:2 | 4:2 | 1:0 | 2:0 | 10:2 | 5:2 | 10 |
4 | Diana Romanenkova | 1494 | 7:2 | 10:2 | 3:0 | 2:2 | 1:0 | 8:2 | 6:2 | 10 |
5 | Laura Klesment | 2:0 | 6:0 | 9:1 | 8:2 | 10:2 | 7:2 | 3:0 | 7 | |
6 | Kätlin Vist | 1298 | 3:0 | 5:2 | 1:0 | 10:2 | 7:1 | 2:0 | 4:0 | 5 |
7 | Dagmar Seera | 4:0 | 8:2 | 2:1 | 9:1 | 6:1 | 5:0 | 1:0 | 5 | |
8 | Elina Sallo | 1:0 | 7:0 | 10:1 | 5:0 | 9:2 | 4:0 | 10:2 | 5 | |
9 | Anneli Diakiv | 10:2 | 3:0 | 5:1 | 7:1 | 8:0 | 1:0 | 2:0 | 4 | |
10 | Elisa Polov | 9:0 | 4:0 | 8:1 | 6:0 | 5:0 | 3:0 | 8:0 | 1 |
Poiste poolfinaal
koht | nimi | reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin Talimets | 2120 | 6:2 | 12:2 | 2:2 | 3:1 | 4:2 | 5:1 | 8:2 | 12 |
2 | Anti Ingel | 2279 | 10:2 | 9:2 | 1:0 | 8:2 | 3:2 | 7:2 | 6:2 | 12 |
3 | Hendrik Tamm | 1951 | 14:2 | 11:2 | 4:2 | 1:1 | 2:0 | 8:2 | 5:2 | 11 |
4 | Kristjan Jürgenson | 1844 | 8:1 | 7:2 | 3:0 | 9:2 | 1:0 | 13:2 | 11:2 | 9 |
5 | Mark Kristian Küttim | 1843 | 12:1 | 8:0 | 9:2 | 6:2 | 11:2 | 1:1 | 3:0 | 8 |
6 | Olev Abel | 1605 | 1:0 | 14:2 | 11:2 | 5:0 | 8:1 | 12:2 | 2:0 | 7 |
7 | Jaan Murumaa | 11:0 | 4:0 | 14:2 | 10:2 | 12:1 | 2:0 | 13:2 | 7 | |
8 | Karl Jaagup Kask | 1806 | 4:1 | 5:2 | 10:2 | 2:0 | 6:1 | 3:0 | 1:0 | 6 |
9 | Andreas Jürgenson | 1620 | 13:2 | 2:0 | 5:0 | 4:0 | 10:1 | 14:2 | 12:1 | 6 |
10 | Martin Männapsoo | 2:0 | 13:2 | 8:0 | 7:0 | 9:1 | 11:1 | 14:2 | 6 | |
11 | Peeter Männapsoo | 7:2 | 3:0 | 6:0 | 13:2 | 5:0 | 10:1 | 4:0 | 5 | |
12 | Juri Vinogradski | 5:1 | 1:0 | 13:0 | 14:2 | 7:1 | 6:0 | 9:1 | 5 | |
13 | Jaak Murumaa | 9:0 | 10:0 | 12:2 | 11:0 | 14:2 | 4:0 | 7:0 | 4 | |
14 | Georg Mattias Vaino | 3:0 | 6:0 | 7:0 | 12:0 | 13:0 | 9:0 | 10:0 | 0 |