Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
P (→Neiud) |
|||
7. rida: | 7. rida: | ||
== Noormehed == | == Noormehed == | ||
[[File:Noormehed2013.jpg|thumb|Esikolmik]] | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht | ! Nr !! Nimi !! Kuuluvus !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !! width=20 | 7 !! width=20 | 8 !! Punkte !! Koht |
Redaktsioon: 11. aprill 2013, kell 20:53
Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013
FINAALTURNIIRID
Tallinn, 19.–22. märts 2013
Noormehed
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 11 | 2. |
2 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
3 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 0 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4. |
4 | Karl Richard Esvald | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6. |
5 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 0 | 2 | 0 | 2 | * | 2 | 0 | 2 | 8 | 5. |
6 | Kris Taimre | Nõmme KK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
7 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 13 | 1. |
8 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | * | 9 | 3. |
Neiud
Nr | Nimi | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebeca Riisna | Lasnamäe MKK | * | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6. |
2 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 12 | 1.–2. |
3 | Anett Moor | Nõmme KK | 0 | 0 | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
4 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7.–8. |
5 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 2 | 1 | 1 | 11 | 3. |
6 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | * | 0 | 0 | 6 | 5. |
7 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | * | 2 | 12 | 1.–2. |
8 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | * | 9 | 4. |
Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/
Meistri selgitab järelmatš.