Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(→Neiud) |
|||
33. rida: | 33. rida: | ||
| 1 || [[Rebeca Riisna]] ||*||0||2||2||0||0||.||0|| ''' ''' || | | 1 || [[Rebeca Riisna]] ||*||0||2||2||0||0||.||0|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || [[Janet Tamm]] ||2||*||2||2|| | | 2 || [[Janet Tamm]] ||2||*||2||2||1||.||1||2|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 3 || [[Anett Moor]] ||0||0||*||1||.||0||0||0|| ''' ''' || | | 3 || [[Anett Moor]] ||0||0||*||1||.||0||0||0|| ''' ''' || | ||
39. rida: | 39. rida: | ||
| 4 || [[Karoliina Emilie Mättik]] ||0||0||1||*||0||0||0||.|| ''' ''' || | | 4 || [[Karoliina Emilie Mättik]] ||0||0||1||*||0||0||0||.|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 5 || [[Joanna Sild]] ||2|| | | 5 || [[Joanna Sild]] ||2||1||.||2||*||2||1||1|| ''' ''' || | ||
|- | |- | ||
| 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||2||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' || | | 6 || [[Britta-Elisabeth Koorem]] ||2||.||2||2||0||*||0||0|| ''' ''' || |
Redaktsioon: 21. märts 2013, kell 18:51
Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2013
FINAALTURNIIRID
Tallinn, 19.–22. märts 2013
Noormehed
Nr | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Tulva | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | . | 1 | ||
2 | Kristofer Diligentov | 0 | * | 0 | 0 | 0 | . | 0 | 0 | ||
3 | Karl Jaagup Kask | 0 | 2 | * | 2 | . | 2 | 1 | 0 | ||
4 | Karl Richard Esvald | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 2 | 0 | . | ||
5 | Andreas Jürgenson | 0 | 2 | . | 2 | * | 2 | 0 | 2 | ||
6 | Kris Taimre | 0 | . | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | ||
7 | Hendrik Tamm | . | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | ||
8 | Janek Jaanimäe | 1 | 2 | 2 | . | 0 | 2 | 0 | * |
Neiud
Nr | Nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rebeca Riisna | * | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | . | 0 | ||
2 | Janet Tamm | 2 | * | 2 | 2 | 1 | . | 1 | 2 | ||
3 | Anett Moor | 0 | 0 | * | 1 | . | 0 | 0 | 0 | ||
4 | Karoliina Emilie Mättik | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 0 | 0 | . | ||
5 | Joanna Sild | 2 | 1 | . | 2 | * | 2 | 1 | 1 | ||
6 | Britta-Elisabeth Koorem | 2 | . | 2 | 2 | 0 | * | 0 | 0 | ||
7 | Anneli Trees | . | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | * | 2 | ||
8 | Maria Jõesoo | 2 | 0 | 2 | . | 1 | 2 | 0 | * |
Peakohtunik: Villem Lüüs /fa/