Erinevus lehekülje "Eesti meistrivõistlused juunioridele 2011 (100)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
Rida 15: Rida 15:
 
|1||[[ Frank Smirnov]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 0|| 0|| 0|| 0|| 0|| ''' 7.'''
 
|1||[[ Frank Smirnov]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 0|| 0|| 0|| 0|| 0|| ''' 7.'''
 
|-
 
|-
|2||[[ Martin Talimets]] ||[[Nõmme KK]]||2 || X|| 2|| 2|| 0|| 1||2 || 9|| ''' '''
+
|2||[[ Martin Talimets]] ||[[Nõmme KK]]||2 || X|| 2|| 2|| 0|| 1||2 || 9|| ''' II '''
 
|-
 
|-
|3||[[ Hendrik Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 2|| 0|| X|| 2|| || 1|| 2|| || ''' '''
+
|3||[[ Hendrik Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 2|| 0|| X|| 2||0 || 1|| 2||7 || '''4. '''
 
|-
 
|-
 
|4||[[ Andreas Jürgenson]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 0|| 0|| X||0 || 0|| 2|| 4|| '''5. '''
 
|4||[[ Andreas Jürgenson]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 0|| 0|| X||0 || 0|| 2|| 4|| '''5. '''
 
|-
 
|-
|5||[[ Anti Ingel]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 2|| ||2 || X||2 || 2|| || ''' '''
+
|5||[[ Anti Ingel]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 2||2 ||2 || X||2 || 2||12 || '''I '''
 
|-
 
|-
|6||[[ Janek Jaanimäe]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 1|| 1|| 2|| 0|| X|| 2|| 8|| ''' '''
+
|6||[[ Janek Jaanimäe]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 1|| 1|| 2|| 0|| X|| 2|| 8|| '''III '''
 
|-
 
|-
|7||[[ Kalev Mänd]] ||[[Läänemaa KK]]|| 2|| 0|| 0|| 0|| 0|| 0|| X|| || '''  6.'''
+
|7||[[ Kalev Mänd]] ||[[Läänemaa KK]]|| 2|| 0|| 0|| 0|| 0|| 0|| X|| 2|| '''  6.'''
 
|}
 
|}
 
<br>
 
<br>
Rida 37: Rida 37:
 
|1||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 1|| 2|| 0|| 1||0 || 4|| ''' 8.'''
 
|1||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 1|| 2|| 0|| 1||0 || 4|| ''' 8.'''
 
|-
 
|-
|2||[[ Diana Romanenkova]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| X|| 2||1 || 1|| 0||0 || 0|| 6|| ''' '''
+
|2||[[ Diana Romanenkova]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| X|| 2||1 || 1|| 0||0 || 0|| 6|| ''' 4.'''
 
|-
 
|-
 
|3||[[ Anneli Trees]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| 0|| X|| 0|| 0|| 2|| 0|| 0|| 4|| ''' 6.'''
 
|3||[[ Anneli Trees]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| 0|| X|| 0|| 0|| 2|| 0|| 0|| 4|| ''' 6.'''
 
|-
 
|-
|4||[[ Margit Viirma]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 1|| 1|| 2|| X||2 ||2 || 2|| || || ''' '''
+
|4||[[ Margit Viirma]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 1|| 1|| 2|| X||2 ||2 || 2|| 2|| 12|| ''' I'''
 
|-
 
|-
|5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 0|| 1|| 2||0 || X|| 2|| 1|| 0|| 6|| ''' '''
+
|5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 0|| 1|| 2||0 || X|| 2|| 1|| 0|| 6|| '''5. '''
 
|-
 
|-
 
|6||[[ Veronika Pikkel]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| 2|| 0||0 || 0|| X||0 || 0|| 4|| ''' 7.'''
 
|6||[[ Veronika Pikkel]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| 2|| 0||0 || 0|| X||0 || 0|| 4|| ''' 7.'''
Rida 49: Rida 49:
 
|7||[[ Helina Rajasalu]] ||[[Nõmme KK]]|| 1|| 2|| 2|| 0|| 1||2 || X|| 1|| 9|| '''  III'''
 
|7||[[ Helina Rajasalu]] ||[[Nõmme KK]]|| 1|| 2|| 2|| 0|| 1||2 || X|| 1|| 9|| '''  III'''
 
|-
 
|-
|8||[[ Elvia Sõber]] ||[[Remii SK]]|| 2|| 2|| 2|| ||2 || 2|| 1|| X|| || ''' '''
+
|8||[[ Elvia Sõber]] ||[[Remii SK]]|| 2|| 2|| 2|| 0||2 || 2|| 1|| X|| 11|| ''' II '''
 
|}
 
|}
 
<br>
 
<br>

Viimane redaktsioon: 27. märts 2011, kell 15:44

Finaalturniir (24.–27. märts)

  • Peakohtunik: Piret Viirma
  • 8 osavõtjat
  • Ringsüsteemis, 1 ring
  • ajakontroll 1 tund 20 minutit + 1 minut käigule (Fischeri süsteem)
  • Partiide üles kirjutamine on kohustuslik
  • 2 paremat pääsevad otse 2012. a. juunioride meistrivõistluste finaali.


Noormehed

jrk nimi Klubi 1 2 3 4 5 6 7 punkte koht
1 Frank Smirnov Lasnamäe MKK X 0 0 0 0 0 0 0 7.
2 Martin Talimets Nõmme KK 2 X 2 2 0 1 2 9 II
3 Hendrik Tamm Pärnumaa SL 2 0 X 2 0 1 2 7 4.
4 Andreas Jürgenson Nõmme KK 2 0 0 X 0 0 2 4 5.
5 Anti Ingel Nõmme KK 2 2 2 2 X 2 2 12 I
6 Janek Jaanimäe Nõmme KK 2 1 1 2 0 X 2 8 III
7 Kalev Mänd Läänemaa KK 2 0 0 0 0 0 X 2 6.



Neiud

jrk nimi Klubi 1 2 3 4 5 6 7 8 punkte koht
1 Joanna Sild Lasnamäe MKK X 0 0 1 2 0 1 0 4 8.
2 Diana Romanenkova Nõmme KK 2 X 2 1 1 0 0 0 6 4.
3 Anneli Trees Lasnamäe MKK 2 0 X 0 0 2 0 0 4 6.
4 Margit Viirma Lasnamäe MKK 1 1 2 X 2 2 2 2 12 I
5 Janet Tamm Pärnumaa SL 0 1 2 0 X 2 1 0 6 5.
6 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 2 2 0 0 0 X 0 0 4 7.
7 Helina Rajasalu Nõmme KK 1 2 2 0 1 2 X 1 9 III
8 Elvia Sõber Remii SK 2 2 2 0 2 2 1 X 11 II




Võistluste ajakava:

24.03. Kell 10:00 võistluste avamine ja I voor

24.03. Kell 15:00 II voor

25.03. Kell 10:00 III voor

25.03. Kell 15:00 IV voor

26.03. Kell 15:00 V voor

27.03. Kell 10:00 VI voor

27.03. Kell 15:00 VII voor, mille järel võistluste lõpetamine.

Personaalsed tööriistad