Eesti meistrivõistlused juunioridele 2011 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
37. rida: | 37. rida: | ||
|1||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 1|| 2|| 0|| ||0 || || ''' ''' | |1||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 1|| 2|| 0|| ||0 || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|2||[[ Diana Romanenkova]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| X|| 2||1 || 1|| ||0 || 0|| || ''' ''' | |2||[[ Diana Romanenkova]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| X|| 2||1 || 1|| 0||0 || 0|| 6|| ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|3||[[ Anneli Trees]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| 0|| X|| 0|| || 2|| 0|| 0|| || ''' ''' | |3||[[ Anneli Trees]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| 0|| X|| 0|| || 2|| 0|| 0|| || ''' ''' | ||
45. rida: | 45. rida: | ||
|5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 0|| 1|| ||0 || X|| 2|| 1|| 0|| || ''' ''' | |5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 0|| 1|| ||0 || X|| 2|| 1|| 0|| || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|6||[[ Veronika Pikkel]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| || 0||0 || 0|| X||0 || 0|| || ''' ''' | |6||[[ Veronika Pikkel]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| 2|| 0||0 || 0|| X||0 || 0|| 4|| ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|7||[[ Helina Rajasalu]] ||[[Nõmme KK]]|| || 2|| 2|| 0|| 1||2 || X|| 1|| || ''' ''' | |7||[[ Helina Rajasalu]] ||[[Nõmme KK]]|| || 2|| 2|| 0|| 1||2 || X|| 1|| || ''' ''' |
Redaktsioon: 27. märts 2011, kell 14:26
Finaalturniir (24.–27. märts)
- Peakohtunik: Piret Viirma
- 8 osavõtjat
- Ringsüsteemis, 1 ring
- ajakontroll 1 tund 20 minutit + 1 minut käigule (Fischeri süsteem)
- Partiide üles kirjutamine on kohustuslik
- 2 paremat pääsevad otse 2012. a. juunioride meistrivõistluste finaali.
Noormehed
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frank Smirnov | Lasnamäe MKK | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7. |
2 | Martin Talimets | Nõmme KK | 2 | X | 2 | 2 | 0 | 2 | |||
3 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | 2 | 0 | X | 2 | 1 | 2 | |||
4 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 2 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 2 | 4 | 5. |
5 | Anti Ingel | Nõmme KK | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | |||
6 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 2 | 1 | 2 | 0 | X | 2 | |||
7 | Kalev Mänd | Läänemaa KK | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 6. |
Neiud
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | X | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |||
2 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | 2 | X | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | |
3 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 2 | 0 | X | 0 | 2 | 0 | 0 | |||
4 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | 1 | 1 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | |||
5 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 0 | 1 | 0 | X | 2 | 1 | 0 | |||
6 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 4 | |
7 | Helina Rajasalu | Nõmme KK | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | X | 1 | |||
8 | Elvia Sõber | Remii SK | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | X |
Võistluste ajakava:
24.03. Kell 10:00 võistluste avamine ja I voor
24.03. Kell 15:00 II voor
25.03. Kell 10:00 III voor
25.03. Kell 15:00 IV voor
26.03. Kell 15:00 V voor
27.03. Kell 10:00 VI voor
27.03. Kell 15:00 VII voor, mille järel võistluste lõpetamine.