Eesti meistrivõistlused juunioridele 2011 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
15. rida: | 15. rida: | ||
|1||[[ Frank Smirnov]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 0|| 0|| 0|| || || ''' ''' | |1||[[ Frank Smirnov]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| 0|| 0|| 0|| || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|2||[[ Martin Talimets]] ||[[Nõmme KK]]||2 || X|| 2|| 2|| || ||2 || || ''' ''' | |2||[[ Martin Talimets]] ||[[Nõmme KK]]||2 || X|| 2|| 2|| 0|| ||2 || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|3||[[ Hendrik Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 2|| 0|| X|| 2|| || 1|| 2|| || ''' ''' | |3||[[ Hendrik Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| 2|| 0|| X|| 2|| || 1|| 2|| || ''' ''' | ||
21. rida: | 21. rida: | ||
|4||[[ Andreas Jürgenson]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 0|| 0|| X||0 || 0|| 2|| 4|| '''5. ''' | |4||[[ Andreas Jürgenson]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 0|| 0|| X||0 || 0|| 2|| 4|| '''5. ''' | ||
|- | |- | ||
|5||[[ Anti Ingel]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| || ||2 || X||2 || 2|| || ''' ''' | |5||[[ Anti Ingel]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| 2|| ||2 || X||2 || 2|| || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|6||[[ Janek Jaanimäe]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| || 1|| 2|| 0|| X|| 2|| || ''' ''' | |6||[[ Janek Jaanimäe]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| || 1|| 2|| 0|| X|| 2|| || ''' ''' |
Redaktsioon: 27. märts 2011, kell 12:20
Finaalturniir (24.–27. märts)
- Peakohtunik: Piret Viirma
- 8 osavõtjat
- Ringsüsteemis, 1 ring
- ajakontroll 1 tund 20 minutit + 1 minut käigule (Fischeri süsteem)
- Partiide üles kirjutamine on kohustuslik
- 2 paremat pääsevad otse 2012. a. juunioride meistrivõistluste finaali.
Noormehed
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frank Smirnov | Lasnamäe MKK | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
2 | Martin Talimets | Nõmme KK | 2 | X | 2 | 2 | 0 | 2 | |||
3 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | 2 | 0 | X | 2 | 1 | 2 | |||
4 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 2 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 2 | 4 | 5. |
5 | Anti Ingel | Nõmme KK | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | |||
6 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 2 | 1 | 2 | 0 | X | 2 | |||
7 | Kalev Mänd | Läänemaa KK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
Neiud
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | X | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | ||||
2 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | 2 | X | 2 | 1 | 0 | 0 | ||||
3 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 2 | 0 | X | 2 | 0 | 0 | ||||
4 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | 1 | 1 | X | 2 | 2 | 2 | ||||
5 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 0 | 0 | X | 2 | 1 | 0 | ||||
6 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | ||||
7 | Helina Rajasalu | Nõmme KK | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | X | ||||
8 | Elvia Sõber | Remii SK | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | X |
Võistluste ajakava:
24.03. Kell 10:00 võistluste avamine ja I voor
24.03. Kell 15:00 II voor
25.03. Kell 10:00 III voor
25.03. Kell 15:00 IV voor
26.03. Kell 15:00 V voor
27.03. Kell 10:00 VI voor
27.03. Kell 15:00 VII voor, mille järel võistluste lõpetamine.