Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
5. rida: | 5. rida: | ||
== Tüdrukute poolfinaal == | == Tüdrukute poolfinaal == | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! Koht !! Nimi !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | ! Koht !! Nimi !! Sünniaasta !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Joanna Sild]] ||1613||Lasnamäe || 9:2||15:2|| 5:2|| 2:2|| 3:2|| 4:2||10:2||'''14''' | |1 ||[[Joanna Sild]] ||1997||1613||Lasnamäe || 9:2||15:2|| 5:2|| 2:2|| 3:2|| 4:2||10:2||'''14''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Veronika Pikkel]] ||1638||Lasnamäe ||11:2|| 6:2|| 3:2|| 1:0|| 4:1|| 5:2|| 9:2||'''11''' | |2 ||[[Veronika Pikkel]] ||1997||1638||Lasnamäe ||11:2|| 6:2|| 3:2|| 1:0|| 4:1|| 5:2|| 9:2||'''11''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Anneli Trees]] ||1280||Lasnamäe ||12:2|| 7:2|| 2:0|| 9:2|| 1:0|| 6:2|| 5:2||'''10''' | |3 ||[[Anneli Trees]] ||1998||1280||Lasnamäe ||12:2|| 7:2|| 2:0|| 9:2|| 1:0|| 6:2|| 5:2||'''10''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Maria Jõesoo]] || ||Nõmme || 5:0||14:2|| 6:2|| 7:2|| 2:1|| 1:0||16:2||'''9''' | |4 ||[[Maria Jõesoo]] ||2001|| ||Nõmme || 5:0||14:2|| 6:2|| 7:2|| 2:1|| 1:0||16:2||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|5–8 ||[[Karmen Vagula]] || ||Nõmme || 4:2||16:2|| 1:0||11:2||10:2|| 2:0|| 3:0||'''8''' | |5–8 ||[[Karmen Vagula]] ||2000|| ||Nõmme || 4:2||16:2|| 1:0||11:2||10:2|| 2:0|| 3:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|5–8 ||[[Heidi Melis]] || ||Remii || 8:2|| 2:0|| 4:0||16:2||11:2|| 3:0||13:2||'''8''' | |5–8 ||[[Heidi Melis]] ||2002|| ||Remii || 8:2|| 2:0|| 4:0||16:2||11:2|| 3:0||13:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|5–8 ||[[Ingrid-Regina Vähi]] || ||Lasnamäe MKK||13:2|| 3:0||14:2|| 4:0|| 9:1|| 8:1||18:2||'''8''' | |5–8 ||[[Ingrid-Regina Vähi]] ||1999|| ||Lasnamäe MKK||13:2|| 3:0||14:2|| 4:0|| 9:1|| 8:1||18:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|5–8 ||[[Grethel Gerndorf]] || ||Nõmme || 6:0||10:2||11:0||15:2||12:1|| 7:1||17:2||'''8''' | |5–8 ||[[Grethel Gerndorf]] ||2000|| ||Nõmme || 6:0||10:2||11:0||15:2||12:1|| 7:1||17:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Liis Laur]] || ||Nõmme || 1:0||18:2||16:2|| 3:0|| 7:1||12:2|| 2:0||'''7''' | |9 ||[[Liis Laur]] ||1999|| ||Nõmme || 1:0||18:2||16:2|| 3:0|| 7:1||12:2|| 2:0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|10||[[Kersti Annok]] || ||Lasnamäe ||14:1|| 8:0||13:2||12:2|| 5:0||17:2|| 1:0||'''7''' | |10||[[Kersti Annok]] ||1998|| ||Lasnamäe ||14:1|| 8:0||13:2||12:2|| 5:0||17:2|| 1:0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|11||[[Britta Elisabeth Koorem]]|| ||Lasnamäe || 2:0||17:2|| 8:2|| 5:0|| 6:0||14:2||12:1||'''7''' | |11||[[Britta Elisabeth Koorem]]||1999|| ||Lasnamäe || 2:0||17:2|| 8:2|| 5:0|| 6:0||14:2||12:1||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|12||[[Hedvig Melis]] || ||Remii || 3:0||13:2||15:2||10:0|| 8:1|| 9:0||11:1||'''6''' | |12||[[Hedvig Melis]] ||1998|| ||Remii || 3:0||13:2||15:2||10:0|| 8:1|| 9:0||11:1||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|13||[[Mari Ann Karjus]] || ||Lasnamäe || 7:0||12:0||10:0||18:2||16:2||15:2|| 6:0||'''6''' | |13||[[Mari Ann Karjus]] ||2000|| ||Lasnamäe || 7:0||12:0||10:0||18:2||16:2||15:2|| 6:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|14||[[Hannela Melis]] || ||Remii ||10:1|| 4:0|| 7:0||17:1||18:2||11:0||15:1||'''5''' | |14||[[Hannela Melis]] ||1999|| ||Remii ||10:1|| 4:0|| 7:0||17:1||18:2||11:0||15:1||'''5''' | ||
|- | |- | ||
|15||[[Kairi Johanson]] || ||Lasnamäe MKK||18:2|| 1:0||12:0|| 8:0||17:1||13:0||14:1||'''4''' | |15||[[Kairi Johanson]] ||1995|| ||Lasnamäe MKK||18:2|| 1:0||12:0|| 8:0||17:1||13:0||14:1||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|16||[[Erely Johanson]] || ||Lasnamäe MKK||17:2|| 5:0|| 9:0|| 6:0||13:0||18:2|| 4:0||'''4''' | |16||[[Erely Johanson]] ||1998|| ||Lasnamäe MKK||17:2|| 5:0|| 9:0|| 6:0||13:0||18:2|| 4:0||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|17||[[Liisbeth Pendla]] || ||Lasnamäe ||16:0||11:0||18:2||14:1||15:1||10:0|| 8:0||'''4''' | |17||[[Liisbeth Pendla]] ||2002|| ||Lasnamäe ||16:0||11:0||18:2||14:1||15:1||10:0|| 8:0||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|18|| vaba || || ||15:0|| 9:0||17:0||13:0||14:0||16:0|| 7:0||0 | |18|| vaba || || ||15:0|| 9:0||17:0||13:0||14:0||16:0|| 7:0||0 | ||
47. rida: | 47. rida: | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! Koht !! Nimi !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | ! Koht !! Nimi !! Sünniaasta !! Reiting !! Kuuluvus !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Janek Jaanimäe]] ||1899||Nõmme ||12:2||11:2|| 5:2|| 4:2|| 2:1|| 3:2|| 8:2||'''13''' | |1 ||[[Janek Jaanimäe]] ||1995||1899||Nõmme ||12:2||11:2|| 5:2|| 4:2|| 2:1|| 3:2|| 8:2||'''13''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Hendrik Tamm]] ||2014||Pärnumaa|| 9:2||13:2|| 6:2|| 3:2|| 1:1||11:2|| 5:2||'''13''' | |2 ||[[Hendrik Tamm]] ||1996||2014||Pärnumaa|| 9:2||13:2|| 6:2|| 3:2|| 1:1||11:2|| 5:2||'''13''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Andreas Tulva]] ||1749||Lasnamäe||21:2|| 4:2||13:2|| 2:0|| 7:2|| 1:0||11:2||'''10''' | |3 ||[[Andreas Tulva]] ||2000||1749||Lasnamäe||21:2|| 4:2||13:2|| 2:0|| 7:2|| 1:0||11:2||'''10''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Martin Jantson]] ||1910||Nõmme ||17:2|| 3:0||16:2|| 1:0||12:2|| 7:2||14:2||'''10''' | |4 ||[[Martin Jantson]] ||1997||1910||Nõmme ||17:2|| 3:0||16:2|| 1:0||12:2|| 7:2||14:2||'''10''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Norman Knyazev]] ||1834||Lasnamäe||15:2|| 7:2|| 1:0|| 8:2||11:1|| 6:2|| 2:0||'''9''' | |5 ||[[Norman Knyazev]] ||1995||1834||Lasnamäe||15:2|| 7:2|| 1:0|| 8:2||11:1|| 6:2|| 2:0||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|6–10 ||[[Kristjan Jürgenson]]||1842||Nõmme ||16:2|| 8:2|| 2:0|| 7:0||17:2|| 5:0||12:2||'''8''' | |6–10 ||[[Kristjan Jürgenson]]||1996||1842||Nõmme ||16:2|| 8:2|| 2:0|| 7:0||17:2|| 5:0||12:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|6–10 ||[[Andreas Jürgenson]] ||1620||Nõmme ||22:2|| 5:0||14:2|| 6:2|| 3:0|| 4:0||15:2||'''8''' | |6–10 ||[[Andreas Jürgenson]] ||2001||1620||Nõmme ||22:2|| 5:0||14:2|| 6:2|| 3:0|| 4:0||15:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|6–10 ||[[Kristofer Tali]] ||1656||Nõmme ||19:2|| 6:0||20:2|| 5:0||16:2||10:2|| 1:0||'''8''' | |6–10 ||[[Kristofer Tali]] ||1996||1656||Nõmme ||19:2|| 6:0||20:2|| 5:0||16:2||10:2|| 1:0||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|6–10 ||[[Kristjan Hinno]] || ||Hiiumaa || 2:0||10:2||18:0||14:0||19:2||21:2||17:2||'''8''' | |6–10 ||[[Kristjan Hinno]] ||1999|| ||Hiiumaa || 2:0||10:2||18:0||14:0||19:2||21:2||17:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|6–10 ||[[Marcus Sidoruk]] || ||Lasnamäe||13:0|| 9:0||19:2||15:2||18:2|| 8:0||20:2||'''8''' | |6–10 ||[[Marcus Sidoruk]] ||1999|| ||Lasnamäe||13:0|| 9:0||19:2||15:2||18:2|| 8:0||20:2||'''8''' | ||
|- | |- | ||
|11||[[Marek Jaanimäe]] ||1711||Nõmme ||14:2|| 1:0||17:2||18:2|| 5:1|| 2:0|| 3:0||'''7''' | |11||[[Marek Jaanimäe]] ||1997||1711||Nõmme ||14:2|| 1:0||17:2||18:2|| 5:1|| 2:0|| 3:0||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|12||[[Kuldar Kulbre]] || ||Tamka || 1:0||14:0||15:2||20:2|| 4:0||16:2|| 6:0||'''6''' | |12||[[Kuldar Kulbre]] ||1997|| ||Tamka || 1:0||14:0||15:2||20:2|| 4:0||16:2|| 6:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|13||[[Nikolai Borzov]] ||1763||Lasnamäe||10:2|| 2:0|| 3:0||16:0||21:2||14:0||19:2||'''6''' | |13||[[Nikolai Borzov]] ||1999||1763||Lasnamäe||10:2|| 2:0|| 3:0||16:0||21:2||14:0||19:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|14||[[Antanas Zamulskis]] || ||Nõmme ||11:0||12:2|| 7:0|| 9:2||15:0||13:2|| 4:0||'''6''' | |14||[[Antanas Zamulskis]] ||2002|| ||Nõmme ||11:0||12:2|| 7:0|| 9:2||15:0||13:2|| 4:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|15||[[Tarmo Orgusaar]] || ||Käru || 5:0||22:2||12:0||10:0||14:2||18:2|| 7:0||'''6''' | |15||[[Tarmo Orgusaar]] ||1996|| ||Käru || 5:0||22:2||12:0||10:0||14:2||18:2|| 7:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|16||[[Richard Mustkivi]] || ||Nõmme || 6:0||19:2|| 4:0||13:2|| 8:0||12:0||21:2||'''6''' | |16||[[Richard Mustkivi]] |||| ||Nõmme || 6:0||19:2|| 4:0||13:2|| 8:0||12:0||21:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|17||[[Silver Juvanen]] || ||Käru || 4:0||20:2||11:0||21:2|| 6:0||22:2|| 9:0||'''6''' | |17||[[Silver Juvanen]] ||1995|| ||Käru || 4:0||20:2||11:0||21:2|| 6:0||22:2|| 9:0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|18||[[Marten Heinmaa]] || ||Nõmme ||20:0||21:2|| 9:2||11:0||10:0||15:0||22:2||'''6''' | |18||[[Marten Heinmaa]] ||1999|| ||Nõmme ||20:0||21:2|| 9:2||11:0||10:0||15:0||22:2||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|19||[[Alex Matthias Tamm]]|| ||Lasnamäe|| 8:0||16:0||10:0||22:2|| 9:0||20:2||13:0||'''4''' | |19||[[Alex Matthias Tamm]]||2001|| ||Lasnamäe|| 8:0||16:0||10:0||22:2|| 9:0||20:2||13:0||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|20||[[Martin Vozov]] || ||Lasnamäe||18:2||17:0|| 8:0||12:0||22:2||19:0||10:0||'''4''' | |20||[[Martin Vozov]] ||2000|| ||Lasnamäe||18:2||17:0|| 8:0||12:0||22:2||19:0||10:0||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|21||[[Dimitri Zaporovski]]|| ||Nõmme || 3:0||18:0||22:2||17:0||13:0|| 9:0||16:0||'''2''' | |21||[[Dimitri Zaporovski]]||2001|| ||Nõmme || 3:0||18:0||22:2||17:0||13:0|| 9:0||16:0||'''2''' | ||
|- | |- | ||
|22|| vaba || || || 7:0||15:0||21:0||19:0||20:0||17:0||18:0||0 | |22|| vaba || || || 7:0||15:0||21:0||19:0||20:0||17:0||18:0||0 |
Redaktsioon: 28. september 2008, kell 09:20
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008)
Tallinn, Paul Kerese Malemaja, 27.-28. september 2007
Tüdrukute poolfinaal
Koht | Nimi | Sünniaasta | Reiting | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joanna Sild | 1997 | 1613 | Lasnamäe | 9:2 | 15:2 | 5:2 | 2:2 | 3:2 | 4:2 | 10:2 | 14 |
2 | Veronika Pikkel | 1997 | 1638 | Lasnamäe | 11:2 | 6:2 | 3:2 | 1:0 | 4:1 | 5:2 | 9:2 | 11 |
3 | Anneli Trees | 1998 | 1280 | Lasnamäe | 12:2 | 7:2 | 2:0 | 9:2 | 1:0 | 6:2 | 5:2 | 10 |
4 | Maria Jõesoo | 2001 | Nõmme | 5:0 | 14:2 | 6:2 | 7:2 | 2:1 | 1:0 | 16:2 | 9 | |
5–8 | Karmen Vagula | 2000 | Nõmme | 4:2 | 16:2 | 1:0 | 11:2 | 10:2 | 2:0 | 3:0 | 8 | |
5–8 | Heidi Melis | 2002 | Remii | 8:2 | 2:0 | 4:0 | 16:2 | 11:2 | 3:0 | 13:2 | 8 | |
5–8 | Ingrid-Regina Vähi | 1999 | Lasnamäe MKK | 13:2 | 3:0 | 14:2 | 4:0 | 9:1 | 8:1 | 18:2 | 8 | |
5–8 | Grethel Gerndorf | 2000 | Nõmme | 6:0 | 10:2 | 11:0 | 15:2 | 12:1 | 7:1 | 17:2 | 8 | |
9 | Liis Laur | 1999 | Nõmme | 1:0 | 18:2 | 16:2 | 3:0 | 7:1 | 12:2 | 2:0 | 7 | |
10 | Kersti Annok | 1998 | Lasnamäe | 14:1 | 8:0 | 13:2 | 12:2 | 5:0 | 17:2 | 1:0 | 7 | |
11 | Britta Elisabeth Koorem | 1999 | Lasnamäe | 2:0 | 17:2 | 8:2 | 5:0 | 6:0 | 14:2 | 12:1 | 7 | |
12 | Hedvig Melis | 1998 | Remii | 3:0 | 13:2 | 15:2 | 10:0 | 8:1 | 9:0 | 11:1 | 6 | |
13 | Mari Ann Karjus | 2000 | Lasnamäe | 7:0 | 12:0 | 10:0 | 18:2 | 16:2 | 15:2 | 6:0 | 6 | |
14 | Hannela Melis | 1999 | Remii | 10:1 | 4:0 | 7:0 | 17:1 | 18:2 | 11:0 | 15:1 | 5 | |
15 | Kairi Johanson | 1995 | Lasnamäe MKK | 18:2 | 1:0 | 12:0 | 8:0 | 17:1 | 13:0 | 14:1 | 4 | |
16 | Erely Johanson | 1998 | Lasnamäe MKK | 17:2 | 5:0 | 9:0 | 6:0 | 13:0 | 18:2 | 4:0 | 4 | |
17 | Liisbeth Pendla | 2002 | Lasnamäe | 16:0 | 11:0 | 18:2 | 14:1 | 15:1 | 10:0 | 8:0 | 4 | |
18 | vaba | 15:0 | 9:0 | 17:0 | 13:0 | 14:0 | 16:0 | 7:0 | 0 |
Poiste poolfinaal
Koht | Nimi | Sünniaasta | Reiting | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janek Jaanimäe | 1995 | 1899 | Nõmme | 12:2 | 11:2 | 5:2 | 4:2 | 2:1 | 3:2 | 8:2 | 13 |
2 | Hendrik Tamm | 1996 | 2014 | Pärnumaa | 9:2 | 13:2 | 6:2 | 3:2 | 1:1 | 11:2 | 5:2 | 13 |
3 | Andreas Tulva | 2000 | 1749 | Lasnamäe | 21:2 | 4:2 | 13:2 | 2:0 | 7:2 | 1:0 | 11:2 | 10 |
4 | Martin Jantson | 1997 | 1910 | Nõmme | 17:2 | 3:0 | 16:2 | 1:0 | 12:2 | 7:2 | 14:2 | 10 |
5 | Norman Knyazev | 1995 | 1834 | Lasnamäe | 15:2 | 7:2 | 1:0 | 8:2 | 11:1 | 6:2 | 2:0 | 9 |
6–10 | Kristjan Jürgenson | 1996 | 1842 | Nõmme | 16:2 | 8:2 | 2:0 | 7:0 | 17:2 | 5:0 | 12:2 | 8 |
6–10 | Andreas Jürgenson | 2001 | 1620 | Nõmme | 22:2 | 5:0 | 14:2 | 6:2 | 3:0 | 4:0 | 15:2 | 8 |
6–10 | Kristofer Tali | 1996 | 1656 | Nõmme | 19:2 | 6:0 | 20:2 | 5:0 | 16:2 | 10:2 | 1:0 | 8 |
6–10 | Kristjan Hinno | 1999 | Hiiumaa | 2:0 | 10:2 | 18:0 | 14:0 | 19:2 | 21:2 | 17:2 | 8 | |
6–10 | Marcus Sidoruk | 1999 | Lasnamäe | 13:0 | 9:0 | 19:2 | 15:2 | 18:2 | 8:0 | 20:2 | 8 | |
11 | Marek Jaanimäe | 1997 | 1711 | Nõmme | 14:2 | 1:0 | 17:2 | 18:2 | 5:1 | 2:0 | 3:0 | 7 |
12 | Kuldar Kulbre | 1997 | Tamka | 1:0 | 14:0 | 15:2 | 20:2 | 4:0 | 16:2 | 6:0 | 6 | |
13 | Nikolai Borzov | 1999 | 1763 | Lasnamäe | 10:2 | 2:0 | 3:0 | 16:0 | 21:2 | 14:0 | 19:2 | 6 |
14 | Antanas Zamulskis | 2002 | Nõmme | 11:0 | 12:2 | 7:0 | 9:2 | 15:0 | 13:2 | 4:0 | 6 | |
15 | Tarmo Orgusaar | 1996 | Käru | 5:0 | 22:2 | 12:0 | 10:0 | 14:2 | 18:2 | 7:0 | 6 | |
16 | Richard Mustkivi | Nõmme | 6:0 | 19:2 | 4:0 | 13:2 | 8:0 | 12:0 | 21:2 | 6 | ||
17 | Silver Juvanen | 1995 | Käru | 4:0 | 20:2 | 11:0 | 21:2 | 6:0 | 22:2 | 9:0 | 6 | |
18 | Marten Heinmaa | 1999 | Nõmme | 20:0 | 21:2 | 9:2 | 11:0 | 10:0 | 15:0 | 22:2 | 6 | |
19 | Alex Matthias Tamm | 2001 | Lasnamäe | 8:0 | 16:0 | 10:0 | 22:2 | 9:0 | 20:2 | 13:0 | 4 | |
20 | Martin Vozov | 2000 | Lasnamäe | 18:2 | 17:0 | 8:0 | 12:0 | 22:2 | 19:0 | 10:0 | 4 | |
21 | Dimitri Zaporovski | 2001 | Nõmme | 3:0 | 18:0 | 22:2 | 17:0 | 13:0 | 9:0 | 16:0 | 2 | |
22 | vaba | 7:0 | 15:0 | 21:0 | 19:0 | 20:0 | 17:0 | 18:0 | 0 |