Eesti meeste 59. meistrivõistlused vene kabes (2007)
peeti 19.–22. aprillil Tartumaa Tervisespordikeskuses (endises Elva Lasketiirus), Uderna külas, Rõngu vallas.
Tabel
Koht |
Nimi |
Reiting |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Punkte
|
1 |
Raivo Rist |
2501 |
15:2 |
21:2 |
12:2 |
2:1 |
3:0 |
8:2 |
7:2 |
9:2 |
13
|
2 |
Arno Uutma |
2602 |
5:2 |
9:2 |
7:2 |
1:1 |
8:1 |
3:1 |
4:1 |
11:2 |
12
|
3 |
Enno Eerma |
2410 |
14:1 |
16:1 |
13:2 |
7:2 |
1:2 |
2:1 |
9:1 |
5:1 |
11
|
4 |
Arvo Rist |
2457 |
13:1 |
6:1 |
10:2 |
11:1 |
7:0 |
14:2 |
2:1 |
18:2 |
10
|
5 |
Raimo Karjus |
2348 |
2:0 |
14:2 |
8:0 |
16:1 |
21:2 |
15:2 |
12:2 |
3:1 |
10
|
6 |
Indrek Migur |
2348 |
8:1 |
4:1 |
9:2 |
12:1 |
11:1 |
7:0 |
17:2 |
13:2 |
10
|
7 |
Andrus Tull |
2506 |
10:2 |
11:2 |
2:0 |
3:0 |
4:2 |
6:2 |
1:0 |
8:1 |
9
|
8 |
Heiki Karp |
2565 |
6:1 |
12:1 |
5:2 |
18:2 |
2:1 |
1:0 |
11:1 |
7:1 |
9
|
9 |
Maldon Haljas |
2452 |
17:2 |
2:0 |
6:0 |
15:2 |
12:2 |
13:2 |
3:1 |
1:0 |
9
|
10 |
Vello Velbaum |
2309 |
7:0 |
17:2 |
4:0 |
14:1 |
13:0 |
20:2 |
16:2 |
19:2 |
9
|
11 |
Algo Laidvee |
2381 |
19:2 |
7:0 |
21:2 |
4:1 |
6:1 |
18:1 |
8:1 |
2:0 |
8
|
12 |
Orme Kaul |
2376 |
20:2 |
8:1 |
1:0 |
6:1 |
9:0 |
21:2 |
5:0 |
17:1 |
7
|
13 |
Imre Anton |
2279 |
4:1 |
18:1 |
3:0 |
20:2 |
10:2 |
9:0 |
19:1 |
6:0 |
7
|
14 |
Kaido Raidla |
2205 |
3:1 |
5:0 |
19:1 |
10:1 |
0:2 |
4:0 |
18:1 |
15:1 |
7
|
15 |
Viktor Peep |
2285 |
1:0 |
19:1 |
16:2 |
9:0 |
20:1 |
5:0 |
0:2 |
14:1 |
7
|
16 |
Enno Allev |
2215 |
18:1 |
3:1 |
15:0 |
5:1 |
17:0 |
0:2 |
10:0 |
20:2 |
7
|
17 |
Mihhail Lazarev |
2217 |
9:0 |
10:0 |
0:2 |
21:1 |
16:2 |
19:1 |
6:0 |
12:1 |
7
|
18 |
Osvald Pais |
2425 |
16:1 |
13:1 |
20:2 |
8:0 |
19:1 |
11:1 |
14:1 |
4:0 |
7
|
19 |
Mihkel-Kalju Tammeveski |
2181 |
11:0 |
15:1 |
14:1 |
0:2 |
18:1 |
17:1 |
13:1 |
10:0 |
7
|
20 |
Artur Ööbik |
1974 |
12:0 |
0:2 |
18:0 |
13:0 |
15:1 |
10:0 |
21:+ |
16:0 |
5
|
21 |
René Reinumägi |
|
0:2 |
1:0 |
11:0 |
17:1 |
5:0 |
12:0 |
20:- |
0:0 |
3
|
Tulemused
8. voor (22. aprill)
1 |
Raivo Rist |
2:0 (3:1) |
Maldon Haljas
|
2 |
Raimo Karjus |
1:1 (2:2) |
Enno Eerma
|
3 |
Algo Laidvee |
0:2 (0:4) |
Arno Uutma
|
4 |
Heiki Karp |
1:1 (2:2) |
Andrus Tull
|
5 |
Arvo Rist |
2:0 (3:1) |
Osvald Pais
|
6 |
Indrek Migur |
2:0 (3:1) |
Imre Anton
|
7 |
Mihkel-Kalju Tammeveski |
0:2 (1:3) |
Vello Velbaum
|
8 |
Mihhail Lazarev |
1:1 (2:2) |
Orme Kaul
|
9 |
Kaido Raidla |
1:1 (2:2) |
Viktor Peep
|
10 |
Artur Ööbik |
0:2 (1:3) |
Enno Allev
|
11 |
Rene Reinumägi |
0:0 |
BYE
|
7. voor (22. aprill)
1 |
Arno Uutma |
1:1 |
Arvo Rist
|
2 |
Andrus Tull |
0:2 |
Raivo Rist
|
3 |
Maldon Haljas |
1:1 |
Enno Eerma
|
4 |
Heiki Karp |
1:1 |
Algo Laidvee
|
5 |
Orme Kaul |
0:2 |
Raimo Karjus
|
6 |
Mihhail Lazarev |
0:2 |
Indrek Migur
|
7 |
Mihkel-Kalju Tammeveski |
1:1 |
Imre Anton
|
8 |
Osvald Pais |
1:1 |
Kaido Raidla
|
9 |
Enno Allev |
0:2 |
Vello Velbaum
|
10 |
Artur Ööbik |
+:- |
Rene Reinumägi
|
11 |
Viktor Peep |
2:0 |
BYE
|
6. voor (21. aprill)
1 |
Enno Eerma |
1:1 (2:2) |
Arno Uutma
|
2 |
Raivo Rist |
2:0 (3:1) |
Heiki Karp
|
3 |
Andrus Tull |
2:0 (3:1) |
Indrek Migur
|
4 |
Imre Anton |
0:2 (1:3) |
Maldon Haljas
|
5 |
Osvald Pais |
1:1 (2:2) |
Algo Laidvee
|
6 |
Kaido Raidla |
0:2 (0:4) |
Arvo Rist
|
7 |
Mihhail Lazarev |
1:1 (2:2) |
Mihkel-Kalju Tammeveski
|
8 |
Raimo Karjus |
2:0 (3:1) |
Viktor Peep
|
9 |
Orme Kaul |
2:0 (4:0) |
Rene Reinumägi
|
10 |
Vello Velbaum |
2:0 (3:1) |
Artur Ööbik
|
11 |
Enno Allev |
2:0 |
BYE
|
5. voor (21. aprill)
1 |
Arno Uutma |
1:1 (2:2) |
Heiki Karp
|
2 |
Enno Eerma |
2:0 (3:1) |
Raivo Rist
|
3 |
Indrek Migur |
1:1 (2:2) |
Algo Laidvee
|
4 |
Arvo Rist |
0:2 (1:3) |
Andrus Tull
|
5 |
Maldon Haljas |
2:0 (3:1) |
Orme Kaul
|
6 |
Mihkel-Kalju Tammeveski |
1:1 (2:2) |
Osvald Pais
|
7 |
Imre Anton |
2:0 (3:1) |
Vello Velbaum
|
8 |
Rene Reinumägi |
0:2 (0:4) |
Raimo Karjus
|
9 |
Enno Allev |
0:2 (1:3) |
Mihhail Lazarev
|
10 |
Viktor Peep |
1:1 (2:2) |
Artur Ööbik
|
11 |
Kaido Raidla |
2:0 |
BYE
|
4. voor (20. aprill)
1 |
Raivo Rist |
1:1 |
Arno Uutma
|
2 |
Heiki Karp |
2:0 |
Osvald Pais
|
3 |
Andrus Tull |
0:2 |
Enno Eerma
|
4 |
Algo Laidvee |
1:1 |
Arvo Rist
|
5 |
Indrek Migur |
1:1 |
Orme Kaul
|
6 |
Viktor Peep |
0:2 |
Maldon Haljas
|
7 |
Raimo Karjus |
1:1 |
Enno Allev
|
8 |
Vello Velbaum |
1:1 |
Kaido Raidla
|
9 |
Artur Ööbik |
0:2 |
Imre Anton
|
10 |
Mihhail Lazarev |
1:1 |
Rene Reinumägi
|
11 |
Mihkel-Kalju Tammeveski |
2:0 |
BYE
|
3. voor (20. aprill)
1 |
Arno Uutma |
2:0 |
Andrus Tull
|
2 |
Orme Kaul |
0:2 |
Raivo Rist
|
3 |
Heiki Karp |
2:0 |
Raimo Karjus
|
4 |
Arvo Rist |
2:0 |
Vello Velbaum
|
5 |
Maldon Haljas |
0:2 |
Indrek Migur
|
6 |
Osvald Pais |
2:0 |
Artur Ööbik
|
7 |
Imre Anton |
0:2 |
Enno Eerma
|
8 |
Rene Reinumägi |
0:2 |
Algo Laidvee
|
9 |
Enno Allev |
0:2 |
Viktor Peep
|
10 |
Kaido Raidla |
1:1 |
Mihkel-Kalju Tammeveski
|
11 |
Mihhail Lazarev |
2:0 |
BYE
|
2. voor (19. aprill)
1 |
Maldon Haljas |
0:2 |
Arno Uutma
|
2 |
Algo Laidvee |
0:2 |
Andrus Tull
|
3 |
Raivo Rist |
2:0 |
Rene Reinumägi
|
4 |
Orme Kaul |
1:1 |
Heiki Karp
|
5 |
Indrek Migur |
1:1 |
Arvo Rist
|
6 |
Imre Anton |
1:1 |
Osvald Pais
|
7 |
Enno Eerma |
1:1 |
Enno Allev
|
8 |
Raimo Karjus |
2:0 |
Kaido Raidla
|
9 |
Vello Velbaum |
2:0 |
Mihhail Lazarev
|
10 |
Mihkel-Kalju Tammeveski |
1:1 |
Viktor Peep
|
11 |
Artur Ööbik |
2:0 |
BYE
|
1. voor (19. aprill)
1 |
Arno Uutma |
2:0 |
Raimo Karjus
|
2 |
Indrek Migur |
1:1 |
Heiki Karp
|
3 |
Andrus Tull |
2:0 |
Vello Velbaum
|
4 |
Viktor Peep |
0:2 |
Raivo Rist
|
5 |
Arvo Rist |
1:1 |
Imre Anton
|
6 |
Mihhail Lazarev |
0:2 |
Maldon Haljas
|
7 |
Osvald Pais |
1:1 |
Enno Allev
|
8 |
Kaido Raidla |
1:1 |
Enno Eerma
|
9 |
Algo Laidvee |
2:0 |
Mihkel-Kalju Tammeveski
|
10 |
Artur Ööbik |
0:2 |
Orme Kaul
|
11 |
Rene Reinumägi |
2:0 |
BYE
|
Vaata ka