Eesti meeste 48. meistrivõistlused vene kabes (1996)
Allikas: Kabeliit
Eesti 48. meistrivõistlused vene kabes meestele toimusid Tallinnas 26.–29. aprillil 1996.
Jrk | Võistleja | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Kokku | Koef. | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuldar Andest | Tartu | 22:1 | 5:1 | 21:0 | 13:1 | 2:0 | 23:1 | 19:0 | 16:2 | 10:2 | 8 | 54 | 17. |
2 | Paul Antsaar | Saaremaa | 7:1 | 25:0 | 15:1 | 11:1 | 1:2 | 12:2 | 5:0 | 9:2 | 3:1 | 10 | 65 | 13. |
3 | Tengiz Baramidze | Tallinn | 10:2 | 24:1 | 17:1 | 5:2 | 8:1 | 6:1 | 25:1 | 22:1 | 2:1 | 11 | 91 | 6. |
4 | Maldon Haljas | Lääne-Virumaa | 5:1 | 17:0 | 16:2 | 19:2 | 14:0 | 20:0 | 12:2 | 8:2 | 18:2 | 11 | 81 | 8. |
5 | Andres Hantson | Tallinn | 4:1 | 1:1 | 7:2 | 3:0 | 21:2 | 8:1 | 2:2 | 6:2 | 22:2 | 13 | 88 | 2. |
6 | Heinar Jahu | Tallinn | 11:1 | 7:1 | 13:2 | 21:2 | 24:0 | 3:1 | 9:2 | 5:0 | 17:1 | 10 | 86 | 11. |
7 | Nikolai Izmailov | Tallinn | 2:1 | 6:1 | 5:0 | 9:0 | 26:1 | 16:2 | 11:1 | 15:0 | 12:1 | 7 | 60 | 21. |
8 | Orme Kaul | Lääne-Virumaa | 9:2 | 18:2 | 20:1 | 25:0 | 3:1 | 5:1 | 17:1 | 4:0 | 23:2 | 10 | 94 | 10. |
9 | Gennadi Lavrentjev | Narva | 8:0 | 22:0 | 10:2 | 7:2 | 15:2 | 17:1 | 6:0 | 2:0 | 19:2 | 9 | 76 | 15. |
10 | Nikolai Leonov | Narva | 3:0 | 14:0 | 9:0 | 26:0 | 16:2 | 13:0 | 23:0 | 12:1 | 1:0 | 3 | 26. | |
11 | Jüri Lätt | Tartu | 6:1 | 12:0 | 14:1 | 2:1 | 13:2 | 15:0 | 7:1 | 23:1 | 26:2 | 9 | 73 | 16. |
12 | Mati Merisaar | Tallinn | 19:1 | 11:2 | 22:0 | 14:0 | 18:2 | 2:0 | 4:0 | 10:1 | 7:1 | 7 | 64 | 20. |
13 | Vassili Patskun | Tallinn | 21:0 | 23:2 | 6:0 | 1:1 | 11:0 | 10:2 | 26:0 | 19:1 | 16:0 | 6 | 24. | |
14 | Indrek Peenmaa | Harjumaa | 18:0 | 10:2 | 11:1 | 12:2 | 4:2 | 22:1 | 20:1 | 25:1 | 24:1 | 11 | 85 | 7. |
15 | Hillar Ploompuu | Tallinn | 24:0 | +:1 | 2:1 | 16:2 | 9:0 | 11:2 | 18:0 | 7:2 | 21:0 | 8 | 57 | 18. |
16 | Ivo Pärnapuu | Rapla | +:1 | 19:0 | 4:0 | 15:0 | 10:0 | 7:0 | 21:0 | 1:0 | 13:2 | 3 | 25. | |
17 | Villu Raja | Tallinn | 25:1 | 4:2 | 3:1 | 24:1 | 20:1 | 9:1 | 8:1 | 18:1 | 6:1 | 10 | 95 | 9. |
18 | Jaan Rohtrsalu | Paide | 14:2 | 8:0 | 25:0 | 23:2 | 12:0 | 21:2 | 15:2 | 17:1 | 4:0 | 9 | 86 | 14. |
19 | Nizen Schenkmann | Tallinn | 12:1 | 16:2 | 24:0 | 4:0 | 23:1 | 26:0 | 1:2 | 13:1 | 9:0 | 7 | 55 | 22. |
20 | Ardu Treinbuk | Narva | 23:2 | 21:2 | 8:1 | 22:0 | 17:1 | 4:2 | 14:1 | 24:2 | 25:0 | 11 | 94 | 4. |
21 | Jaan Truu | Saaremaa | 13:2 | 20:0 | 1:2 | 6:0 | 5:0 | 18:0 | 16:2 | 26:2 | 15:2 | 10 | 75 | 12. |
22 | Sergei Tšistjakov | Tallinn | 1:1 | 9:2 | 12:2 | 20:2 | 25:1 | 14:1 | 24:1 | 3:1 | 5:0 | 11 | 94 | 3. |
23 | Nikolai Tuptšijenko | Narva | 20:0 | 13:0 | 26:2 | 18:0 | 19:1 | 1:1 | 10:2 | 11:1 | 8:0 | 7 | 70 | 19. |
24 | Argo Unnuk | Tallinn | 15:2 | 3:1 | 19:2 | 17:1 | 6:2 | 25:1 | 22:1 | 20:0 | 14:1 | 11 | 92 | 5. |
25 | Arno Uutma | Tallinn | 17:1 | 2:2 | 18:2 | 8:2 | 22:1 | 24:1 | 3:1 | 14:1 | 20:2 | 13 | 94 | 1. |
26 | Indrek Migur | Harjumaa | – | – | 23:0 | 10:2 | 7:1 | 19:2 | 13:2 | 21:0 | 11:0 | 7 | 49 | 23. |