Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2008 (100) tüdrukud: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
4. rida: | 4. rida: | ||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | {| class=wikitable style="text-align:center;" | ||
! koht !! nimi !! s/a !! width=20|1 !! width=20|2 !!width=20|3 !!width=20|4!!width=20|5!!width=20|6!!width=20|7!!width=20|8!!width=20|9!!width=20|0!!punkte!! | ! koht !! nimi !! kuuluvus !! s/a !! width=20|1 !! width=20|2 !!width=20|3 !!width=20|4!!width=20|5!!width=20|6!!width=20|7!!width=20|8!!width=20|9!!width=20|0!!punkte!! | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Helina Rajasalu]] ||1993||*||2||2||2||2||1||2||2||2||2||'''17'''||finaali | |1 ||[[Helina Rajasalu]] ||Nõmme||1993||*||2||2||2||2||1||2||2||2||2||'''17'''||finaali | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Elvia Sõber]] ||1993||0||*||2||2||2||2||2||2||2||2||'''16'''||finaali | |2 ||[[Elvia Sõber]] ||Nõmme||1993||0||*||2||2||2||2||2||2||2||2||'''16'''||finaali | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Veronika Pikkel ]] ||1997||0||0||*||2||1||1||2||2||2||2||'''12'''||finaali | |3 ||[[Veronika Pikkel ]] ||Lasnamäe||1997||0||0||*||2||1||1||2||2||2||2||'''12'''||finaali | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Diana Romanenkova ]] ||1992||0||0||0||*||2||1||2||2||2||2 ||'''11'''||finaali | |4 ||[[Diana Romanenkova ]] ||Nõmme||1992||0||0||0||*||2||1||2||2||2||2 ||'''11'''||finaali | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Joanna Sild ]] ||1997||0||0||1||0||*||2||2||2||2||2 ||'''11'''||finaali | |5 ||[[Joanna Sild ]] ||Lasnamäe||1997||0||0||1||0||*||2||2||2||2||2 ||'''11'''||finaali | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[Janet Tamm]] ||1994||1||0||1||1||0||*||2||2||2||2 ||'''11'''|| finaali | |6 ||[[Janet Tamm]] ||Pärnumaa||1994||1||0||1||1||0||*||2||2||2||2 ||'''11'''|| finaali | ||
|- | |- | ||
|7 ||[[Maria Jõesoo ]] ||2001||0||0||0||0||0||0||*||2||0||2 ||'''4''' | |7 ||[[Maria Jõesoo ]] ||Nõmme||2001||0||0||0||0||0||0||*||2||0||2 ||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[Anneli Trees ]] ||1998||0||0||0||0||0||0||0||*||2||2 ||'''4''' | |8 ||[[Anneli Trees ]] ||Lasnamäe||1998||0||0||0||0||0||0||0||*||2||2 ||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Karmen Vagula ]] ||2000||0||0||0||0||0||0||2||0||*||1 ||'''3''' | |9 ||[[Karmen Vagula ]] ||Nõmme||2000||0||0||0||0||0||0||2||0||*||1 ||'''3''' | ||
|- | |- | ||
|10||[[Britta-Elisabeth Koorem]]||1999||0||0||0||0||0||0||0||0||1||* ||'''1''' | |10||[[Britta-Elisabeth Koorem]]||Lasnamäe||1999||0||0||0||0||0||0||0||0||1||* ||'''1''' | ||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 16. märts 2008, kell 06:27
Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2008 (100) tüdrukud
Paul Kerese Malemaja, 15. märts 2008
koht | nimi | kuuluvus | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 0 | punkte | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helina Rajasalu | Nõmme | 1993 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 17 | finaali |
2 | Elvia Sõber | Nõmme | 1993 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 16 | finaali |
3 | Veronika Pikkel | Lasnamäe | 1997 | 0 | 0 | * | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 | finaali |
4 | Diana Romanenkova | Nõmme | 1992 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | finaali |
5 | Joanna Sild | Lasnamäe | 1997 | 0 | 0 | 1 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | finaali |
6 | Janet Tamm | Pärnumaa | 1994 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | finaali |
7 | Maria Jõesoo | Nõmme | 2001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 2 | 4 | |
8 | Anneli Trees | Lasnamäe | 1998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 4 | |
9 | Karmen Vagula | Nõmme | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 1 | 3 | |
10 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe | 1999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | * | 1 |
Eelmiste meistrivõistluste põhjal oli varasemast finaalikoht käes Kadi Veskil ja Margit Viirmal. Finaalturniiri algus 27. märtsil kell 16.00