Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→LIVE) |
||
47. rida: | 47. rida: | ||
*5. voor - 25. aprill 9.00 | *5. voor - 25. aprill 9.00 | ||
== | ==''Live''== | ||
(üks laud)<br /> | (üks laud)<br /> | ||
53. rida: | 53. rida: | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/2.html II voor (M.Jalg-Kuusik)] <br /> | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/2.html II voor (M.Jalg-Kuusik)] <br /> | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/3.html III voor (Lokotar-Padar)] <br /> | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/3.html III voor (Lokotar-Padar)] <br /> | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/4.html IV voor Koorem-M.Jalg] <br /> | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/4.html IV voor (Koorem-M.Jalg)] <br /> | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/5.html V voor] <br /> | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/5.html V voor] <br /> | ||
[[Kategooria:2018]] | [[Kategooria:2018]] |
Redaktsioon: 24. aprill 2018, kell 10:13
Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)
Noormehed
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans-Robert Kannukene | 1933 | * | 0 | 1 | 1 | 2 | |||
2 | Priit Lokotar | 1926 | 2 | * | 0 | 2 | 0 | 4 | ||
3 | Robert Antoi | 1903 | 1 | 2 | * | 1 | 2 | 6 | ||
4 | Andreas Tulva | 2029 | 1 | * | 2 | 0 | 3 | |||
5 | Kris Taimre | 1904 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | |||
6 | Kaspar Padar | 1891 | 1 | 2 | 2 | * | 5 |
Neiud
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Triinu Jalg | 1897 | * | 1 | 2 | 1 | 4 | |||
2 | Karmen Vagula | 1881 | 1 | * | 0 | 0 | 1 | |||
3 | Karmen Kuusik | 1906 | 0 | * | 2 | 0 | 2 | |||
4 | Karoliina Kurm | 1900 | 0 | * | 1 | 1 | 2 | |||
5 | Merilii Jalg | 1929 | 2 | 2 | 1 | * | 5 | |||
6 | Britta-Elisabeth Koorem | 1856 | 1 | 2 | 1 | * | 4 |
- Kohtunik
- Villem Lüüs
Ajakava
- 1. voor - 22. aprill 11.00
- 2. voor - 23. aprill 9.00
- 3. voor - 23. aprill 15.00
- 4. voor - 24. aprill 11.00
- 5. voor - 25. aprill 9.00
Live
(üks laud)
I voor (Antoi-Tulva)
II voor (M.Jalg-Kuusik)
III voor (Lokotar-Padar)
IV voor (Koorem-M.Jalg)
V voor