Erinevus lehekülje "Eesti juunioride meistrivõistlused 2008 (64)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
P
 
Rida 1: Rida 1:
'''Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid [[Nõmme Noortemajas]] 7. ja 8. detsembril 2008. Eelvõistlused toimusid 7. ja finaalturniirid 8. detsembril.
+
'''Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid [[Nõmme Noortemajas]] laupäeval ja pühapäeval, 6. ja 7. detsembril 2008. Valikturniirid toimusid 6. ja finaalturniirid 7. detsembril.
  
 
Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile.
 
Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile.
Rida 55: Rida 55:
 
*[[Eesti noormeeste meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]]
 
*[[Eesti noormeeste meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]]
 
*[[Eesti neidude meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]]
 
*[[Eesti neidude meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]]
 +
*[[Eesti juunioride meistrivõistlused 2007 (64)]]
  
 
[[Kategooria:2008]]
 
[[Kategooria:2008]]
 
[[Kategooria:Eesti noormeeste meistrivõistlused vene kabes|2008]]
 
[[Kategooria:Eesti noormeeste meistrivõistlused vene kabes|2008]]
 
[[Kategooria:Eesti neidude meistrivõistlused vene kabes|2008]]
 
[[Kategooria:Eesti neidude meistrivõistlused vene kabes|2008]]

Viimane redaktsioon: 10. veebruar 2009, kell 16:18

Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid Nõmme Noortemajas laupäeval ja pühapäeval, 6. ja 7. detsembril 2008. Valikturniirid toimusid 6. ja finaalturniirid 7. detsembril.

Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile.

Sisukord

[redigeeri] Neidude finaalturniir

koht nimi reiting kuuluvus KV ES MV DR HR JT punkte
1. Kadi Veski 2158 Nõmme * 1 2 2 2 2 9
2. Elvia Sõber 1960 Nõmme 1 * 2 1 2 0 6
3. Margit Viirma 2029 Lasnamäe 0 0 * 2 0 2 4
4. Diana Romanenkova 1556 Nõmme 0 1 0 * 1 2 4
5. Helina Rajasalu 1903 Nõmme 0 0 2 1 * 1 4
6. Janet Tamm 1603 Pärnumaa 0 2 0 0 1 * 3

[redigeeri] Noormeeste finaalturniir

koht nimi reiting kuuluvus PT AI HT MT EJ punkte
1.–2. Priit Tänav 2289 Nõmme * 0 2 1 2 2 7
1.–2. Anti Ingel 2282 Nõmme 2 * 1 1 2 1 7
3. Eljus Šipovski 1966 Lasnamäe 0 1 * 2 0 2 5
4. Hendrik Tamm 2014 Pärnumaa 1 1 0 * 2 1 5
5. Martin Talimets 2125 Nõmme 0 0 2 0 * 2 4
6. Erik Jaanimäe 1811 Nõmme 0 1 0 1 0 * 2

[redigeeri] Järelmatš meistritiitlile

26. detsember 2008

koht nimi 1 2 punkte
1. Anti Ingel 1 2 3
2. Priit Tänav 1 0 1

[redigeeri] Vaata ka:

Personaalsed tööriistad