Eesti juunioride meistrivõistlused 2008 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
PResümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 2 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti juunioride meistrivõistlused | '''Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid [[Nõmme Noortemajas]] laupäeval ja pühapäeval, 6. ja 7. detsembril 2008. Valikturniirid toimusid 6. ja finaalturniirid 7. detsembril. | ||
Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile. | |||
== Neidude finaalturniir == | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | {| class=wikitable style="text-align:center;" | ||
! koht !! nimi !! reiting !! kuuluvus !! KV !! ES !! MV !! DR !! HR !! JT !! punkte | ! koht !! nimi !! reiting !! kuuluvus !! KV !! ES !! MV !! DR !! HR !! JT !! punkte | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Kadi Veski]] ||2158||Nõmme ||*||1||2||2||2||2||'''9''' | |1.||[[Kadi Veski]] ||2158||Nõmme ||*||1||2||2||2||2||'''9''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Elvia Sõber]] ||1960||Nõmme ||1||*||2||1||2||0||'''6''' | |2.||[[Elvia Sõber]] ||1960||Nõmme ||1||*||2||1||2||0||'''6''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Margit Viirma]] ||2029||Lasnamäe||0||0||*||2||0||2||'''4''' | |3.||[[Margit Viirma]] ||2029||Lasnamäe||0||0||*||2||0||2||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Diana Romanenkova]]||1556||Nõmme ||0||1||0||*||1||2||'''4''' | |4.||[[Diana Romanenkova]]||1556||Nõmme ||0||1||0||*||1||2||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Helina Rajasalu]] ||1903||Nõmme ||0||0||2||1||*||1||'''4''' | |5.||[[Helina Rajasalu]] ||1903||Nõmme ||0||0||2||1||*||1||'''4''' | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[Janet Tamm]] ||1603||Pärnumaa||0||2||0||0||1||*||'''3''' | |6.||[[Janet Tamm]] ||1603||Pärnumaa||0||2||0||0||1||*||'''3''' | ||
|} | |} | ||
== Noormeeste finaalturniir == | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | {| class=wikitable style="text-align:center;" | ||
! koht !! nimi !! reiting !! kuuluvus !! PT !! AI !! EŠ !! HT !! MT !! EJ !! punkte | ! koht !! nimi !! reiting !! kuuluvus !! PT !! AI !! EŠ !! HT !! MT !! EJ !! punkte | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Priit Tänav]] | |1.–2.||[[Priit Tänav]] ||2289||Nõmme ||*||0||2||1||2||2||'''7''' | ||
|- | |- | ||
| | |1.–2.||[[Anti Ingel]] ||2282||Nõmme ||2||*||1||1||2||1||'''7''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Eljus Šipovski]] ||1966||Lasnamäe||0||1||*||2||0||2||'''5''' | |3. ||[[Eljus Šipovski]] ||1966||Lasnamäe||0||1||*||2||0||2||'''5''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Hendrik Tamm]] ||2014||Pärnumaa||1||1||0||*||2||1||'''5''' | |4. ||[[Hendrik Tamm]] ||2014||Pärnumaa||1||1||0||*||2||1||'''5''' | ||
|- | |||
|5. ||[[Martin Talimets]]||2125||Nõmme ||0||0||2||0||*||2||'''4''' | |||
|- | |||
|6. ||[[Erik Jaanimäe]] ||1811||Nõmme ||0||1||0||1||0||*||'''2''' | |||
|} | |||
== Järelmatš meistritiitlile == | |||
26. detsember 2008 | |||
{| class=wikitable style="text-align:center;" | |||
! koht !! nimi !! width=20|1 !! width=20|2 !! punkte | |||
|- | |- | ||
| | | 1. || Anti Ingel || 1 || 2 || '''3''' | ||
|- | |- | ||
| | | 2. || Priit Tänav || 1 || 0 || '''1''' | ||
|} | |} | ||
== Vaata ka: == | |||
*[[Eesti noormeeste meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]] | |||
*[[Eesti neidude meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]] | |||
*[[Eesti juunioride meistrivõistlused 2007 (64)]] | |||
[[Kategooria:2008]] | [[Kategooria:2008]] | ||
[[Kategooria:Eesti noormeeste meistrivõistlused vene kabes|2008]] | |||
[[Kategooria:Eesti neidude meistrivõistlused vene kabes|2008]] |
Viimane redaktsioon: 10. veebruar 2009, kell 16:18
Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid Nõmme Noortemajas laupäeval ja pühapäeval, 6. ja 7. detsembril 2008. Valikturniirid toimusid 6. ja finaalturniirid 7. detsembril.
Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile.
Neidude finaalturniir
koht | nimi | reiting | kuuluvus | KV | ES | MV | DR | HR | JT | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadi Veski | 2158 | Nõmme | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
2. | Elvia Sõber | 1960 | Nõmme | 1 | * | 2 | 1 | 2 | 0 | 6 |
3. | Margit Viirma | 2029 | Lasnamäe | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 2 | 4 |
4. | Diana Romanenkova | 1556 | Nõmme | 0 | 1 | 0 | * | 1 | 2 | 4 |
5. | Helina Rajasalu | 1903 | Nõmme | 0 | 0 | 2 | 1 | * | 1 | 4 |
6. | Janet Tamm | 1603 | Pärnumaa | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | * | 3 |
Noormeeste finaalturniir
koht | nimi | reiting | kuuluvus | PT | AI | EŠ | HT | MT | EJ | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.–2. | Priit Tänav | 2289 | Nõmme | * | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 7 |
1.–2. | Anti Ingel | 2282 | Nõmme | 2 | * | 1 | 1 | 2 | 1 | 7 |
3. | Eljus Šipovski | 1966 | Lasnamäe | 0 | 1 | * | 2 | 0 | 2 | 5 |
4. | Hendrik Tamm | 2014 | Pärnumaa | 1 | 1 | 0 | * | 2 | 1 | 5 |
5. | Martin Talimets | 2125 | Nõmme | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 2 | 4 |
6. | Erik Jaanimäe | 1811 | Nõmme | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | * | 2 |
Järelmatš meistritiitlile
26. detsember 2008
koht | nimi | 1 | 2 | punkte |
---|---|---|---|---|
1. | Anti Ingel | 1 | 2 | 3 |
2. | Priit Tänav | 1 | 0 | 1 |