Eesti juunioride meistrivõistlused 2008 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid [[Nõmme Noortemajas]] | '''Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid [[Nõmme Noortemajas]] laupäeval ja pühapäeval, 6. ja 7. detsembril 2008. Valikturniirid toimusid 6. ja finaalturniirid 7. detsembril. | ||
Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile. | Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile. | ||
55. rida: | 55. rida: | ||
*[[Eesti noormeeste meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]] | *[[Eesti noormeeste meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]] | ||
*[[Eesti neidude meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]] | *[[Eesti neidude meistrivõistlused 2008 (64) – poolfinaal]] | ||
*[[Eesti juunioride meistrivõistlused 2007 (64)]] | |||
[[Kategooria:2008]] | [[Kategooria:2008]] | ||
[[Kategooria:Eesti noormeeste meistrivõistlused vene kabes|2008]] | [[Kategooria:Eesti noormeeste meistrivõistlused vene kabes|2008]] | ||
[[Kategooria:Eesti neidude meistrivõistlused vene kabes|2008]] | [[Kategooria:Eesti neidude meistrivõistlused vene kabes|2008]] |
Viimane redaktsioon: 10. veebruar 2009, kell 16:18
Eesti juunioride 2008. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid Nõmme Noortemajas laupäeval ja pühapäeval, 6. ja 7. detsembril 2008. Valikturniirid toimusid 6. ja finaalturniirid 7. detsembril.
Finaalturniiril oli mõtlemisaeg kummalegi vastasele 30 minutit tervele partiile.
Neidude finaalturniir
koht | nimi | reiting | kuuluvus | KV | ES | MV | DR | HR | JT | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadi Veski | 2158 | Nõmme | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 |
2. | Elvia Sõber | 1960 | Nõmme | 1 | * | 2 | 1 | 2 | 0 | 6 |
3. | Margit Viirma | 2029 | Lasnamäe | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 2 | 4 |
4. | Diana Romanenkova | 1556 | Nõmme | 0 | 1 | 0 | * | 1 | 2 | 4 |
5. | Helina Rajasalu | 1903 | Nõmme | 0 | 0 | 2 | 1 | * | 1 | 4 |
6. | Janet Tamm | 1603 | Pärnumaa | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | * | 3 |
Noormeeste finaalturniir
koht | nimi | reiting | kuuluvus | PT | AI | EŠ | HT | MT | EJ | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.–2. | Priit Tänav | 2289 | Nõmme | * | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 7 |
1.–2. | Anti Ingel | 2282 | Nõmme | 2 | * | 1 | 1 | 2 | 1 | 7 |
3. | Eljus Šipovski | 1966 | Lasnamäe | 0 | 1 | * | 2 | 0 | 2 | 5 |
4. | Hendrik Tamm | 2014 | Pärnumaa | 1 | 1 | 0 | * | 2 | 1 | 5 |
5. | Martin Talimets | 2125 | Nõmme | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 2 | 4 |
6. | Erik Jaanimäe | 1811 | Nõmme | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | * | 2 |
Järelmatš meistritiitlile
26. detsember 2008
koht | nimi | 1 | 2 | punkte |
---|---|---|---|---|
1. | Anti Ingel | 1 | 2 | 3 |
2. | Priit Tänav | 1 | 0 | 1 |