Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes''' toimusid 4. ja 5. augustil 2018. == Meesveteranid == <table border = 1> <tr bgcolor="#efefef"><th...') |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes''' toimusid 4. ja 5. augustil 2018. | '''Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes''' toimusid Kuressaares 4. ja 5. augustil 2018. | ||
== Meesveteranid == | == Meesveteranid == | ||
20. rida: | 20. rida: | ||
<tr><td>15.</td><td>[[Valter Viisut]]</td><td>Rapla</td><td>13:1</td><td>–:'''3'''</td><td>8:3</td><td>10:5</td><td>2:6</td><td>9:7</td><td>4:7</td><td>10.</td><td>8,25</td></tr> | <tr><td>15.</td><td>[[Valter Viisut]]</td><td>Rapla</td><td>13:1</td><td>–:'''3'''</td><td>8:3</td><td>10:5</td><td>2:6</td><td>9:7</td><td>4:7</td><td>10.</td><td>8,25</td></tr> | ||
</table> | </table> | ||
Mõtlemisaeg oli 25 minutit partiile pluss 5 sekundit iga käigu eest. | |||
Kohtunikud olid [[Gunnar Usin]] ja [[Janne Traumann]]. | Kohtunikud olid [[Gunnar Usin]] ja [[Janne Traumann]]. |
Viimane redaktsioon: 13. august 2018, kell 14:14
Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes toimusid Kuressaares 4. ja 5. augustil 2018.
Meesveteranid
Jrk. | Võistleja | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koht | Koefitsient |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arvo Rist | Hiiumaa | 8:1 | 10:3 | 6:4 | 3:5 | 11:6 | 13:8 | 5:10 | 1. | 17,25 |
2. | Jüri Siim | Järvamaa | 9:1 | 11:2 | 5:3 | 14:5 | 15:6 | 12:7 | 7:8 | 5. | 13,5 |
3. | Andres Kuusk | Tartu | 10:1 | 6:2 | 4:4 | 1:5 | 5:– | –:– | –:– | 13. | |
4. | Jüri Hermann | Jõgeva | 11:1 | 9:2 | 3:2 | 12:4 | 10:4 | –:6 | 15:8 | 7. | 10,75 |
5. | Jaan Truu | Saaremaa | 12:1 | 14:3 | 2:4 | 8:5 | 3:7 | 6:9 | 1:9 | 3. | |
6. | Maldon Haljas | Rakvere | –:2 | 3:3 | 1:4 | 7:6 | 8:8 | 5:8 | 11:10 | 2. | 11,75 |
7. | August Morozov | Pärnu | 14:1 | 12:2 | 11:3 | 6:3 | 13:5 | 10:7 | 7:8 | 6. | 12,25 |
8. | Indrek Kuusk | Tartu | 1:1 | 13:3 | 15:5 | 5:6 | 6:– | –:– | –:– | 12. | |
9. | Kaarel Koitla | Pärnu | 2:1 | 4:2 | 12:3 | 11:3 | 14:5 | 15:6 | 13:7 | 8. | 10,5 |
10. | Ivar Truu | Saaremaa | 3:1 | 1:1 | 13:3 | 15:3 | 4:5 | 7:5 | –:7 | 11. | 7,25 |
11. | Kaarel Ots | Tartu | 4:1 | 2:2 | 7:3 | 9:5 | 1:6 | 14:8 | 6:8 | 4. | 14 |
12. | Jüri Lätt | Tartu | 5:1 | 7:2 | 9:3 | 4:3 | –:5 | 2:6 | 14:7 | 9. | 9 |
13. | Kalle Lokk | Jõgeva | 15:1 | 8:1 | 10:1 | –:3 | 7:3 | 1:3 | 9:4 | 15 | 3,5 |
14. | Aimur Pailk | Rapla | 7:1 | 5:1 | –:3 | 2:3 | 9:3 | 11:3 | 12:4 | 14. | 3,75 |
15. | Valter Viisut | Rapla | 13:1 | –:3 | 8:3 | 10:5 | 2:6 | 9:7 | 4:7 | 10. | 8,25 |
Mõtlemisaeg oli 25 minutit partiile pluss 5 sekundit iga käigu eest.
Kohtunikud olid Gunnar Usin ja Janne Traumann.