Eesti Kabeliidu juhatus

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 1. veebruar 2019, kell 17:47 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 28. jaanuaril 2017.

Tarmo Tulva 1.jpg

Tarmo Tulva
PRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024





Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Janek mäggi.jpg

Janek Mäggi
ASEPRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Argo Unnuk
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: argo.unnuk@kabeliit.ee



Krista.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@kabeliit.ee



Kerdi Pesur.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Krista Villemson
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista@c-intrade.ee



Ülar Poom
JUHATUSE LIIGE
e-mail: ylar@orthez.ee






Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused


Eesti Kabeliidu üldkoosolekud
2001200320062008200920102011201220132013 suvi2015201620172017 suvi20182019 - 2019 kevad
Personaalsed tööriistad