Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 47: Rida 47:
 
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
 
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
 
e-mail: [mailto:kalev.randlaine@mail.ee kalev.randlaine@mail.ee]<br>
 
e-mail: [mailto:kalev.randlaine@mail.ee kalev.randlaine@mail.ee]<br>
 +
  
 
<br>
 
<br>

Redaktsioon: 31. jaanuar 2013, kell 22:27

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 26. jaanuaril 2013.

Maggi.jpg

Janek Mäggi
PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

Tarmo Tulva
ASEPRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024



Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Aare Harak.jpg

Aare Harak
JUHATUSE LIIGE
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Kalev randlaine.jpg

Kalev Randlaine
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kalev.randlaine@mail.ee




Whoop.jpg

Villem Lüüs
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: villem.lyys@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@tallink.ee



Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad