Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 23: Rida 23:
 
[[Pilt:Arno Uutma.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Arno Uutma.jpg|80px|left]]
 
'''ASEPRESIDENT''' <br>
 
'''ASEPRESIDENT''' <br>
'''Suurmeister'''<br>
+
'''GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)'''<br>
 
'''[[Arno Uutma]]'''<br>
 
'''[[Arno Uutma]]'''<br>
 
e-mail: [mailto:arno.uutma@kabeliit.ee arno.uutma@kabeliit.ee]<br>
 
e-mail: [mailto:arno.uutma@kabeliit.ee arno.uutma@kabeliit.ee]<br>

Redaktsioon: 13. aprill 2009, kell 16:55

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 25. veebruaril 2009.

Maggi.jpg

PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
Janek Mäggi
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

ASEPRESIDENT
Tarmo Tulva
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024



Arno Uutma.jpg

ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
Arno Uutma
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



JUHATUSE LIIGE
Villem Lüüs
e-mail: villem.lyys@kabeliit.ee




Aare Harak.jpg

JUHATUSE LIIGE
Aare Harak
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
Viktoria Lehtmets
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Marten Meikop.jpg

JUHATUSE LIIGE
www.vint.ee asutaja
Marten Meikop
e-mail: marten.meikop@kabeliit.ee




Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad