Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 11: Rida 11:
 
----
 
----
  
[[Pilt:Tulva2.jpg|80px|left]]
+
[[Pilt:Tulva3.jpg|80px|left]]
 
'''ASEPRESIDENT''' <br>
 
'''ASEPRESIDENT''' <br>
 
'''[[Tarmo Tulva]]'''<br>
 
'''[[Tarmo Tulva]]'''<br>

Redaktsioon: 4. aprill 2009, kell 15:44

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 25. veebruaril 2009.

Maggi.jpg

PRESIDENT
Janek Mäggi
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

ASEPRESIDENT
Tarmo Tulva
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024



Kabelaud.jpeg

ASEPRESIDENT
Arno Uutma
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



JUHATUSE LIIGE
Villem Lüüs
e-mail: villem.lyys@kabeliit.ee




Kabelaud.jpeg

JUHATUSE LIIGE
Aare Harak
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Kabelaud.jpeg

JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
Viktoria Lehtmets
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee

Kabelaud.jpeg

JUHATUSE LIIGE
www.vint.ee asutaja
Marten Meikop
e-mail: marten.meikop@kabeliit.ee




Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad