Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 29: Rida 29:
 
<br>
 
<br>
 
<br>
 
<br>
 
 
[[Pilt:Em08 2 016.jpg|80px|left]]
 
'''[[Raido Värik]]'''<br>
 
'''JUHATUSE LIIGE'''<br>
 
'''FMJD meister'''<br>
 
e-mail: [mailto:raido.varik@kabeliit.ee raido.varik@kabeliit.ee]<br>
 
<br>
 
<br>
 
 
 
[[Pilt:Kadi Veski.jpg|80px|left]]
 
'''[[Kadi Veski]]'''<br>
 
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
 
'''FMJD meister'''<br>
 
e-mail: [mailto:kadi.veski@kabeliit.ee kadi.veski@kabeliit.ee]<br>
 
  
 
<br>
 
<br>
Rida 64: Rida 48:
 
<br>
 
<br>
  
[[Pilt:Marten Meikop.jpg|80px|left]]
+
[[Pilt:whoop.jpg|80px|left]]
'''[[Marten Meikop]]'''<br>
+
'''[[Villem Lüüs]]'''<br>
 +
'''FMJD meister'''<br>
 +
e-mail: [mailto:villem.lyys@mail.ee villem.lyys@mail.ee]<br>
 +
<br>
 +
<br>
 +
 
 +
[[Pilt:whoop.jpg|80px|left]]
 +
'''[[Kalev Randlaine]]'''<br>
 
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
 
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
'''[http://www.vint.ee www.vint.ee] asutaja'''<br>
+
e-mail: [mailto:kalev.randlaine@mail.ee kalev.randlaine@mail.ee]<br>
e-mail: [mailto:marten.meikop@kabeliit.ee marten.meikop@kabeliit.ee]<br>
+
  
 +
<br>
 +
<br>
 +
 +
[[Pilt:whoop.jpg|80px|left]]
 +
'''[[Krista Pahapill]]'''<br>
 +
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
 +
e-mail: [mailto:krista.pahapill@gmail.com krista.pahapill@gmail.com]<br>
 +
 +
<br>
 +
<br>
 +
 +
[[Pilt:whoop.jpg|80px|left]]
 +
'''[[Kerdi Pesur]]'''<br>
 +
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
 +
e-mail: [mailto:kerdi.pesur@tallink.ee kerdi.pesur@tallink.ee]<br>
  
 
<br><br>
 
<br><br>

Redaktsioon: 27. jaanuar 2013, kell 13:41

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 29. jaanuaril 2011.

Maggi.jpg

Janek Mäggi
PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

Tarmo Tulva
ASEPRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024




Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee




Aare Harak.jpg

Aare Harak
JUHATUSE LIIGE
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Villem Lüüs
FMJD meister
e-mail: villem.lyys@mail.ee


Whoop.jpg

Kalev Randlaine
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kalev.randlaine@mail.ee



Whoop.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@gmail.com



Whoop.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@tallink.ee



Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad